četvrtak, 5. rujna 2013.

Filmoteca Hawkmen Blues




Ako zanemarimo pitanje autorskih prava, ovo je Aladinova špilja antologijskih filmova za download. Manoel de Oliveira, Bruno Dumont, Šarunas Bartas, Lav Diaz, Victor Erice, čak i Pere Portabella...


http://hawkmenblues.blogspot.com/


INDICE LARGOMETRAJES

Blade af Satans bog (Carl Theodor Dreyer, 1921) MUDA+S
Cirano di Bergerac (Augusto Genina, 1925) MUDA
Coeur fidèle (Jean Epstein, 1923) MUDA
College (James W. Horne, 1927) MUDA+S
Das Kabinett des Dr. Caligari (Robert Wiene, 1920) MUDA+S
Das indische Grabmal: Der Tiger von Eschnapur (Joe May, 1921) MUDA+S 
Das indische Grabmal: Die Sendung des Yoghi (Joe May, 1921) MUDA+S
Das Wachsfigurenkabinett (Paul Leni & Leo Birinsky, 1924) MUDA+S
Das wandernde Bild (Fritz Lang, 1920) MUDA+S
Der müde Tod (Fritz Lang, 1921) MUDA+S
Desert Nights (William Nigh, 1929) MUDA+S
Die freudlose Gasse (Georg Wilhelm Pabst, 1925) MUDA+S
Die Nibelungen - Teil 1: Siegfrieds Tod (Fritz Lang, 1924) MUDA+S
Die Nibelungen - Teil 2: Kriemhilds Rache (Fritz Lang, 1924) MUDA+S
Die Sklavenkönigin (Michael Curtiz, 1924) MUDA+S
El sexto sentido (Nemesio M. Sobrevila & Eusebio Fernández Ardavín, 1929) MUDA
Eternal Love (Ernst Lubitsch, 1929) MUDA+S
Faust - Eine deutsche Volkssage (F.W. Murnau, 1926) MUDA+S
Frau im Mond (Fritz Lang, 1929) MUDA+S
Foolish Wives (Erich von Stroheim, 1922) MUDA+S
Go West (Buster Keaton, 1925) MUDA+S
He Who Gets Slapped (Victor Sjöström, 1924) MUDA+S
Herr Tartüff (F.W. Murnau, 1925) MUDA+S
Körkarlen (Victor Sjöström, 1922) MUDA+S
L'Atlantide (Jacques Feyder, 1921) MUDA+S
La revue des revues (Joe Francis, 1927) MUDA+S 
Laugh, Clown, Laugh (Herbert Brenon, 1928) MUDA+S
Metropolis (Fritz Lang, 1927) MUDA+S
Moulin Rouge (Ewald André Dupont, 1928) MUDA+S
Napoléon (Abel Gance, 1927) MUDA+S
Noidan kirot (Teuvo Puro, 1927) MUDA+S
Nosferatu, eine Symphonie des Grauens (F.W. Murnau, 1922) MUDA+S
Oktyabr (Sergei M. Eisenstein & Grigori Aleksandrov, 1928)  MUDA+S
Orlacs Hände (Robert Wiene, 1924) MUDA+S
Orphans of the Storm (David W. Griffth, 1921) MUDA+S
Po zakonu (Lev Kuleshov, 1926) MUDA+S
Robin Hood (Allan Dwan, 1922) MUDA+S
Sally of the Sawdust (David W. Griffith, 1925) MUDA+S
Steamboat Bill, Jr. (Charles Reisner & Buster Keaton, 1928) MUDA+S
The Chechahcos (Lewis H. Moomaw, 1924) MUDA
The Cocoanuts (Joseph Santley & Robert Florey, 1929) VOSE
The Crowd (King Vidor, 1928) VOSE
The Gold Rush (Charles Chaplin, 1925) MUDA+S
The Hunchback of Notre Dame (Wallace Worsley, 1923) MUDA
The Jazz Singer (Alan Crosland, 1927) VOSE 
The Kid (Charles Chaplin, 1921) MUDA+S
The Last Warning (Paul Leni, 1929) MUDA
The Lost World (Harry O. Hoyt, 1925) MUDA+S
The Man Who Laughs (Paul Leni, 1928) MUDA+S
The Mark of Zorro (Fred Niblo, 1920) MUDA +S
The Monster (Roland West, 1925) MUDA+S
The Phantom of the Opera (Rupert Julian, 1925) MUDA+S
The Racket (Lewis Milestone, 1928) MUDA+S
The Saphead (Herbert Blaché & Winchell Smith, 1920) MUDA+S
The Ten Commandments (Cecil B. DeMille, 1923) MUDA+S
The Thief of Bagdad (Raoul Walsh, 1924) MUDA+S
The Wind (Victor Sjöström, 1928) MUDA+S
Three Ages (Buster Keaton & Eddie Cline, 1923) MUDA+S
The Cat and the Canary (Paul Leni, 1927) MUDA+S
The Viking (Roy William Neill, 1928) MUDA+S

LARGOMETRAJES 1930-1939
20,000 Years in Sing Sing (Michael Curtiz, 1932) DUAL
42nd Street (Lloyd Bacon, 1933) VOSE
A Day at the Races (Sam Wood, 1937) VOSE
A Night at the Opera (Sam Wood, 1935) DUAL+S
A Slight Case of Murder (Lloyd Bacon, 1938) VOSE
Alice in Wonderland (Norman Z. McLeod, 1933) VOSE
Angels with Dirty Faces (Michael Curtiz, 1938) DUAL+S
Animal Crackers (Victor Heerman, 1930) DUAL+S
At the Circus (Edward Buzzell, 1939) VOSE
Barbary Coast (Howard Hawks & William Wyler, 1935) DUAL+S
Black Fury (Michael Curtiz, 1935) VOSE
Black Legion (Archie Mayo, 1937) VOSE
Blonde Crazy (Roy Del Ruth, 1931) VOSE
Bluebeard's Eighth Wife (Ernst Lubitsch, 1938) DUAL+S
Born to Love (Paul L. Stein, 1931) VO
Boudu sauvé des eaux (Jean Renoir, 1932) DUAL+S
Boys Town (Norman Taurog, 1938) VOSE
Bride of Frankenstein (James Whale, 1935) DUAL+S
Bringing Up Baby (Howard Hawks, 1938) DUAL+S
Bullets or Ballots (William Keighley, 1936) VOSE
Ceiling Zero (Howard Hawks, 1936) VOSE
César (Marcel Pagnol, 1936) VOSE
City Girl (F. W. Murnau, 1930) MUDA+S
City Lights (Charles Chaplin, 1931) MUDA+S
City Streets (Rouben Mamoulian, 1931) VOSE
Dante's Inferno (Harry Lachman, 1935) VOSE
Dark Victory (Edmund Goulding, 1939) VOSE
Das blaue Licht (Leni Riefenstahl, 1932) VOSE
Das Testament des Dr. Mabuse (Fritz Lang, 1933) VOSE
David Copperfield (George Cukor, 1935) VOSE
Dead End (William Wyler, 1937) VOSE
Death Takes a Holiday (Mitchell Leisen, 1934) VOSE
Desperate Journey (Raoul Walsh, 1942) DUAL+S
Destry Rides Again (George Marshall, 1939) VOSE
Drôle de drame (Marcel Carné, 1937) VOSE
Duck Soup (Leo McCarey, 1933) VOSE
Each Dawn I Die (William Keighley, 1939) DUAL+S
Elephant Boy (Robert J. Flaherty & Zoltan Korda, 1937) VOSE 
Fanny (Marc Allégret, 1932) VOSE
Female (Michael Curtiz, 1933) VOSE
Footlight Parade (Lloyd Bacon, 1933) VOSE
Frankenstein (James Whale, 1931) DUAL+S
Freaks (Tod Browning, 1932) VOSE
Fury (Fritz Lang, 1936) DUAL+S
Gentleman Jim (Raoul Walsh, 1942) DUAL+S
Gold Diggers of 1933 (Mervyn LeRoy, 1933) VOSE
Gold Diggers of 1935 (Busby Berkeley, 1935) VOSE
Gone with the Wind (Victor Fleming, 1939) VOSE
Great Guy (John G. Blystone, 1936) DUAL+S
Green light (Frank Borzage, 1937) VOSE
Gunga Din (George Stevens, 1939) VOSE
Hands Across the Table (Mitchell Leisen, 1935) VOSE
Hell's Angels (Howard Hughes, 1930) VOSE
High Sierra (Raoul Walsh, 1941) DUAL+S
Hitori musuko (Yasujirô Ozu, 1936) VOSE
Horse Feathers (Norman Z. McLeod, 1932) DUAL+S
Intermezzo (Gustaf Molander, 1936) DUAL+S
It Happened One Night (Frank Capra, 1934) DUAL+S
It's a Gift (Norman Z. McLeod, 1934) VOSE
Invisible Stripes (Lloyd Bacon, 1939) VOSE
Jesse James (Henry King, 1939) DUAL
Jezebel (William Wyler, 1938) DUAL+S
Judge Priest (John Ford, 1934) VOSE
Kid Galahad (Michael Curtiz, 1937) VOSE
King of the Underworld (Lewis Seiler, 1939) VOSE
Kosmicheskiy reys: Fantasticheskaya novella (Vasili Zhuravlyov, 1936) MUDA+S
La chienne (Jean Renoir, 1931) VOSE
La femme du boulanger (Marcel Pagnol, 1938) VOSE
La jour se lève (Marcel Carné, 1939) VOSE
La kermesse héroique (Jacques Feyder, 1935) VOSE
La règle du jeu (Jean Renoir, 1939) DUAL+S
La sang d'un poète (Jean Cocteau, 1930) VOSE 
Le million (René Clair, 1931) VOSE
Les croix de bois (Raymond Bernard, 1932) VOSE
Les misérables (Raymond Bernard, 1934) VOSE
Les misérables (Richard Boleslawski, 1935) VOSE
Les perles de la couronne (Sacha Guitry, 1937) VOSE
Liliom (Fritz Lang, 1934) VOSE
Little Caesar (Mervyn LeRoy, 1931) DUAL+S
Little Man, What Now? (Frank Borzage, 1934) VOSE
Lost Horizon (Frank Capra, 1937) VOSE
Love Me Tonight (Rouben Mamoulian, 1932) VOSE
M (Fritz Lang, 1931) VOSE
Mauvaise graine (Billy Wilder & Alexander Esway, 1934) VOSE
Marius (Alexander Korda, 1931) VOSE
Marked Woman (Lloyd Bacon & Michael Curtiz, 1937) VOSE
Me and My Gal (Raoul Walsh, 1932) VOSE
Midnight (Chester Erskine, 1934) DUAL+S
Modern Times (Charles Chaplin, 1936) MUDA+S
Monkey Business (Norman Z. McLeod, 1931) VOSE
Mr. Smith Goes to Washington (Frank Capra, 1939) DUAL+S
Make Way for Tomorrow (Leo McCarey, 1937) VOSE
Malu tianshi (Mu-jih Yuan, 1937) VOSE
Murder! (Alfred Hitchcock, 1930) VOSE
Murders in the Rue Morgue (Robert Florey, 1932) VOSE
My Man Godfrey (Gregory La Cava, 1936) VOSE
Mystery of the Wax Museum (Michael Curtiz, 1933) VOSE
Nani ga kanojo o sô saseta ka (Shigeyoshi Suzuki, 1930) MUDA+S
Ninjo kami fusen (Sadao Yamanaka, 1937) VOSE
Ninotchka (Ernst Lubitsch, 1939) DUAL+S
Number Seventeen (Alfred Hitchcock, 1932) VOSE
Of Human Bondage (John Cromwell, 1934) VOSE
Our Daily Bread (King Vidor, 1934) VOSE
Peter Ibbetson (Henry Hathaway, 1935) VOSE
Picture Snatcher (Lloyd Bacon, 1933) VOSE
Putyovka v zhizn (Nikolay Ekk, 1931) VOSE
Queen Christina (Rouben Mamoulian, 1933) DUAL+S
Racket Busters (Lloyd Bacon, 1938) VOSE
Red-Headed Woman (Jack Conway, 1932) VOSE 
Rockabye (George Cukor, 1932) DUAL+S
Room Service (William A. Seiter, 1938) VOSE
San Francisco (W.S. van Dyke, 1936) VOSE
San Quentin (Lloyd Bacon, 1937) VOSE
Sanders of the River (Zoltan Korda, 1935) VOSE
Satan Met a Lady (William Dieterle, 1936) VOSE
Scarface (Howard Hawks, 1932) DUAL+S
She Done Him Wrong (Lowell Sherman, 1933) VOSE
Smart Money (Alfred E. Green, 1931) VOSE
Stand-In (Tay Garnett, 1937) VOSE
Stella Dallas (King Vidor, 1937) DUAL+S
Supernatural (Victor Halperin, 1933) VOSE
Svengali (Archie Mayo, 1931) VOSE
Swing Your Lady (Ray Enright, 1938) VOSE
Tabu: A Story of the South Seas (F.W. Murnau & Robert J. Flaherty, 1931) MUDA+S
Tange Sazen yowa Hyakuman ryo no tsubo (Sadao Yamanaka, 1934) VOSE
Tell Your Children (Louis J. Gasnier, 1936) VOSE
The 39 Steps (Alfred Hitchcock, 1935) VOSE
The Adventures of Tom Sawyer (Norman Taurog, 1938) VOSE
The Bad Sister (Hobart Henley, 1931) VOSE
The Big House (George W. Hill, 1930) VOSE
The Bitter Tea of General Yen (Frank Capra, 1933) VOSE
The Black Cat (Edgar G. Ulmer, 1934) VOSE
The Black Room (Roy William Neill, 1935) VOSE
The Cat's-Paw (Sam Taylor, 1934) VOSE
The Charge of the Light Brigade (Michael Curtiz, 1936) DUAL+S
The Cheat (George Abbott, 1931) VOSE
The Circus (Charles Chaplin, 1931) MUDA+S
The Doorway to Hell (Archie Mayo, 1930) VOSE
The Front Page (Lewis Milestone, 1931) VOSE
The Garden of Allah (Richard Boleslawski, 1936) DUAL+S
The Ghoul (T. Hayes Hunter, 1933) VOSE
The Great O'Malley (William Dieterle, 1937) VOSE
The Hunchback of Notre Dame (William Dieterle, 1939) DUAL+S
The Hurricane (John Ford, 1937) DUAL+S
The Invisible Ray (Lambert Hillyer, 1936) VOSE
The Lady Vanishes (Alfred Hitchcock, 1938( DUAL+S
The Life of Emile Zola (William Dieterle, 1937) VOSE
The Lives of a Bengal Lancer (Henry Hathaway, 1934) DUAL+S
The Maltese Falcon (Roy Del Ruth, 1931) VOSE
The Mask of Fu Manchu (Charles Brabin, 1932) DUAL+S
The Old Dark House (James Whale, 1932) VOSE
The Oklahoma Kid (Lloyd Bacon, 1939) DUAL
The Petrified Forest (Archie Mayo, 1936) DUAL+S
The Raven (Lew Landers, 1935) DUAL+S
The Real Glory (Henry Hathaway, 1939) DUAL+S
The Return of Doctor X (Vincent Sherman, 1939) VOSE
The Rich are Always with Us (Alfred E. Green, 1932) VO
The Roaring Twenties (Raoul Walsh, 1939) DUAL+S
The Scarlet Empress (Josef von Sternberg, 1934) DUAL+S
The Skin Game (Alfred Hitchcock, 1931) VOSE
The Son of Kong (Ernest B. Schoedsack, 1933) DUAL+S
The Whole Town's Talking (John Ford, 1935) DUAL+S
The Wizard of Oz (Victor Fleming, 1939) VOSE
The Woman in Red (Robert Florey, 1935) VO
Three on a Match (Mervyn LeRoy, 1932) VOSE
Tonari no Yae-chan (Yasujiro Shimazu, 1934) VOSE
Tonka Sibenice (Karl Anton, 1930) MUDA+S
Top Hat (Mark Sandrich, 1935) DUAL+S
Tower of London (Rowland V. Lee, 1939) VOSE
Treasure Island (Victor Fleming, 1934) VOSE
Trouble in Paradise (Ernst Lubitsch, 1932) VOSE
Twentieth Century (Howard Hawks, 1934) VOSE
Vampyr - Der Traum des Allan Grey (Carl Theodor Dreyer, 1932) VOSE
Velikiy uteshitel (Lev Kuleshov, 1933) VOSE
Wedding Present (Richard Wallace, 1936) VOSE
Action in the North Atlantic (Lloyd Bacon, 1943) VOSE
Bodyguard (Richard Fleischer, 1948) VOSE
Boomerang! (Elia Kazan, 1947) VOSE
Border Incident (Anthony Mann, 1949) VOSE
Born to Kill (Robert Wise, 1947) DUAL+S
Brief Encounter (David Lean, 1945) DUAL+S
Brighton Rock (John Boulting, 1947) VOSE
Brother Orchid (Lloyd Bacon, 1940) VOSE
Bud Abbott and Lou Costello in Hollywood (S. Sylvain Simon, 1945) VOSE
Captain Kidd (Rowland V. Lee, 1945) DUAL+S
Captive Wild Woman (Edward Dmytryk, 1943) VOSE
Casablanca (Michael Curtiz, 1942) DUAL+S
Caught (Max Ophüls, 1949) DUAL+S
Chichi ariki (Yasujirô Ozu, 1942) VOSE
Christmas in July (Preston Sturges, 1940) VOSE
Citizen Kane (Orson Welles, 1941) DUAL+S
Cloak and Dagger (Fritz Lang, 1946) DUAL+S
Cluny Brown (Ernst Lubitsch, 1946) DUAL+S
Colorado Territory (Raoul Walsh, 1949) DUAL+S
Confidential Agent (Herman Shumlin, 1945) DUAL+S 
Conflict (Curtis Bernhardt, 1945) DUAL+S
Copacabana (Alfred E. Green, 1947) VOSE
Cry of the City (Robert Siodmak, 1948) VOSE
Dark Passage (Delmer Daves, 1947) VOSE
Dead of Night (VV. DD., 1945) VOSE
Decoy (Jack Bernhard, 1946) VOSE
Double Indemnity (Billy Wilder, 1944) DUAL+S
Down to the Sea in Ships (Henry Hathaway, 1949) DUAL+S
Dr. Cyclops (Ernest B. Schoedsack, 1940) VOSE
Dragonwyck (Joseph L. Mankiewicz, 1946) DUAL+S
Dreams that Money Can Buy (Hans Richter, 1947) VOSI
Duel in the Sun (King Vidor, 1946) VOSE
El gran calavera (Luis Buñuel, 1949) ESP
El moderno Barba Azul (Jaime Salvador, 1946) ESP
Fallen Angel (Otto Preminger, 1945) DUAL+S
Five Graves to Cairo (Billy Wilder, 1943) DUAL+S
Follow Me Quietly (Richard Fleischer & Anthony Man, 1949) DUAL+S
Force of Evil (Abraham Polonsky, 1948) DUAL+S
Framed (Richard Wallace, 1947) VOSE
Gaslight (Thorold Dickinson, 1940) VOSE
Germania, anno zero (Roberto Rossellini, 1948) VOSE
Gilda (Charles Vidor, 1946) VOSE
Go West (Edward Buzzell, 1940) DUAL+S
Going My Way (Leo McCarey, 1944) DUAL+S
Good Sam (Leo McCarey, 1948) VOSE
Green for Danger (Sidney Gilliat, 1946) VOSE
Hail the Conquering Hero (Preston Sturges, 1944) DUAL+S
Hamlet (Laurence Olivier, 1948) VOSE
Hangover Square (John Brahm, 1945) DUAL+S
Heaven Can Wait (Ernst Lubitsch, 1943) DUAL+S
Hellzapoppin' (H.C. Potter, 1941) VOSE
His Girl Friday (Howard Hawks, 1940) DUAL+S
House of Dracula (Erle C. Kenton, 1945) DUAL+S 
House of Frankenstein (Erle C. Kenton, 1944) DUAL+S
I bambini ci guardano (Vittorio De Sica, 1944) VOSE
I Shot Jesse James (Samuel Fuller, 1949) VOSE
I Wake Up Screaming (H. Bruce Humberstone, 1941) VOSE
I Walk Alone (Byron Haskin, 1948) VOSE
I Walked with a Zombie (Jacques Tourneur, 1943) DUAL+S
I Was a Male War Bride (Howard Hawks, 1949) DUAL+S
Il mulino del Po (Alberto Lattuada, 1949) VOSE
In jenen Tagen (Helmut Käutner, 1947) VOSE
In This Our Life (John Huston, 1942) VOSE
Invisible Agent (Edwin L. Marin, 1942) VOSE
It All Came True (Lewis Seiler, 1940) VO
It's a Wonderful Life (Frank Capra, 1946) DUAL+S
Ivan Groznyy I (Sergei M. Eisenstein, 1944) VOSE
Ivan Groznyy II: Boyarsky zagovor (Sergei M. Eisenstein, 1946) VOSE 
Journey Into Fear (Norman Foster & Orson Welles, 1943) DUAL+S
Kashchey bessmertnyy (Aleksandr Rou, 1944) VOSE
Knock on Any Door (Nicholas Ray, 1949) VOSE
Krakatit (Otakar Vávra, 1947) VOSE
Les maudits (René Clément, 1947) VOSE
Les parents terribles (Jean Cocteau, 1948) DUAL+S
Les visiteurs du soir (Marcel Carné, 1942) VOSE
Letter from an Unknown Woman (Max Ophüls, 1948) VOSE
Lifeboat (Alfred Hitchcock, 1944) DUAL+S 
Louisiana Story (Robert J. Flaherty, 1948) VOSE
Love Happy (David Miller, 1949) DUAL+S
Lured (Douglas Sirk, 1947) DUAL+S
Man Made Monster (George Waggner, 1941) VOSE
Manpower (Raoul Walsh, 1941) VOSE
Meet Me in St. Louis (Vincente Minnelli, 1944) DUAL+S
Mighty Joe Young (Ernest B. Schoedsack, 1949) VOSE
Mission to Moscow (Michael Curtiz, 1943) VOSE
Mrs. Miniver (William Wyler, 1942) DUAL+S
Night Monster (Ford Beebe, 1942) VOSE
Night Train to Munich (Carol Reed, 1940) VOSE
Nightmare Alley (Edmund Goulding, 1947) DUAL+S
No Time for Love (Mitchell Leisen, 1943) DUAL+S
Northern Pursuit (Raoul Walsh, 1943) DUAL+S
Notorious (Alfred Hitchcock, 1946) VOSE
Objective, Burma! (Raoul Walsh, 1945) VOSE
Out of the Past (Jacques Tourneur, 1947) DUAL+S
Out of the Fog (Anatole Litvak, 1941) VOSE
Pitfall (André De Toth, 1948) VOSE
Railroaded! (Anthony Mann, 1947) VOSE
Raw Deal (Anthony Mann, 1948) DUAL+S
Reap the Wild Wind (Cecil B. DeMille, 1942) VOSE
Road House (Jean Negulesco, 1948) VOSE
Roma, città aperta (Roberto Rossellini, 1945) VOSE
Rope (Alfred Hitchcock, 1948) DUAL+S
Rotation (Wolfgang Staudte, 1949) VOSE
Sahara (Zoltan Korda, 1943) VOSE
Scarlet Street (Fritz Lang, 1945) DUAL+S
Skepp till India land (Ingmar Bergman, 1947) VOSE
Sleep, My Love (Douglas Sirk, 1948) DUAL+S
So Dark the Night (Joseph H. Lewis, 1946) VOSE
Somewhere in the Night (Joseph L. Mankiewicz, 1946) VOSE
Sorry, Wrong Number (Anatole Litvak, 1948) VOSE
Sotto il sole di Roma (Renato Castellani, 1948) VOSE
State of the Union (Frank Capra, 1948) DUAL+S
Story of G.I. Joe (William A. Wellman, 1945) DUAL+S
Sullivan's Travels (Preston Sturges, 1941) VOSE
Suspicion (Alfred Hitchcock, 1941) VOSE
Swamp Water (Jean Renoir, 1941) DUAL+S
T-Men (Anthony Mann, 1947) VOSE
Tabi yakusha (Mikio Naruse, 1940) VOSE
Tanoshiki kana jinsei (Mikio Naruse, 1944) VOSE 
Tension (John Berry, 1949) VOSE
The Beast with Five Fingers (Robert Florey, 1946) VOSE
The Best Years of Our Lives (William Wyler, 1946) VOSE
The Big Night (Joseph Losey, 1951) VOSE
The Big Shot (Lewis Seiler, 1942) VOSE
The Big Sleep (Howard Hawks, 1946) VOSE
The Big Store (Charles Reisner, 1941) DUAL+S
The Bribe (Robert Z. Leonard, 1949) VOSE
The Climax (George Waggner, 1944) VOSE
The Conspirators (Jean Negulesco, 1944) VOSE
The Corsican Brothers (Gregory Ratoff, 1941) VO
The Dark Corner (Henry Hathaway, 1946) VOSE
The Devil Commands (Edward Dmytryk, 1941) VOSE
The Emperor Waltz (Billy Wilder, 1948) DUAL+S
The Ghost of Frankenstein (Erle C. Kenton, 1942) DUAL+S
The Glass Key (Stuart Heisler, 1942) VOSE
The Grapes of Wrath (John Ford, 1940) DUAL+S
The Great Dictator (Charles Chaplin, 1940) DUAL+S 
The Great McGinty (Preston Sturges, 1940) VOSE
The Great Moment (Preston Sturges, 1944) VOSE
The Invisible Man Returns (Joe May, 1940) VOSE
The Invisible Man's Revenge (Ford Beebe, 1944) VOSE
The Invisible Woman (A. Edward Sutherland, 1940) VOSE
The Killers (Robert Siodmak, 1946) DUAL+S
The Lady Eve (Preston Sturges, 1941) DUAL+S
The Lost Weekend (Billy Wilder, 1945) DUAL+S
This Gun for Hire (Frank Tuttle, 1942) VOSE
This Land Is Mine (Jean Renoir, 1943) DUAL+S
The Late George Apley (Joseph L. Mankiewicz, 1947) DUAL+S
The Life and Death of Colonel Blimp (Michael Powell & Emeric Pressburger, 1943) DUAL+S
The Loves of Carmen (Charles Vidor, 1948) DUAL+S
The Magnificent Ambersons (Orson Welles, 1942) VOSE
The Maltese Falcon (John Huston, 1941) DUAL+S
The Mark of Zorro (Rouben Mamoulian, 1940) VOSE
The Mask of Dimitrios (Jean Negulesco, 1944) VOSE
The Miracle of Morgan's Creek (Preston Sturges, 1944) VOSE
The Mortal Storm (Frank Borzage, 1940) VOSE
The Mummy's Curse (Leslie Goodwins, 1944) VOSE
The Mummy's Ghost (Reginald Le Borg, 1944) VOSE
The Mummy's Hand (Christy Cabanne, 1940) DUAL+S
The Mummy's Tomb (Harold Young, 1942) DUAL+S
The Ox-Bow Incident (William A. Wellman, 1943) VOSE
The Palm Beach Story (Preston Sturges, 1942) DUAL+S
The Paradine Case (Alfred Hitchcock, 1947) DUAL+S
The Philadelphia Story (George Cukor, 1940) VOSE
The Picture of Dorian Gray (Albert Lewin, 1945) VOSE
The Pride of the Yankees (Sam Wood, 1942) VOSE
The Razor's Edge (Edmund Goulding, 1946) DUAL+S
The Reckless Moment (Max Ophüls, 1949) DUAL+S
The Red House (Delmer Daves, 1947) DUAL+S 
The Red Shoes (Michael Powell & Emeric Pressburger, 1948) DUAL+S
The Sea Wolf (Michael Curtiz, 1941) DUAL+S
The Seventh Victim (Mark Robson, 1943) VOSE
The Sin of Harold Diddlebock (Preston Sturges, 1947) VOSE
The Snake Pit (Anatole Litvak, 1948) VOSE
The Spanish Main (Frank Borzage, 1945) DUAL+S
The Spiral Staircase (Robert Siodmak, 1945) VOSE
The Strange Affair of Uncle Harry (Robert Siodmak, 1945) DUAL+S
The Strange Woman (Edgar G. Ulmer & Douglas Sirk, 1946) DUAL+S
The Stranger (Orson Welles, 1946) DUAL+S
The Strawberry Blonde (Raoul Walsh, 1941) DUAL+S
The Street with No Name (William Keighley, 1948) DUAL+S
The Thief of Bagdad (VV. DD., 1940) VOSE
The Third Man (Carol Reed, 1949) VOSE
The Treasure of the Sierra Madre (John Huston, 1948) DUAL+S
The Undercover Man (Joseph H. Lewis, 1949) VOSE
The Uninvited (Lewis Allen, 1944) VOSE
The Unsuspected (Michael Curtiz, 1947) VOSE
The Verdict (Don Siegel, 1946) VOSE
The Wagons Roll at Night (Ray Enright, 1941) VOSE
The Woman on the Beach (Jean Renoir, 1947) VOSE
They Died with Their Boots On (Raoul Walsh, 1941) VOSE
They Drive by Night (Raoul Walsh, 1940) DUAL+S
Thieves' Highway (Jules Dassin, 1949) DUAL+S
Thirty Seconds Over Tokyo (Mervyn LeRoy, 1944) DUAL+S
This Above All (Anatole Litvak, 1942) VOSE
To Be or Not to Be (Ernst Lubitsch, 1942) DUAL+S
To Have and Have Not (Howard Hawks, 1944) DUAL+S
Tokyo Joe (Stuart Heisler, 1949) VOSE
Tortilla Flat (Victor Fleming , 1942) DUAL+S
Trapped (Richard Fleischer, 1949) DUAL+S
Uncertain Glory (Raoul Walsh, 1944) VOSE
Unter den Brücken (Helmut Käutner, 1945) VOSE
Virginia City (Michael Curtiz, 1940) DUAL+S

LARGOMETRAJES 1950-1959
99 River Street (Phil Karlson, 1953) VOSE
A Bullet for Joey (Lewis Allen, 1955) DUAL+S
A Face in the Crowd (Elia Kazan, 1957) VOSE
A Girl in Every Port (Chester Erskine, 1952) DUAL+S
A Lady Without Passport (Joseph H. Lewis, 1950) VOSE
A Lion Is in the Streets (Raoul Walsh, 1953) DUAL+S
A Place in the Sun (George Stevens, 1951) DUAL+S
Ace in the Hole (Billy Wilder, 1951) VOSE
Against All Flags (George Sherman, 1952) DUAL+S
Akarure (Mikio Naruse, 1957) VOSE
Al Capone (Richard Wilson, 1959) DUAL+S
Alenkiy tsvetochek (Lev Atamanov, 1952) VOSE
All About Eve (Joseph L. Mankiewicz, 1950) VOSE
Along the Great Divide (Raoul Walsh, 1951) DUAL+S
American Guerrilla in the Philippines (Fritz Lang, 1950) DUAL+S
An Affair to Remember (Leo McCarey, 1957) DUAL+S
Anastasia (Anatole Litvak, 1956) VOSE
Anata kaimasu (Masaki Kobayashi, 1956) VOSI
Anatomy of a Murder (Otto Preminger, 1959) VOSE
Ankokugai no kaoyaku (Kihachi Okamoto, 1959) VOSE
Anne of the Indies (Jacques Tourneur, 1951) DUAL+S
Ansiktet (Ingmar Bergman, 1958) VOSE
Aparajito (Satyajit Ray, 1957) VOSE
Apur Sansar (Satyajit Ray, 1959) VOSE 
Araki Mataemon: Kettô kagiya no tsuji (Kazuo Mori, 1952) VOSE
Armored Car Robbery (Richard Fleischer, 1950) VOSE
Aru kengo no shogai (Hiroshi Inagaki, 1959) VOSE
Attack of the 50 Foot Woman (Nathan Juran, 1958) VOSE
Attack of the Crab Monsters (Roger Corman, 1957) VOSE
Attack of the Giant Leeches (Bernard L. Kowalski,1959) VOSE
Attack of the Puppet People (Bert I. Gordon, 1958) VOSE
Auntie Mame (Morton DaCosta, 1958) VOSE
Bab el hadid (Youssef Chahine, 1958) VOSE
Baby Doll (Elia Kazan, 1956) VOSE
Baby Face Nelson (Don Siegel, 1957) VOSE
Bad Day at Black Rock (John Sturges, 1955) DUAL+S
Bakushû (Yasujirô Ozu, 1951) VOSE
Ballada o soldate (Grigori Chukhrai, 1959) VOSE
Banshun (Yasujirô Ozu, 1949) VOSE
Battle Circus (Richard Brooks, 1953) VOSE
Beat the Devil (John Huston, 1953) VOSE
Ben-Hur (William Wyler, 1959) DUAL+S
Bienvenido, Mister Marshall (Luis García Berlanga, 1953) ESP
Bijo to Ekitainingen (Ishirô Honda, 1958) VOSE
Black Hand (Richard Thorpe, 1950) DUAL+S
Black Widow (Nunnally Johnson, 1954) VOSE
Blackbeard, the Pirate (Raoul Walsh, 1952) VOSE
Blood Alley (William A. Wellman, 1955) DUAL+S
Bride of the Gorilla (Curt Siodmak, 1951) VOSE
Brigadoon (Vincente Minnelli, 1954) VOSE
Bus Stop (Joshua Logan, 1956) VOSE
Carmen Jones (Otto Preminger, 1954) DUAL+S
Casque d'or (Jacques Becker, 1952) DUAL+S
Cat-Women of the Moon (Arthur Hilton, 1953) VOSE
Celui qui doit mourir (Jules Dassin, 1957) VOSE
Cesta do praveku (Karel Zeman & Fred Ladd, 1955) VOSE 
Chain Lightning (Stuart Heisler, 1950) VOSE
Chikamatsu monogatari (Kenji Mizoguchi, 1954) VOSE
Chikyû Bôeigun (Ishirô Honda, 1957) VOSE
Cómicos (Juan Antonio Bardem, 1954) ESP
Compulsion (Richard Fleischer, 1959) VOSE
Conquest of Space (Byron Haskin, 1955) VOSE
Creature with the Atom Brain (Edward L. Cahn, 1955) VOSE
Crime Wave (André De Toth, 1954) VOSE
Cry Danger (Robert Parrish, 1951) DUAL+S
D.O.A. (Rudolph Maté, 1950) VOSE
Das Indische Grabmal (Fritz Lang, 1959) VOSE
Daughter of Dr. Jekyll (Edgar G. Ulmer, 1957) VOSE
Day the World Ended (Roger Corman, 1955) VOSE
Deadline - U.S.A. (Richard Brooks, 1952) DUAL+S
Der Tiger von Eschnapur (Fritz Lang, 1959) VOSE
Der Verlorene (Peter Lorre, 1951) DUAL+S 
Designing Woman (Vincente Minnelli, 1957) DUAL+S
Det sjunde inseglet (Ingmar Bergman, 1957) DUAL+S
Devil Girl from Mars (David MacDonald, 1954) VOSE
Dial M for Murder (Alfred Hitchcock, 1954) DUAL+S
Días de odio (Leopoldo Torre Nilsson, 1954) ESP
Die Ratten (Robert Siodmak, 1955) VO
Dokuritsu gurentai (Kihachi Okamoto, 1959) VOSE
Domenica d'agosto (Luciano Emmer, 1950) VOSE
Don Kikhot (Grigori Kozintsev, 1957) VOSE
Donovan's Brain (Felix E. Feist, 1953) DUAL+S
Donzoko (Akira Kurosawa, 1957) VOSE
Double Dynamite (Irving Cummings, 1951) VOSE
Dracula / Horror of Dracula (Terence Fisher, 1958) DUAL+S
Du rififi chez les hommes (Jules Dassin, 1955) VOSE
Earth vs. the Flying Saucers (Fred F. Sears, 1956) DUAL+S
Earth vs. the Spider / The Spider (Bert I. Gordon, 1958) DUAL+S
El crimen de Oribe (Leopoldo Torre Nilsson & Leopoldo Torres Ríos, 1950) ESP
El vampiro (Fernando Méndez, 1957) ESP
Elena et les hommes (Jean Renoir, 1956) VOSE
En cas de malheur (Claude Autant-Lara, 1958) VOSE
Et Dieu... créa la femme (Roger Vadim, 1956) VOSE
Europa '51 (Roberto Rossellini, 1952) DUAL+S
Five (Arch Oboler, 1951) VOSE
Flight to Mars (Lesley Selander, 1951) VOSE
Forbidden Planet (Fred M. Wilcox, 1956) VOSE
Fourteen Hours (Henry Hathaway, 1951) VOSE
French Cancan (Jean Renoir, 1955) VOSE
From Hell It Came (Dan Milner, 1957) VOSE
From Here to Eternity (Fred Zinnemann, 1953) VOSE
Full House (VV. DD., 1952) VOSE
Giant (George Stevens, 1956) VOSE
Giant from the Unknown (Richard E. Cunha, 1958) VOSE
Gojira (Ishirô Honda, 1954) VOSE
Great Day in the Morning (Jacques Tourneur, 1956) DUAL
Gun Fury (Raoul Walsh, 1953) DUAL+S
Gunfight at the O.K. Corral (John Sturges, 1957) DUAL+S
Guys and Dolls (Joseph L. Mankiewicz, 1955) VOSE
He Ran All the Way (John Berry, 1951) DUAL+S
Harvey (Henry Koster, 1950) DUAL+S
High Noon (Fred Zinnemann, 1952) DUAL+S
Hiroshima mon amour (Alain Resnais, 1959) VOSE
His Majesty O'Keefe (Byron Haskin, 1954) DUAL+S
I Accuse! (José Ferrer, 1958) VOSE
I Died a Thousand Times (Stuart Heisler, 1955) VOSE
I Married a Monster from Outer Space (Gene Fowler, 1958) VOSE 
I soliti ignoti (Mario Monicelli, 1958) DUAL+S
Ikimono no kiroku (Akira Kurosawa, 1955) VOSE
Il momento più bello (Luciano Emmer, 1957) VOSE
Illegal (Lewis Allen, 1955) DUAL+S
In a Lonely Place (Nicholas Ray, 1950) DUAL+S
Indiscreet (Stanley Donen, 1958) VOSE
Interlude (Douglas Sirk, 1957) VOSE
Invaders From Mars (William Cameron Menzies, 1953) DUAL+S
Invasion of the Body Snatchers (Don Siegel, 1956) VOSE
Invisible Invaders (Edward L. Cahn, 1959) VOSE
Island in the Sun (Robert Rossen, 1957) VOSE
It Came from Beneath the Sea (Robert Gordon, 1955) VOSE
It Came from Outer Space (Jack Arnold, 1953) VOSE
It Conquered the World (Roger Corman, 1956) VOSE
Ivanhoe (Richard Thorpe, 1952) DUAL+S
Izumi (Masaki Kobayashi, 1956) VOSI
Jailhouse Rock (Richard Thorpe, 1957) DUAL+S
Jalsaghar (Satyajit Ray, 1958) VOSE
Journey to the Center of the Earth (Henry Levin, 1959) VOSE
Kaagaz Ke Phool (Guru Dutt, 1959) VOSE
Kagi (Kon Ichikawa, 1959) VOSE
Kaii Utsunomiya tsuritenjô (Nobuo Nakagawa, 1956) VOSE
Kansas City Confidential (Phil Karlson, 1952) VOSE
Killer's Kiss (Stanley Kubrick, 1955) DUAL+S
Kim (Victor Saville, 1950) VOSE
King Dinosaur (Bert I. Gordon, 1955) VOSE
Kiss Tomorrow Goodbye (Gordon Douglas, 1950) DUAL+S
Kuroi kawa (Masaki Kobayashi, 1957) VOSE
L'oro di Napoli (Vittorio De Sica, 1954) VOSE
La fièvre monte à El Pao (Luis Buñuel, 1959) VOSE
La traversée de Paris (Claude Autant-Lara, 1956) VOSE
Lafayette Escadrille (William A. Wellman, 1958) VOSE
Land of the Pharaohs (Howard Hawks, 1955) DUAL+S
Last Train from Gun Hill (John Sturges, 1959) DUAL+S
Lo sceicco bianco (Federico Fellini, 1952) VOSE
Le déeuner sur l'herbe (Jean Renoir, 1959) DUAL+S
Le notti bianche (Luchino Visconti, 1957) VOSE
Le salaire de la peur (Henri-Georges Clouzot, 1953) VOSE
Le Testament d'Orphée (Jean Cocteau, 1959) VOSE
Les amants (Louis Malle, 1958) VOSE
Les amants de Montparnasse (Montparnasse 19) (Jacques Becker, 1958) VOSE
Les amants du Tage (Henri Verneuil, 1955) VOSI
Les diaboliques (Henri-Georges Clouzot, 1955) VOSE
Les quatre cents coups (François Truffaut, 1959) VOSE
Les misérables (Jean-Paul Le Chanois, 1958) VOSE
Limelight (Charles Chaplin, 1952) DUAL+S
Little Fugitive (VV. DD., 1953) VOSE
Los olvidados (Luis Buñuel, 1950) ESP
Lost Continent (Sam Newfield, 1951) VOSE
Luci del varietà (Federico Fellini & Alberto Lattuada, 1950) VOSE 
Machine-Gun Kelly (Roger Corman, 1958) VOSE
Magokoro (Masaki Kobayashi, 1953) VOSI
Man of the West (Anthony Mann, 1958) DUAL+S
Marty (Delbert Mann, 1955) DUAL+S
Men in War (Anthony Mann, 1957) VOSE
Mesa of Lost Women (Ron Ormond & Herbert Tevos, 1953) VOSE
Miracolo a Milano (Vittorio de Sica, 1950) VOSE
Mirage (Edward Dmytryk, 1965) VOSE
Mlodosc Chopina (Aleksander Ford, 1952) DUAL+S
Moi, un noir (Jean Rouch, 1958) VOSE
Monster on the Campus (Jack Arnold, 1958) VOSE
Mother India (Mehboob Khan, 1957) VOSE
Munekata kyodai (Yasujirô Ozu, 1950) VOSE
Murder by Contract (Irving Lerner, 1958) VOSE
Musuko no seishun (Masaki Kobayashi, 1952) VOSI
Mystery Street (John Sturges, 1950) DUAL+S
Mystery Submarine (Douglas Sirk, 1950) VOSE
Narayama bushiko (Keisuke Kinoshita, 1958) VOSE
Nazarín (Luis Buñuel, 1959) ESP
Never So Few (John Sturges, 1959) DUAL+S
Ni liv (Arme Skouen, 1957) VOSE
Niagara (Henry Hathaway, 1953) VOSE
Night of the Demon / Curse of the Demon (Jacques Tourneur, 1957) DUAL+S 
Nihon no higeki (Keisuke Kinoshita, 1953) VOSE
Nijushi no hitomi (Keisuke Kinoshita, 1954) VOSE
Ningen no joken I (Masaki Kobayashi, 1959) VOSE
Ningen no joken II (Masaki Kobayashi, 1959) VOSE
Nippon tanjo (Hiroshi Inagaki, 1959) VOSE
No Man of Her Own (Mitchell Leisen, 1950) VOSE
Novio a la vista (Luis García Berlanga, 1954) ESP
Odds Against Tomorrow (Robert Wise, 1959) VOSE
Ohayô (Yasujirô Ozu, 1959) VOSE
On Dangerous Ground (Nicholas Ray, 1952) DUAL+S
One Girl's Confession (Hugo Haas, 1953) VOSE
Ordet (Carl Theodor Dreyer, 1955) VOSE
Outrage (Ida Lupino, 1950) VOSE
Pandora and the Flying Dutchman (Albert Lewin, 1951) DUAL+S
Panic in the Streets (Elia Kazan, 1950) DUAL+S
Parigi è sempre Parigi (Luciano Emmer, 1951) VOSI/DOB
Pather Panchali (Satyajit Ray, 1955) VOSE
Paths of Glory (Stanley Kubrick, 1957) VOSE
Pickup on South Street (Samuel Fuller, 1953) VOSE
Plan 9 from Outer Space (Edward D. Wood Jr., 1958) VOSE
Pociag (Jerzy Kawalerowicz, 1959) VOSE
Private Hell 36 (Don Siegel, 1954) VOSE
Processo alla città (Luigi Zampa, 1952) VOSE
Quand tu liras cette lettre (Jean-Pierre Melville, 1953) VOSI
Quo Vadis (Mervyn LeRoy, 1951) DUAL+S
Rawhide (Henry Hathaway, 1951) VOSE
Rear Window (Alfred Hitchcock, 1954) DUAL+S
Red Planet Mars (Harry Horner, 1952) VOSE
Return of the Fly (Edward Bernds, 1959) VOSE
Richard III (Laurence Olivier, 1955) DUAL+S
Rio Bravo (Howard Hawks, 1959) DUAL+S
Robinson Crusoe (Luis Buñuel, 1954) VOSE
Robot Monster (Phil Tucker, 1953) VOSE
Rocketship X-M (Kurt Neumann, 1950) VOSE
Roman Holiday (William Wyler, 1953) DUAL+S
Sabita naifu (Toshio Masuda, 1958) VOSE
Sabrina (Billy Wilder, 1954) DUAL+S
Salt of the Earth (Herbert J. Biberman, 1954) VOSE
Scandal Sheet (Phil Karlson, 1952) DUAL+S
Scared Stiff (George Marshall, 1953) VOSE
Scrooge (Brian Desmond Hurst, 1951) VOSE
Second Chance (Rudolph Maté, 1953) DUAL+S
She Devil (Kurt Neumann, 1957) VOSE
Side Street (Anthony Mann, 1950) VOSE
Silver Lode (Allan Dwan, 1954) DUAL+S
Singin' in the Rain (Stanley Donen & Gene Kelly, 1952) DUAL+S
Siamo Donne (VV.DD., 1953) VOSE
Sirocco (Curtis Bernhardt, 1951) VOSE
Smultronstället (Ingmar Bergman, 1957) VOSE
Some Came Running (Vincente Minnelli, 1958) DUAL+S
Some Like It Hot (Billy Wilder, 1959) DUAL+S
Spaceways (Terence Fisher, 1953) VOSE
Stalag 17 (Billy Wilder, 1953) DUAL+S
Storm Warning (Stuart Heisler, 1951) DUAL+S
Stromboli (Roberto Rossellini, 1950) DUAL+S
Sudba cheloveka (Sergei Bondarchuk, 1959) VOSE
Suddenly (Lewis Allen, 1954) VOSE
Sunset Boulevard (Billy Wilder, 1950) DUAL+S
Suzaki Paradaisu: Akashingô (Yuzo Kawashima, 1956) VOSE
Sweet Smell of Success (Alexander Mackendrick, 1957) DUAL+S
Target Earth (Sherman A. Rose, 1954) DUAL+S
Teenagers from Outer Space (Tom Graeff, 1959) VOSE
The 27th Day (William Asher, 1957) VOSE
The 7th Voyage of Sinbad (Nathan Juran, 1958) DUAL+S
The Abominable Snowman (Val Guest, 1957) VOSE
The African Queen (John Huston, 1951) DUAL+S
The Alligator People (Roy Del Ruth, 1959) VOSE
The Amazing Colossal Man (Bert I. Gordon, 1957) VOSE
The Angry Red Planet (Ib Melchior, 1959) VOSE
The Asphalt Jungle (John Huston, 1950) DUAL+S
The Atomic Submarine (Spencer Gordon Bennet, 1959) VOSE
The Bad and the Beautiful (Vincente Minnelli, 1952) DUAL+S
The Barbarian and the Geisha (John Huston, 1958) DUAL+S
The Barefoot Contessa (Joseph L. Mankiewicz, 1954) DUAL+S
The Beast from 20,000 Fathoms (Eugène Lourié, 1953) VOSE
The Beast with a Million Eyes (VV. DD., 1955) VOSE
The Big Sky (Howard Hawks, 1952) VOSE
The Bigamist (Ida Lupino, 1953) DUAL+S
The Blue Veil (Curtis Bernhardt & Busby Berkeley, 1951) VO
The Brain Eaters (Bruno VeSota, 1958) VOSE
The Brain from Planet Arous (Nathan Juran, 1957) VOSE
The Bravados (Henry King, 1958) DUAL+S
The Breaking Point (Michael Curtiz, 1950) VOSE
The Bridge on the River Kwai (David Lean, 1957) DUAL+S
The Caine Mutiny (Edward Dmytryk, 1954) VOSE
The Captain's Paradise (Anthony Kimmins, 1953) VOSE
The Conqueror (Dick Powell, 1956) VOSE
The Court-Martial of Billy Mitchell (Otto Preminger, 1955) VOSE
The Crimson Pirate (Robert Siodmak, 1952) VOSE
The Curse of Frankenstein (Terence Fisher, 1957) VOSE
The Damned Don't Cry (Vincent Sherman, 1950) VOSE
The Deadly Mantis (Nathan Juran, 1957) VOSE
The Defiant Ones (Stanley Kramer, 1958) VOSE
The Desert Fox: The Story of Rommel (Henry Hathaway, 1951) DUAL+S
The Desperate Hours (William Wyler, 1955) DUAL+S 
The Egyptian (Michael Curtiz, 1954) DUAL+S
The Enforcer (Bretaigne Windust & Raoul Walsh, 1951) DUAL+S
The Fall of the Roman Empire (Anthony Mann, 1964) VOSE
The Far Country (Anthony Mann, 1954) DUAL+S
The File on Thelma Jordon (Robert Siodmak, 1950) VOSE
The Fugitive Kind (Sidney Lumet, 1959) VOSE
The Furies (Anthony Mann, 1950) VOSE
The Gazebo (George Marshall, 1959) VOSE
The Giant Claw (Fred F. Sears, 1957) VOSE
The Giant Gila Monster (Ray Kellogg, 1959) VOSE
The Glenn Miller Story (Anthony Mann, 1953) DUAL+S
The Harder They Fall (Mark Robson, 1956) DUAL+S
The Horse's Mouth (Ronald Neame, 1958) VOSE
The Hound of the Baskervilles (Terence Fisher, 1959) VOSE
The House in the Square (Roy Ward Baker, 1951) VOSE
The House on Telegraph Hill (Robert Wise, 1951) DUAL+S 
The Incredible Shrinking Man (Jack Arnold, 1957) DUAL+S
The Killer Is Loose (Budd Boetticher, 1956) DUAL+S
The Killer Shrews (Ray Kellogg, 1959) VOSE
The Ladykillers (Alexander Mackendrick, 1955) DUAL+S
The Lavender Hill Mob (Charles Crichton, 1951) DUAL+S
The Left Hand of God (Edward Dmytryk, 1955) DUAL+S
The Left Handed Gun (Arthur Penn, 1958) DUAL+S
The Long, Hot Summer (Martin Ritt, 1958) VOSE
The Maggie (Alexander Mackendrick, 1954) VOSE
The Magnetic Monster (Curt Siodmak & Herbert L. Stock, 1953) VOSE
The Man Between (Carol Reed, 1953) VOSE 
The Man from Laramie (Anthony Mann, 1955) VOSE
The Man in the White Suit (Alexander Mackendrick,1951) DUAL+S
The Man Who Could Cheat Death (Terence Fisher, 1959) VOSE
The Maze (William Cameron Menzies, 1953) VOSE
The Midnight Story (Joseph Pevney, 1957) DUAL+S
The Mob (Robert Parrish, 1951) DUAL+S
The Mole People (Virgil W. Vogel, 1956) VOSE
The Monolith Monsters (John Sherwood, 1957) VOSE
The Monster That Challenged the World (Arnold Laven, 1957) VOSE
The Mouse That Roared (Jack Arnold, 1959) VOSE
The Naked Jungle (Byron Haskin, 1954) DUAL+S
The Naked Spur (Anthony Mann, 1953) DUAL+S
The Narrow Margin (Richard Fleischer, 1952) VOSE
The Neanderthal Man (Ewald André Dupont, 1953) VOSE
The Night of the Hunter (Charles Laughton, 1955) VOSE
The Nun's Story (Fred Zinnemann, 1959) VOSE
The Old Man and the Sea (John Sturges, 1958) DUAL+S
The Prowler (Joseph Losey, 1951) VOSE
The Rainmaker (Joseph Anthony, 1956) VOSE
The Rains of Ranchipur (Jean Negulesco, 1955) VOSE
The Revenge of Frankenstein (Terence Fisher, 1958) VOSE
The Rising of the Moon (John Ford, 1957) DUAL+S
The River (Jean Renoir, 1950) DUAL+S
The Roots of Heaven (John Huston, 1958) VOSE
The Searchers (John Ford, 1956) VOSE
The Seven Year Itch (Billy Wilder, 1955) DUAL+S
The Snow Creature (W. Lee Wilder, 1954) VOSE
The Spanish Gardener (Philip Leacock, 1956) DUAL+S
The Spirit of St. Louis (Billy Wilder, 1957) DUAL+S
The Story of Mankind (Irwin Allen, 1957) VOSE
The Story on Page One (Clifford Odets, 1959) DUAL+S
The Stranger Came Home (Terence Fisher, 1954) VOSE
The Sun Also Rises (Henry King, 1957) DUAL+S
The Tall T (Budd Boetticher, 1957) DUAL+S
The Tall Target (Anthony Mann, 1951) VOSE
The Ten Commandments (Cecil B. DeMille, 1956) DUAL+S
The Trollenberg Terror / The Crawling Eye (Quentin Lawrence, 1958) VOSE
The Werewolf (Fred F. Sears, 1956) VOSE
The World in His Arms (Raoul Walsh, 1952) DUAL+S
Them! (Gordon Douglas, 1954) DUAL+S
There´s No Business Like Show Business (Walter Lang, 1954) VOSE
This Island Earth (Joseph M. Newman, 1955) VOSE
Time Limit (Karl Malden, 1957) VOSE
Tobor the Great (Lee Sholem, 1954) VOSE
Tôkaidô Yotsuya kaidan (Nobuo Nakagawa, 1959) VOSE
Tôkyô monogatari (Yasujirô Ozu, 1953) DUAL+S
Too Much, Too Soon (Art Napoleon, 1958) VOSE
Touch of Evil (Orson Welles, 1958) DUAL+S
Touchez pas au grisbi (Jacques Becker, 1954) VOSE
Track of the Cat (William A. Wellman, 1954) DUAL+S
Treasure Island (Byron Haskin, 1950) VOSE
Tsuma no kokoro (Mikio Naruse, 1956) VOSE
Uchu daisenso (Ishirô Honda, 1959) VOSE
Uchûjin Tôkyô ni arawaru (Koji Shima, 1956) VOSE
Ugetsu monogatari (Kenji Mizoguchi, 1953) VOSE
Ukigusa (Yasujirô Ozu, 1959) DUAL+S
Umberto D (Vittorio de Sica, 1952) VOSE
Un condamné à mort s'est échappé (Robert Bresson, 1956) VOSE
Un témoin dans la ville (Edouard Molinaro, 1959) VOSE
Una mujer sin amor (Luis Buñuel, 1952) ESP
Une simple histoire (Marcel Hanoun, 1959) VOSE
Union Station (Rudolph Maté, 1950) VOSE
Valkoinen peura (Erik Blomberg, 1952) VOSE
Vertigo (Alfred Hitchcock, 1958) DUAL+S
Viaggio in Italia (Roberto Rossellini, 1954) VOSE
Vita da cani (Steno & Mario Monicelli, 1950) VOSE
Viva Zapata! (Elia Kazan, 1952) DUAL+S
Voici le temps des assassins... (Julien Duvivier,1956) VOSE
Voodoo Island (Reginald Le Borg, 1957) VOSE
Vynález zkázy (Karel Zeman, 1958) VOSE
War of the Colossal Beast (Bert I. Gordon, 1958) VOSE
We're No Angels (Michael Curtiz, 1955) VOSE
When Willie Comes Marching Home (John Ford, 1950) VOSE
When Worlds Collide (Rudolph Maté, 1951) VOSE
White Christmas (Michael Curtiz, 1954) VOSE
Wichita (Jacques Tourneur, 1955) VOSE
Will Success Spoil Rock Hunter? (Frank Tashlin, 1957) VOSE
Winchester '73 (Anthony Mann, 1950) DUAL+S
Witness for the Prosecution (Billy Wilder, 1957) VOSE
Woman On the Run (Norman Foster, 1950) DUAL+S
World Without End (Edward Bernds, 1956) VOSE
Yagyû bugeichô (Hiroshi Inagaki, 1957) VOSE
Yôkihi (Kenji Mizoguchi, 1955) DUAL+S
Young Man with a Horn (Michael Curtiz, 1950) VOSE
Zombies of Mora Tau (Edward L. Cahn, 1957) VOSE

55 Days at Peking (Nicholas Ray, 1963) VOSE
À bout de souffle (Jean-Luc Godard, 1960) VOSE
A cavallo della tigre (Luigi Comencini, 1961) VOSE
A Countess from Hong Kong (Charles Chaplin, 1967) VOSE
À Meia-Noite Levarei Sua Alma (José Mojica Marins, 1964) VOSE
A Pál-utcai fiúk (Zoltán Fábri, 1969) VOSE
A tizedes meg a többiek (Márton Keleti, 1965) VOSE
Abare Goemon (Hiroshi Inagaki, 1966) VOSE
Abhijaan (Satyajit Ray, 1962) VOSE
Akage (Kihachi Okamoto, 1969) VOSE
Akai kage-bôshi (Shigehiro Ozawa, 1962) VOSE
Akai satsui (Shôhei Imamura, 1964) VOSE
Akai tenshi (Red Angel) (Yasuzo Masumura, 1966) VOSE
Akibiyori (Yasujirô Ozu, 1960) VOSE
Akitsu Onsen (Yoshishige Yoshida, 1962) VOSE
Al-ard (Youssef Chahine, 1969) VOSE
Alphaville, une étrange aventure de Lemmy Caution (Jean-Luc Godard, 1965) VOSE
Andrei Rublyov (Andrei Tarkovsky, 1966) VOSE
Ánimas Trujano (Ismael Rodríguez, 1961) ESP
Ankokugai no taiketsu (Kihachi Okamoto, 1960) VOSE
Ansatsu (Masahiro Shinoda, 1964) VOSE
Bande à part (Jean-Luc Godard, 1964) VOSE
Barnvagnen (Bo Widerberg, 1963) VOSI
Bara no sôretsu (Toshio Matsumoto, 1969)
Baron Prásil (Karel Zeman, 1961) VOSE
Battle Beyond the Sun (VV. DD., 1962) VOSE
Birdman of Alcatraz (John Frankenheimer, 1962) DUAL+S
Blast of Silence (Allen Baron, 1961) VOSE
Bonnie and Clyde (Arthur Penn, 1967) VOSE
Buta to gunkan (Shôhei Imamura, 1961) VOSE
Butch Cassidy and the Sundance Kid (George Roy Hill, 1969) DUAL+S
C'era una volta il West (Sergio Leone, 1968) VOSE
Caccia alla volpe (Vittorio De Sica, 1966) VOSE
Cash on Demand (Quentin Lawrence, 1961) VOSE
Casino Royale (VV. DD., 1967) DUAL+S
Cerný Petr (Milos Forman, 1964) VOSE
Charade (Stanley Donen, 1963) VOSE
Charles mort ou vif (Alain Tanner, 1969) VO
Che gioia vivere (René Clément, 1961) DUAL+S
Chelovek-Amfibiya (Vladimir Chebotaryov & Gennadi Kazansky, 1962) VOSE
Chi to suna (Kihachi Okamoto, 1965) VOSE
Chistoe nebo (Grigori Chukhrai, 1961) VOSE
Chronik der Anna Magdalena Bach (Danièle Huillet & Jean-Marie Straub, 1968) VOSE
Classe tous risques (Claude Sautet, 1960) VOSE
Cleopatra (Joseph L. Mankiewicz, 1963) VOSE
Companys, procés a Catalunya (Josep Maria Forn, 1979) DUAL
Cool Hand Luke (Stuart Rosenberg, 1967) DUAL+S
Corri, uomo, corri (Sergio Sollima, 1968) VOSE
Crónica de un niño solo (Leonardo Favio, 1965) ESP
Csillagosok, katonák (Miklós Jancsó, 1967) VOSE
Cul-de-sac (Roman Polanski, 1966) VOSE
Daibosatsu tôge (Kenji Misumi, 1960) VOSE
Daibosatsu toge: Kanketsu-hen (Kazuo Mori, 1961) VOSE
Daibosatsu toge: Ryujin no maki (Kenji Misumi, 1960) VOSE
Dance of the Vampires (Roman Polanski, 1967) DUAL+S 
Days of Wine and Roses (Blake Edwards, 1962) DUAL+S
De man die zijn haar kort liet knippen (André Delvaux, 1965) VOSE
Diary of a Madman (Reginald Le Borg, 1963) VOSE
Die Abenteuer des Werner Holt (Joachim Kunert, 1965) VOSI
Doctor Dolittle (Richard Fleischer, 1967) DUAL+S
Donovan's Reef (John Ford, 1963) DUAL+S
Doppelgänger (Robert Parrish, 1969) VOSE
Dokuritsu gurentai nishi-e (Kihachi Okamoto, 1960) VOSE
Dr. Strangelove (Stanley Kubrick, 1964) DUAL+S
Dracula Has Risen from the Grave (Freddie Francis, 1968) DUAL+S
Eburi manshi no yûga-na seikatsu (Kihachi Okamoto, 1963) VOSE
El ángel exterminador (Luis Buñuel, 1962) ESP
El dependiente (Leonardo Favio, 1969) ESP
El esqueleto de la señora Morales (Rogelio A. González, 1960) ESP
El mundo sigue (Fernando Fernán Gómez, 1965) ESP
El romance del Aniceto y la Francisca (Leonardo Favio, 1967) ESP
El verdugo (Luis García Berlanga, 1963) ESP
Erogotoshi-tachi yori: Jinruigaku nyûmon (Shohei Imamura, 1966) VOSE
Erosu purasu Gyakusatsu (Yoshishige Yoshida, 1969) VOSE
Exodus (Otto Preminger, 1960) VOSE
Experiment in Terror (Blake Edwards, 1962) VOSE
Faccia a faccia (Sergio Sollima, 1967) VOSE
Faces (John Cassavetes, 1968) VOSE
Fahrenheit 451 (François Truffaut, 1966) VOSE
Fail-Safe (Sidney Lumet, 1964) DUAL+S
Faraon (Jerzy Kawalerowicz, 1966) VOSE
Frankenstein Must Be Destroyed (Terence Fisher, 1969) VOSE
Fuurin Kazan (Hiroshi Inagaki, 1969) VOSE
Gaav (Dariush Mehrjui, 1969) VOSE
Gamlet (Grigori Kozintsev, 1964) VOSE
Gertrud (Carl Theodor Dreyer, 1964) VOSE
Guess Who's Coming to Dinner (Stanley Kramer, 1967) VOSE
Hakujitsumu (Tetsuji Takechi & Joseph Green, 1964) VOSE
Happy end (Oldrich Lipsky, 1966) VOSE
Hanyo (Kim Ki-young, 1960) VOSE
Harry Munter (Kjell Grede, 1969) VOSE
Hatari! (Howard Hawks, 1962) VOSE
Hatsukoi Jigoku-hen (Susumu Hani, 1968) VOSE
Hell Is for Heroes (Don Siegel, 1962) DUAL+S
Hell in the Pacific (John Boorman, 1968) DUAL+S
Hemingway's Adventures of a Young Man (Martin Ritt, 1962) VOSE
Histoires extraordinaires (VV. DD., 1968) VOSE
Hombre (Martin Ritt, 1967) DUAL+S
Horí, má panenko (Milos Forman, 1967) VOSE
House of Usher / The Fall of the House of Usher (Roger Corman, 1960) VOSE
How I Won the War (Richard Lester, 1967) VOSE
How to Irritate People (Ian Fordyce, 1968) VOSE
How to Murder your Wife (Richard Quine, 1965) DUAL+S
Hugo och Josefin (Kjell Grede, 1967) VOSE
I Basilischi (Lina Wertmüller, 1963) VO
I compagni (Mario Monicelli, 1963) VOSE
I fidanzati (Ermanno Olmi, 1963) VOSE
I pugni in tasca (Marco Bellocchio, 1965) VOSE
Ibun Sarutobi Sasuke (Masahiro Shinoda, 1965) VOSE
Így jöttem (Miklós Jancsó, 1965) VOSE
Ikarie XB 1 (Jindrich Polák, 1963) VOSE
Il gattopardo (Luchino Visconti, 1963) VOSE
Il giudizio universale (Vittorio de Sica, 1961) VOSE
Il mattatore (Dino Risi, 1960) VOSE
Il Vangelo secondo Matteo (Pier Paolo Pasolini, 1967) VOSE
In the Heat of the Night (Norman Jewison, 1967) DUAL+S
Inherit the Wind (Stanley Kramer, 1960) VOSE
Invasión (Hugo Santiago, 1969) ESP
Irma la Douce (Billy Wilder, 1963) DUAL+S
Isadora (Karel Reisz, 1968) DUAL+S
It's a Mad Mad Mad Mad World (Stanley Kramer, 1963) DUAL+S
Jag är nyfiken - en film i gult (Vilgot Sjöman, 1967) VOSE
Jag är nyfiken - en film i blått (Vilgot Sjöman, 1968) VOSE
Jason and the Argonauts (Don Chaffey, 1963) DUAL+S
Je t'aime, je t'aime (Alain Resnais, 1968) VOSE
Jingi naki tatakai (Kinji Fukasaku, 1963) VOSE
Jôi-uchi: Hairyô tsuma shimatsu (Masaki Kobayashi, 1967) VOSE
Jules et Jim (François Truffaut, 1962) DUAL+S
Jungfrukällan (Ingmar Bergman, 1960) VOSE
Kaibyô noroi numa (Yoshihiro Ishikawa, 1968) VOSI
Kaidan (Masaki Kobayashi, 1964) VOSE
Kamigami no Fukaki Yokubo (Shôhei Imamura, 1968) VOSE
Kavkazskaya plennitsa, ili Novye priklyucheniya Shurika (Leonid Gaidai, 1966) VOSE
Kawaita hana (Masahiro Shinoda, 1964) VOSE
Kawaita Mizuumi (Masahiro Shinoda, 1961) VO
Ken (Kenji Misumi, 1964) VOSE
Két félidö a pokolban (Zoltán Fábri, 1963) VOSE
Kiru (Kihachi Okamoto, 1968) VOSE
Korolevstvo krivykh zerkal (Aleksandr Rou, 1964) VOSE
Koshikei (Nagisa Ôshima, 1968) VOSE
Kvarteret Korpen (Bo Widerberg, 1963) VOSI
Krylya (Larisa Shepitko, 1966) VOSE
Krzyzacy (Aleksander Ford, 1960) VOSE
L'armée des ombres (Jean-Pierre Melville, 1969) VOSE
L'eclisse (Michelangelo Antonioni, 1962) VOSE
L'enfance nue (Maurice Pialat, 1968) VOSE
La caduta degli dei / Götterdämmmerung (Luchino Visconti, 1969) DUAL+S  
La casa de las mil muñecas (Jeremy Summers, 1967) ESP
La ciutat cremada (Antoni Ribas, 1976) DUAL
La collectionneuse (Éric Rohmer, 1967) DUAL+S
La dolce vita (Federico Fellini, 1960) VOSE
La fiaca (Fernando Ayala, 1969) ESP
La hora incógnita (Mariano Ozores, 1963) ESP
La guerre des boutons (Yves Robert, 1962) VOSE
La guerre est finie (Alain Resnais, 1966) VOSE
La madriguera (Carlos Saura, 1969) ESP
La muerte de un burócrata (Tomás Gutiérrez Alea, 1966) ESP
La ragazza con la valigia (Valerio Zurlini, 1961) VOSE 
La religieuse (Jacques Rivette, 1966) VOSE
La voie lactée (Luis Buñuel, 1969) VOSE
Lawrence of Arabia (David Lean, 1962) DUAL+S
L'aîné des Ferchaux (Jean-Pierre Melville, 1963) VOSE
L'annèe dernière à Marienbad (Alain Resnais, 1961) VOSE
Le caporal épinglé (Jean Renoir, 1962) VOSE
Le cerveau (Gérard Oury, 1969) VOSE
Le clan des siciliens (Henri Verneuil, 1969) VOSE
Le journal d'une femme de chambre (Luis Buñuel, 1964) VOSE
Le mépris (Jean-Luc Godard, 1963) VOSE
Le procès (Orson Welles, 1962) VOSE
Le rapace (Jose Giovanni, 1963) VOSE
Le samouraï (Jean-Pierre Melville, 1967) VOSE
Le tatoué (Denys de La Patellière, 1968) VOSE
Le trou (Jacques Becker, 1960) VOSE
Le voleur (Louis Malle, 1967) VOSE
Léon Morin, prêtre (Jean-Pierre Melville, 1961) VOSE
Les Barbouzes (George Lautner, 1964) VOSE
Les carabiniers (Jean-Luc Godard, 1963) VOSE
Les tribulations d'un chinois en Chine (Philippe de Broca, 1965) VOSE
Let's Make Love (George Cukor, 1960) VOSE
Limonádový Joe aneb Konská opera (Oldrich Lipský, 1964) VOSE
Lo straniero (Luchino Visconti, 1967) VOSE
Lolita (Stanley Kubrick, 1962) VOSE
Lord Jim (Richard Brooks, 1965) VOSE
Macario (Roberto Gavaldón, 1960) ESP
Madigan (Don Siegel, 1968) VOSE
Major Dundee (Sam Peckinpah, 1965) DUAL+S
Mandabi (Ousmane Sembene, 1968) VOSE
Marat/Sade (Peter Brook, 1967) VOSE
Marketa Lazarová (Frantisek Vlácil, 1967) VOSE
Marooned (John Sturges, 1969) VOSE 
Masculin, féminin: 15 faits précis (Jean-Luc Godard, 1966) VOSE
Matka Joanna od aniolów (Jerzy Kawalerowicz, 1961) VOSE
Meghe Dhaka Tara (Ritwik Ghatak, 1960) VOSE
Mélodie en sous-sol (Henri Verneuil, 1963) VOSE
Memorias del subdesarrollo (Tomás Gutiérrez Alea, 1968) ESP
Modesty Blaise (Joseph Losey, 1966) VOSE
Môjû (Yasuzo Masumura, 1969) VOSE
Morituri (Bernhard Wicki, 1965) DUAL+S
Morgan: A Suitable Case for Treatment (Karel Reisz, 1966) VOSE
Morozko (Aleksandr Rou, 1964) VOSE
Mushuku mono (Kenji Misumi, 1964) VOSE
Musume tsuma haha (Mikio Naruse, 1960) VOSE
My Fair Lady (George Cukor, 1964) VOSE
Nackt unter Wölfen (Frank Beyer, 1963) VOSE
Nebo zovyot (Mikhail Karzhukov & Aleksandr Kozyr, 1962) VOSE
Ningen no joken III (Masaki Kobayashi, 1961) VOSE
Nihon no ichiban nagai hi (Kihachi Okamoto, 1967) VOSE
Nihon no yoru to kiri (Nagisa Ôshima, 1960) VOSE
Nihonkai daikaisen (Seiji Maruyama, 1969) VOSE
Nikudan (Kihachi Okamoto, 1968) VOSE 
Nippon konchuki (Shôhei Imamura, 1963) VOSE
O Assalto ao Trem Pagador (Roberto Farias, 1962) VOSE
O slavnosti a hostech (Jan Nemec, 1966) VOSE
Obchod na korze (Ján Kadár & Elmar Klos, 1965) VOSE
Obras maestras del terror (Enrique Carreras, 1960) ESP
Ognuno per sé (Giorgio Capitani, 1968) VO
Oldás és kötés (Miklós Jancsó, 1963) VOSE
One, Two, Three (Billy Wilder, 1961) DUAL+S
Oni no sumu yakata (Kenji Misumi, 1969) VOSE
Onna no mizûmi (Yoshishige Yoshida, 1966) VOSE
Onna no rekishi (Mikio Naruse, 1963) VOSE 
Onibaba (Kaneto Shindô, 1964) VOSE
Operazione San Gennaro (Dino Risi, 1966) VOSE
Ôsaka-jô monogatari (Hiroshi Inagaki, 1961) VOSE
Otoshiana (Hiroshi Teshigahara, 1962) VOSE
Per qualche dollaro in più (Sergio Leone, 1965) VOSE
Per un pugno di dollari (Sergio Leone, 1964) VOSE
Persona (Ingmar Bergman, 1966) VOSE
Pit and the Pendulum (Roger Corman, 1961) VOSE
Plácido (Luis García Berlanga, 1961) ESP
Planeta Bur (Pavel Klushantsev, 1962) VOSE
Plein soleil (René Clément, 1960) VOSE
Pleins feux sur l'assassin (Georges Franju, 1961) VOSE
Popioly (Andrzej Wajda, 1965) VOSE
Portrait in Black (Michael Gordon, 1960) DUAL+S
Premature Burial (Roger Corman, 1962) VOSE
Queimada (Gillo Pontecorvo, 1969) DUAL+S
Rekopis znaleziony w Saragossie (Wojciech Has, 1965) VOSE
Ro.Go.Pa.G. (VV. DD., 1963) VOSE
Robin and the 7 Hoods (Gordon Douglas, 1964) VOSE
Robinson Crusoe on Mars (Byron Haskin, 1964) VOSE
Rocco e i suoi fratelli (Luchino Visconti, 1960) DUAL+S
Rokudenashi (Yoshishige Yoshida, 1960) VOSE
Romance pro kridlovku (Otakar Vávra, 1967) VOSE
Rosemary's Baby (Roman Polanski, 1968) VOSE
Rozmarné léto (Jirí Menzel, 1968) VOSE
S-a furat o bomba (Ion Popescu-Gopo, 1962) VOSE
Samma no aji (Yasujirô Ozu, 1962) VOSE
Sammy Going South (Alexander Mackendrick, 1963) DUAL+S
Samurai (Kihachi Okamoto, 1965) VOSE
Saraba natsu no hikari (Yoshishige Yoshida, 1968) VOSE
Såsom i en spegel (Ingmar Bergman, 1961) VOSE
Satsujin kyo jidai (Kihachi Okamoto, 1967) VOSE
Saturday Night and Sunday Morning (Karel Reisz, 1960) VOSE  
Sayat Nova (Sergei Parajanov, 1968) VOSE
Seconds (John Frankenheimer, 1966) VOSE
Sedmikrásky (Vera Chytilová, 1966) VOSE
Sengoku yaro (Kihachi Okamoto, 1963) VOSE
Seppuku (Masaki Kobayashi, 1962) VOSE
Seyyit Han (Yilmaz Güney, 1968) VOSE
Shikonmado - Dai tatsumaki (Hiroshi Inagaki, 1964) VOSE
Shinjû: Ten no amijima (Masahiro Shinoda, 1969) VOSE
Shinobi No Mono (VV. DD., 1962-1966) VOSI 
Shinsengumi shimatsuki (Kenji Misumi, 1963) VOSE
Ship of Fools (Stanley Kramer, 1965) VOSE
Shock Corridor (Samuel Fuller, 1963) VOSE
Shokei no shima (Masahiro Shinoda, 1966) VOSE
Shônen (Nagisa Ôshima, 1969) VOSE
Skidoo (Otto Preminger, 1968) VOSE
Spartacus (Stanley Kubrick, 1960) DUAL+S
Sujata (Bimal Roy, 1960) VOSI
Suna no onna (Hiroshi Teshigahara, 1964) VOSE
Sweet Bird of Youth (Richard Brooks, 1962) DUAL+S
Swiadectwo urodzenia (Stanislaw Rózewicz, 1961) VOSE
Szegénylegények (Miklós Jancsó, 1966) VOSE
Taiji ga mitsuryô suru toki (Kôji Wakamatsu, 1965) VOSE
Taiyô no hakaba (Nagisa Ôshima, 1960) VOSE
Take the Money and Run (Woody Allen, 1969) DUAL+S
Tales of Terror (Roger Corman, 1962) DUAL+S
Targets (Peter Bogdanovich, 1968) VOSE
Teen Kanya (Satyajit Ray, 1961) VOSE 
Tengoku to jigoku (Akira Kurosawa, 1963) VOSE
Tengu-to (Satsuo Yamamoto, 1969) VOSE
Tepepa (Giulio Petroni, 1969) VOSE
That Touch of Mink (Delbert Mann, 1962) VOSE
The Apartment (Billy Wilder, 1960) DUAL+S
The Assassination Bureau (Basil Dearden, 1969) DUAL+S
The Bible: In the Beginning... (John Huston, 1966) DUAL+S
The Birds (Alfred Hitchcock, 1963) DUAL+S
The Brain That Wouldn't Die (Joseph Green, 1962) VOSE
The Brides of Dracula (Terence Fisher, 1960) DUAL+S
The Chase (Arthur Penn, 1966) DUAL+S
The City of the Dead (John Llewelyn Moxey, 1960) VOSE
The Damned (Joseph Losey, 1963) VOSE
The Day the Earth Caught Fire (Val Guest, 1961) VOSE
The Evil of Frankenstein (Freddie Francis, 1964) VOSE
The Great Race (Blake Edwards, 1965) DUAL+S
The Guns of Navarone (J. Lee Thompson, 1961) VOSE
The Hill (Sidney Lumet, 1965) VOSE
The Honeymoon Killers (Leonard Kastle, 1969) VOSE
The Hustler (Robert Rossen, 1961) VOSE
The Illustrated Man (Jack Smight, 1969) VOSE
The Incident (Larry Peerce, 1967) VOSE
The Innocents (Jack Clayton, 1961) DUAL+S
The Killers (Don Siegel, 1964) DUAL+S
The Kiss of the Vampire (Don Sharp, 1963) VOSE
The Knack ...and How to Get It (Richard Lester, 1965) VOSE
The Last Man on Earth (Ubaldo Ragona & Sidney Salkow, 1964) VOSE
The Little Shop of Horrors (Roger Corman, 1960) DUAL+S
The Loved One (Tony Richardson, 1965) VOSE
The Naked Prey (Cornel Wilde, 1966) VOSE
The Night of the Iguana (John Huston, 1964) DUAL+S
The Odd Couple (Gene Saks, 1968) DUAL+S
The Patsy (Jerry Lewis, 1964) VOSE
The Party (Blake Edwards, 1968) VOSE
The Phantom Planet (William Marshall, 1961) VOSE
The Pink Panther (Blake Edwards, 1963) DUAL+S 
The Producers (Mel Brooks, 1968) VOSE
The Professionals (Richard Brooks, 1966) VOSE
The Raven (Roger Corman, 1963) DUAL+S
The Reivers (Mark Rydell, 1969) DUAL+S
The Savage Innocents (Nicholas Ray, 1960) DUAL+S
The Secret of Santa Vittoria (Stanley Kramer, 1969) VOSE
The Skull (Freddie Francis, 1965) VOSE
The Sorcerers (Michael Reeves, 1967) DUAL+S
The Terror (Roger Corman, 1963) DUAL+S
The Time Machine (George Pal, 1960) DUAL+S
The Tomb of Ligeia (Roger Corman, 1964) VOSE
The Train (John Frankenheimer, 1964) DUAL+S
The Two Faces of Dr. Jekyll (Terence Fisher, 1960) DUAL+S
The Visit (Bernhard Wicki, 1964) DUAL+S
The World of Henry Orient (George Roy Hill, 1964) DUAL+S
Thérèse Desqueyroux (Georges Franju, 1962) VOSE
Those Magnificent Men in Their Flying Machines (Ken Annakin, 1969) VOSE
Tini zabutykh predkiv (Sergei Parajanov, 1964) VOSE
Tlayucan (Luis Alcoriza, 1962) ESP
To Kill a Mockingbird (Robert Mulligan, 1962) DUAL+S
Tobruk (Arthur Hiller, 1967) VOSE
Topaz (Alfred Hitchcock, 1969) VOSE
Topkapi (Jules Dassin, 1964) VOSE
Torn Curtain (Alfred Hitchcock, 1966) VOSE
Tower of London (Roger Corman, 1962) VOSE
Town Without Pity (Gottfried Reinhardt, 1961) VOSE
True Grit (Henry Hathaway, 1969) VOSE
Tsubaki Sanjûrô (Akira Kurosawa, 1962) VOSE
Two Weeks in Another Town (Vincente Minnelli, 1962) VOSE
Ukradená vzducholod (Karel Zeman, 1967) VOSE
Un homme et une femme (Claude Lelouch, 1966) VOSE
Un taxi pour Tobrouk (Denys de La Patellière, 1960) DUAL+S
Underworld U.S.A. (Samuel Fuller, 1961) VOSE
Une femme douce (Robert Bresson, 1969) VOSE
Utsukushisa to kanashimi to (Masahiro Shinoda, 1965) VOSE
Valparaíso mi amor (Aldo Francia, 1969) ESP
Vidas Secas (Nelson Pereira dos Santos, 1963) VOSE
Village of the Giants (Bert I. Gordon, 1965) VOSE
Viridiana (Luis Buñuel, 1961) VOSE
Voyage to the Bottom of the Sea (Irwin Allen, 1961) DUAL+S
Voyna i mir (Sergei Bondarchuk, 1967) VOSE
Wait Until Dark (Terence Young, 1967) VOSE
Walk Don't Run (Charles Walters, 1966) DUAL+S
What Did You Do in the War, Daddy? (Blake Edwards, 1966) DUAL+S 
What Ever Happened to Baby Jane? (Robert Aldrich, 1962) DUAL+S
What's Up, Tiger Lily? (Woody Allen & Senkichi Taniguchi, 1966) VOSE
Who's That Knocking at My Door? / I Call First (Martin Scorsese, 1967) DUAL+S
X (Roger Corman, 1963) VOSE
Ya shagayu po Moskve (Georgi Daneliya, 1964) VOSI
Yôjinbô (Akira Kurosawa, 1961) VOSE
Yôkai hyaku monogatari (Kimiyoshi Yasuda, 1968) VOSE 
Yuke yuke nidome no shojo (Kôji Wakamatsu, 1969) VOSE
Yukinojo henge (Kon Ichikawa, 1963) VOSE
Z (Constantin Costa-Gavras, 1969) DUAL+S
Zbrodniarz, który ukradl zbrodnie (Janusz Majewski, 1969) VOSE
Zert (Jaromil Jires, 1969) VOSE

LARGOMETRAJES 1970-1979

¡Vivan los novios! (Luis García Berlanga, 1970) ESP
A Bridge Too Far (Richard Attenborough, 1977) DUAL+S
A Clockwork Orange (Stanley Kubrick, 1971) VOSE
A Matter of Time (Vicente Minelli, 1976) VO
A Woman Under the Influence (John Cassavetes, 1974) VOSE
A zori zdes tikhie (Stanislav Rostotsky, 1972) VOSE
Adieu, poulet (Pierre Granier-Deferre, 1975) VOSE
Aguirre, der Zorn Gottes (Werner Herzog, 1972) VOSE
Ai no borei (Nagisa Ôshima, 1978) VOSE
Ai no corrida (Nagisa Ôshima, 1976) VOSE 
Akuma no temari-uta (Kon Ichikawa, 1977) VOSE
Alien (Ridley Scott, 1979) VOSE
Allonsanfan (Paolo Taviani & Vittorio Taviani, 1973) VOSE
Amator (Krzysztof Kieslowski, 1979) VOSE
Amici miei (Mario Monicelli, 1975) VOSE
And Now for Something Completely Different (Ian MacNaughton, 1971) VOSE
Angst essen Seele auf (Rainer Werner Fassbinder, 1974) VOSE
Annie Hall (Woody Allen, 1977) DUAL+S
Ansikte mot ansikte (Ingmar Bergman, 1976) VOSE
Ante el cadáver de un líder (Alejandro Galindo, 1974) ESP
Arabian Adventure (Kevin Connor, 1979) VOSE
Aranyer Din Ratri (Satyajit Ray, 1970) VOSE
Arrebato (Iván Zulueta, 1979) ESP
Arriba Hazaña (José María Gutiérrez Santos, 1978) ESP
At the Earth's Core (Kevin Connor, 1976) VOSE
Avanti! (Billy Wilder, 1972) DUAL+S
Baara (Souleymane Cissé, 1978) VOSE
Bakumatsu (Daisuke Itô, 1970) VOSE
Bananas (Woody Allen, 1971) DUAL+S
Barocco (André Techiné, 1976) VOSE
Being There (Hal Ashby, 1979) DUAL+S
Beloe solnce pustyni (Vladimir Motyl, 1970) VOSE
Belyy Bim - Chyornoe ukho (Stanislav Rostotsky, 1977) VOSE
Bife 'Titanik' (Emir Kusturica, 1979) VOSE
Bilbao (Bigas Luna, 1978) ESP
Black Jack (Ken Loach, 1979) DUAL
Black Sunday (John Frankenheimer, 1977) VOSE
Blaise Pascal (Roberto Rossellini, 1972) VOSE
Blizna (Krzysztof Kieslowski, 1976) VOSE
Breaking Away (Peter Yates, 1979) VOSE
Brutti, sporchi e cattivi (Ettore Scola, 1976) VOSE
Buffet froid (Bertrand Blier, 1979) VOSE
Buraikan (Masahiro Shinoda, 1970) VOSE
Capricorn One (Peter Hyams, 1978) DUAL+S
Captain Kronos: Vampire Hunter (Brian Clemens, 1974) DUAL+S
Cartesius (Roberto Rossellini, 1974) VOSE
Ceddo (Ousmane Sembene, 1977) VOSE
Chaykovskiy (Igor Talankin, 1970) VOSE
Chinatown (Roman Polanski, 1974) VOSE
Chinmoku (Masahiro Shinoda, 1971) VOSE
Colossus: The Forbin Project (Joseph Sargent, 1970) VOSE
Cross of Iron (Sam Peckinpah, 1977) VOSE
Dai tozoku (Senkichi Taniguchi, 1963) VOSE
Dalla nube alla resistenza (Danièle Huillet & Jean-Marie Straub, 1979) VOSI
Days of Heaven (Terrence Malick, 1978) VOSE
Der amerikanische Freund (Wim Wenders, 1977) VOSE
Der Fangschuß (Volker Schlöndorff, 1976) VOSE
Der plötzliche Reichtum der armen Leute von Kombach (Volker Schlöndorff, 1971) VOSE
Dersu Uzala (Akira Kurosawa, 1975) DUAL+S
Despair (Rainer Werner Fassbinder, 1978) VOSE
Deux hommes dans la ville (José Giovanni, 1973) VOSE
Die Angst des Tormanns beim Elfmeter (Wim Wenders, 1972) VOSE
Die dritte Generation (Rainer Werner Fassbinder, 1979) VOSE
Die Ehe der Maria Braun (Rainer Werner Fassbinder, 1979) VOSE
Dites-lui que je l'aime (Claude Miller, 1977) VOSE
Dodesukaden (Akira Kurosawa, 1970) VOSE
Dog Day Afternoon (Sidney Lumet, 1975) VOSE
Don't Look Now (Nicolas Roeg, 1973) VOSE
Dr. Jekyll & Sister Hyde (Roy Ward Baker, 1971) DUAL+S
Dracula cerca sangue di vergine... e morì di sete!!! (Paul Morrissey, 1974) VOSE
Duel (Steven Spielberg, 1971) DUAL+S
Een vrouw tussen hond en wolf (André Delvaux, 1979) VOSE
El asalto al castillo de la Moncloa (Francisco Lara Polop, 1978) ESP
El astronauta (Javier Aguirre, 1970) ESP
El hombre perseguido por un O.V.N.I. (Juan Carlos Olaria, 1976) ESP
El jardín de las delicias (Carlos Saura, 1970) ESP
El Santo Oficio (Arturo Ripstein, 1974) ESP
Elisa, vida mía (Carlos Saura, 1977) ESP
Emperor of the North (Robert Aldrich, 1973) VOSE
En Kärlekshistoria (Roy Andersson, 1970) VOSE
Eraserhead (David Lynch, 1977) VOSE
Family Life (Ken Loach, 1971) VOSE
Fat City (John Huston, 1972) VOSE
Fata Morgana (Werner Herzog, 1971) VOSE
Faustrecht der Freiheit (Rainer Werner Fassbinder, 1975) VOSE
Flesh for Frankenstein (Paul Morrissey & Antonio Margheriti, 1973) VOSE
Friends (Lewis Gilbert, 1971) DUAL+S
Fukushû suru wa ware ni ari (Shôhei Imamura, 1979) VOSE
Funshutsu kigan - 15-sai no baishunfu (Masao Adachi, 1971) VOSI
Gekido no showashi Okinawa kessen (Kihachi Okamoto, 1971) VOSE
Grandeur nature (Luis García Berlanga, 1974) ESP
Gunki hatameku motoni (Kinji Fukasaku, 1972) VOSE
Harold and Maude (Hal Ashby, 1971) DUAL+S
Hausu (Nobuhiko Obayashi, 1977) VOSE
Herz aus Glas (Werner Herzog, 1976) VOSE
Hi no tori (Kon Ichikawa, 1978) VOSE
Hitler, ein Film aus Deutschland (Hans-Jürgen Syberberg, 1977) VOSE
Höstsonaten (Ingmar Bergman, 1978) DUAL+S
Hôtel Monterey (Chantal Akerman, 1972) MUDA
'Hukkunud Alpinisti' hotell (Grigori Kromanov, 1979) VOSE
I girasoli (Vittorio De Sica, 1970) VOSE
Il deserto dei Tartari (Valerio Zurlini, 1976) VOSE
Il portiere di notte (Liliana Cavani, 1973) VOSE
Images (Robert Altman, 1972) VOSE
In einem Jahr mit 13 Monden (Rainer Werner Fassbinder, 1978) VOSE
Inochi bô ni furô (Masaki Kobayashi, 1971) VOSE
Inugami-ke no ichizoku (Kon Ichikawa, 1976) VOSE
Invasion of the Body Snatchers (Philip Kaufman, 1978) VOSE
Iodo (Kim Ki-young, 1977) VOSE
Islands in the Stream (Franklin J. Schaffner, 1977) VOSE
Ivan Vasilevich menyaet professiyu (Leonid Gaidai, 1973) VOSE
Jabberwocky (Terry Gilliam, 1977) DUAL+S
Jakob, der Lügner (Frank Beyer, 1975) VOSE
Je, tu, il, elle (Chantal Akerman, 1974) VOSE
Jeanne Dielman, 23 Quai du Commerce, 1080 Bruxelles (Chantal Akerman, 1976) VOSE
Jeder für sich und Gott gegen alle (Werner Herzog, 1974) DUAL+S
Jeremiah Johnson (Sydney Pollack, 1972) VOSE
Jingi naki tatakai: Chojo sakusen (Kinji Fukasaku, 1974) VOSE
Jingi naki tatakai: Dairi senso (Kinji Fukasaku, 1973) VOSE
Jingi naki tatakai: Hiroshima shito hen (Kinji Fukasaku, 1973) VOSE 
Jingi naki tatakai: Kanketsu-hen (Kinji Fukasaku, 1974) VOSE
Johnny Got His Gun (Dalton Trumbo, 1971) DUAL+S
Jubilee (Derek Jarman, 1978) VOSE
Kaigenrei (Yoshishige Yoshida, 1973) VOSE
Karl May (Hans-Jürgen Syberberg, 1974) VOSE
Kaseki no mori (Masahiro Shinoda, 1973) VOSE
Kelly's Heroes (Brian G. Hutton, 1970) DUAL+S 
Killer of Sheep (Charles Burnett, 1977) VOSE
L'amour en fuite (François Truffaut, 1978) VOSE
L'enfant Sauvage (François Truffaut, 1970) VOSE
L'histoire d'Adèle H. (François Truffaut, 1975) VOSE
L'innocente (Luchino Visconti, 1976) VOSE
L'invenzione di Morel (Emidio Greco, 1974) VOSE
La chambre verte (François Truffaut, 1978) VOSE
La classe operaia va in paradiso (Elio Petri, 1972) VOSE
La folie des grandeurs (Gérard Oury, 1971) VOSE
La grande bouffe (Marco Ferreri, 1973) VOSE
La maman et la putain (Jean Eustache, 1973) VOSE 
La mortadella (Mario Monicelli, 1971) VOSE
La novia ensangrentada (Vicente Aranda, 1972) ESP
La salamandre (Alain Tanner, 1971) VOSE
Le avventure di Pinocchio (Luigi Comencini, 1972) VOSE
Le boucher (Claude Chabrol, 1970) VOSE
Le couple témoin (William Klein, 1977) VOSE
Le diable probablement (Robert Bresson, 1977) VOSE
Le fantôme de la liberté (Luis Buñuel, 1974) VOSE
Le locataire (Roman Polanski, 1976) VOSE
Le moine (Adonis Kyrou, 1972) VOSE
Le saveur (Michel Mardone, 1971) VOSI
Le souffle au coeur (Louis Malle, 1971) VOSE
Le tueur (Denys de La Patellière, 1972) VOSE
Lenny (Bob Fosse, 1974) VOSE
Les petites fugues (Yves Yersin, 1979) VOSE
Les rendez-vous d'Anna (Chantal Akerman, 1978) VOSE
Life of Brian (Terry Jones, 1979) DUAL+S
Los albañiles (Jorge Fons, 1976) ESP
Los ojos vendados (Carlos Saura, 1978) ESP
Los pájaros de Baden-Baden (Mario Camus, 1975) ESP
Los traidores (Raymundo Gleyzer, 1972) ESP
Love and Death (Woody Allen, 1975) DUAL+S
Ludwig (Luchino Visconti, 1972) VOSE
Ludwig: Requiem für einen jungfräulichen König (Hans Jürgen Syberberg, 1972) VOSE
Lust for a Vampire (Jimmy Sangster, 1971) VOSE
Machibuse (Hiroshi Inagaki, 1970) VOSE
Mandara (Akio Jissoji, 1971) VOSI
Manhattan (Woody Allen, 1979) DUAL+S
Martha (Rainer Werner Fassbinder, 1974) VOSE
Max Havelaar (Fons Rademakers, 1976) VOSI
Maynila: Sa mga kuko ng liwanag (Lino Brocka, 1975) VOSE
McCabe & Mrs. Miller (Robert Altman, 1971) DUAL+S
Még kér a nép (Miklós Jancsó, 1972) VOSE
Meres tou '36 (Theodoros Angelopoulos, 1972) VOSE
Meu Pé de Laranja-Lima (Aurélio Teixeira, 1970) VOSE
Mimino (Georgi Daneliya, 1977) VOSE
Minnie and Moskowitz (John Cassavetes, 1971) VOSE
Mirt Sost Shi Amit (Haile Gerima, 1975) VOSI
Mon Oncle Antoine (Claude Jutra, 1971) VOSE
Monty Python and the Holy Grail (Terry Gilliam & Terry Jones, 1975) DUAL+S
Mort d'un pourri (Georges Lautner, 1977) VOSE
Murder by Death (Robert Moore, 1976) DUAL+S
Murder on the Orient Express (Sidney Lumet, 1974) DUAL+S
Na komete (Karel Zeman, 1970) VOSE
Nashville (Robert Altman, 1975) VOSE
Nazareno Cruz y el lobo (Leonardo Favio, 1975) ESP
Network (Sidney Lumet, 1976) VOSE
Nevjeste Dolaze (Emir Kusturica, 1978) VOSE
Nous ne vieillirons pas ensemble (Maurice Pialat, 1972) VOSE
Novecento (Bernardo Bertolucci, 1976) VOSE
Nuits rouges (Georges Franju, 1974) VOSE
O thiasos (Theodoros Angelopoulos, 1975) VOSE
Opening Night (John Cassavetes, 1977) VOSE
Osânda (Sergiu Nicolaescu, 1977) VOSE
Overlord (Stuart Cooper, 1975) VOSE
Ovoce stromu rajských jíme (Vera Chytilová, 1970) VOSE
Padre padrone (Paolo Taviani & Vittorio Taviani, 1977) VOSE
Papillon (Franklin J. Schaffner, 1973) VOSE
Pascual Duarte (Ricardo Franco, 1976) ESP
Pasqualino Settebellezze (Lina Wertmüller, 1975) VOSE
Passe ton bac d'abord (Maurice Pialat, 1978) VOSE
Pat Garrett & Billy the Kid (Sam Peckinpah, 1973) DUAL+S
Peau d'âne (Jacques Demy, 1970) VOSE
Performance (Donald Cammell & Nicolas Roeg, 1970) VOSE
Phantom of the Paradise (Brian De Palma, 1974) VOSE
Phase IV (Saul Bass, 1974) VOSE
Picnic at Hanging Rock (Peter Weir, 1975) VOSE
Pink Flamingos (John Waters, 1972) VOSE
Police Python 357 (Alain Corneau, 1976) VOSE
Profumo di donna (Dino Risi, 1974) VOSE
Providence (Alain Resnais, 1977) VOSE
Punishment Park (Peter Watkins, 1971) VOSE
Quadrophenia (Franc Roddam, 1979) VOSE
Quatre nuits d'un rêveur (Robert Bresson, 1971) VOSE
Rabid / Rage (David Cronenberg, 1977) VOSE
Rengoku eroica (Yoshishige Yoshida, 1970) VOSE
Rock and Roll High School (Allan Arkush, 1979) VOSE
Roma (Federico Fellini, 1972) DUAL+S
Royal Flash (Richard Lester, 1975) VOSE
Sakura no mori no mankai no shita (Masahiro Shinoda, 1975) VOSE
Salo o le 120 Giornate di Sodoma (Pier Paolo Pasolini, 1975) VOSE
Salon Kitty (Tinto Brass, 1976) VOSE
Scars of Dracula (Roy Ward Baker, 1970) DUAL+S
Scener ur ett äktenskap (Ingmar Bergman, 1973) VOSE
Scream and Scream Again (Gordon Hessler, 1970) VOSE
Section spéciale (Constantin Costa-Gavras, 1975) VOSE
Seemabaddha (Satyajit Ray, 1971) VOSE
Serpico (Sidney Lumet, 1973) DUAL+S
Shaft (Gordon Parks, 1971) VOSE
Shao Lin san shi liu fang (Chia-Liang Liu, 1978) VOSE
Shatranj ke khilari (Satyajit Ray, 1977) VOSE
Shinobi no shu (Kazuo Mori, 1972) VOSE
Shivers / They Came from Within (David Cronenberg, 1977) VOSE
Sho o suteyo machi e deyou (Shuji Terayama, 1971) VOSE
Shurayukihime (Toshiya Fujita, 1973) VOSE
Silent Movie (Mel Brooks, 1976) MUDA + SUB
Silent Running (Douglas Trumbull, 1972) VOSE
Sinbad and the Eye of the Tiger (Sam Wanamaker, 1977) VOSE
Slap Shot (George Roy Hill, 1977) DUAL+S
Slaughterhouse-Five (George Roy Hill, 1972) VOSE
Socrate (Roberto Rossellini, 1970) VOSE
Soldaat van Oranje (Paul Verhoeven, 1977) DUAL+S
Space is the Place (John Coney, 1974) VOSE
Stalker (Andrei Tarkovsky, 1979) VOSE
Summer of '42 (Robert Mulligan, 1971) VOSE
Suna no utsuwa (Yoshitaro Nomura, 1974) VOSE
Super Fly (Gordon Parks Jr., 1972) VOSE
Sweet Sweetback's Baadasssss Song (Melvin Van Peebles, 1971) VOSE
Symptoms (José Ramón Larraz, 1974) VO
Szerelmem, Elektra (Miklós Jancsó, 1974) VOSE
Tabiat-e bijan (Sohrab Shahid Saless, 1974) VOSE
Taxi Driver (Martin Scorsese, 1976) VOSE
The Adventurers (Lewis Gilbert, 1970) VOSE
The Andromeda Strain (Robert Wise, 1971) VOSE
The Ballad of Cable Hogue (Sam Peckinpah, 1970) VOSE
The Brood (David Cronenberg, 1979) VOSE
The Conversation (Francis Ford Coppola, 1974) VOSE
The Day of the Jackal (Fred Zinnemann, 1973) DUAL+S
The Domino Principle (Stanley Kramer, 1977) DUAL+S
The Fortune (Mike Nichols, 1974) VOSE
The Front (Martin Ritt, 1976) VOSE
The Front Page (Billy Wilder, 1974) VOSE
The Games (Michael Winner, 1970) VO
The Go-Between (Joseph Losey, 1970) DUAL+S
The Golden Voyage of Sinbad (Gordon Hessler, 1974) VOSE
The Harder They Come (Perry Henzell, 1972) VOSE
The Last Detail (Hal Ashby, 1973) DUAL+S
The Last Tycoon (Elia Kazan, 1976) VOSE
The Last Valley (James Clavell, 1970) VOSE
The Last Wave (Peter Weir, 1977) VOSE
The Long Goodbye (Robert Altman, 1973) DUAL+S
The Longest Yard (Robert Aldrich, 1974) DUAL+S
The McKenzie Break (Lamont Johnson, 1970) DUAL+S
The Man Who Fell to Earth (Nicolas Roeg, 1976) VOSE
The Midnight Man (Roland Kibbee & Burt Lancaster, 1974) DUAL+S
The Norliss Tapes (Dan Curtis, 1973) VOSE
The Omega Man (Boris Sagal, 1971) DUAL+S
The Outlaw Josey Wales (Clint Eastwood, 1976) DUAL+S
The Panic in Needle Park (Jerry Schatzberg, 1971) DUAL+S
The Parallax View (Alan J. Pakula, 1974) VOSE
The Poseidon Adventure (Ronald Neame, 1972) VOSE
The Private Life of Sherlock Holmes (Billy Wilder, 1970) DUAL+S
The Return of the Pink Panther (Blake Edwards, 1975) DUAL+S
The Rutles: All You Need Is Cash (Eric Idle & Gary Weis, 1978) VOSE
The Scarecrow (Jerry Schatzberg, 1973) DUAL+S
The Sting (George Roy Hill, 1973) DUAL+S
The Sunshine Boys (Herbert Ross, 1975) DUAL+S
The Thirty Nine Steps (Don Sharp, 1978) VOSE
The Tragedy of Macbeth (Roman Polanski, 1971) VOSE
The Vampire Lovers (Roy Ward Baker, 1970) DUAL+S
The Wicker Man (Robin Hardy, 1973) VOSE
Themroc (Claude Faraldo, 1973) SD
There Was a Crooked Man... (Joseph L. Mankiewicz, 1970) DUAL+S
THX 1138 (George Lucas, 1971) DUAL+S
Time After Time (Nicholas Meyer, 1979) VOSE
Tinimbang ka ngunit kulag (Lino Brocka, 1974) VOSE
Tommy (Ken Russell, 1975) VOSE
Touha zvaná Anada (Ján Kadár & Elmar Klos, 1971) VOSE
Touki Bouki (Djibril Diop Mambéty, 1973) VOSE
Tristana (Luis Buñuel, 1970) ESP
Trog (Freddie Francis, 1970) VOSE
Twins of Evil (John Hough, 1971) DUAL+S
Ucho (Karel Kachyna, 1970) VOSE
Ultima noapte de dragoste (Sergiu Nicolaescu, 1979) VO
Un borghese piccolo piccolo (Mario Monicelli, 1977) VOSE
Un homme qui dort (Bernard Queysanne, 1974) VOSE
Un linceul n'a pas de poches (Jean-Pierre Mocky, 1974) VOSE
Una giornata particolare (Ettore Scola, 1977) DUAL+S
Une vraie jeune fille (Catherine Breillat, 1976) VOSE
Uta (Akio Jissoji, 1972) VOSE
Viva la muerte (Fernando Arrabal, 1971) VOSE
W.R. - Misterije organizma (Dusan Makavejev, 1971) VOSE
Wagahai wa neko de aru (Kon Ichikawa, 1975) VOSE
Wanda (Barbara Loden, 1970) VOSE
Wise Blood (John Huston, 1979) VOSE
Xia nu (King Hu, 1971) VOSE
Young Frankenstein (Mel Brooks, 1974) DUAL+S
Zabil jsem Einsteina, panove (Oldrich Lipský, 1970) VOSE
Ziemia obiecana (Andrzej Wajda, 1975) VOSE
Zatôichi to Yôjinbô (Kihachi Okamoto, 1970) VOSE
Zerkalo (Andrei Tarkovsky, 1975) VOSE 

LARGOMETRAJES 1980-1989

40 Quadratmeter Deutschland (Tevfik Baser, 1986) VOSI
203 kochi (Toshio Masuda, 1980) VOSE  
A Fish Called Wanda (Charles Crichton, 1988) VOSE
A hora da Estrela (Suzana Amaral, 1985) VOSI
A Idade da Terra (Glauber Rocha, 1980) VOSE
A nos amours (Maurice Pialat, 1983) VOSE
A Zed & Two Noughts (Peter Greeneway, 1985) VOSE
An American Werewolf in London (John Landis, 1981) VOSE
Agoniya (Elem Klimov, 1981) VOSE
Airplane! (VV. DD., 1980) DUAL+S
Aliens (James Cameron, 1986) VOSE
Alsino y el cóndor (Miguel Littin, 1982) VOSE
Amanece que no es poco (José Luis Cuerda, 1988) ESP
Amazon Women on the Moon (VV. DD., 1987) VOSE
Ambavi Suramis tsikhitsa (Sergei Parajanov & Dobo Abashidze, 1984) VOSE
Ander Eta Yul (Ana Díez, 1989) ESP
Astenicheskiy sindrom (Kira Muratova, 1989) VOSE
Atlantic City (Louis Malle, 1980) DUAL+S
Au revoir les enfants (Louis Malle, 1987) VOSE
Austeria (Jerzy Kawalerowicz, 1982) VOSE
Babettes gæstebud (Gabriel Axel, 1987) VOSE
Bachelor Party (Neil Israel, 1984) DUAL+S
Balkan ekspres (Branko Baletic, 1983) VOSE
Balkanski spijun (Dusan Kovacevic & Bozidar Nikolic, 1984) VOSE
Bao Gio Cho Den Thang Muoi (Nhat Minh Dang, 1984) VOSI
Bei qing cheng shi (Hou Hsiao-Hsien, 1989) VOSE
Bez konca (Krzysztof Kieslowski, 1985) VOSE
Blue Velvet (David Lynch, 1986) VOSE
Bodas de sangre (Carlos Saura, 1981) ESP
Boris Godunov (Sergei Bondarchuk, 1986) VOSE
Boy Meets Girl (Leos Carax, 1984) VOSE
Bronco Billy (Clint Eastwood, 1980) VOSE
Camille Claudel (Bruno Nuytten, 1988) DUAL+S
Che ora è (Ettore Scola, 1989) VOSE
Ciuleandra (Sergiu Nicolaescu, 1985) VO
Crimewave (Sam Raimi, 1985) VOSE
Cobra Verde (Werner Herzog, 1987) VOSE
Contamination (Luigi Cozzi, 1980) VOSE
Coup de foudre (Diane Kurys, 1982) VOSE
Crazy Love (Dominique Deruddere, 1987) VOSE
Crimes and Misdemeanors (Woody Allen, 1989) DUAL+S
Danton (Andrzej Wajda, 1983) VOSE
Dao ma zei (Tian Zhuangzhuang, 1986) VOSE
Davitelj protiv davitelja (Slobodan Sijan, 1985) VOSE
Dead Men Don't Wear Plaid (Carl Reiner, 1982) VOSE
Dead Poets Society (Peter Weir, 1989) DUAL+S
Dead Ringers (David Cronenberg, 1988) VOSE
Der Himmel über Berlin (Wim Wenders, 1987) VOSE
Die Sehnsucht der Veronika Voss (Rainer Werner Fassbinder, 1982) VOSE
Die unendliche Geschichte (Wolfgang Petersen, 1984) DUAL+S
Distant Voices, Still Lives (Terence Davies, 1988) VOSE
Doro no kawa (Kôhei Oguri, 1981) VOSE
Drug (Leonid Kvinikhidze, 1987) VOSE
Dune (David Lynch, 1984) VOSE
E.T.: The Extra-Terrestrial (Steven Spielberg, 1982) DUAL+S
E la nave va (Federico Fellini, 1983) VOSE
El caballero del dragón (Fernando Colomo, 1985) ESP 
El filandón (José María Martín Sarmiento, 1985) ESP
El juguete rabioso (Aníbal Di Salvo, 1984) ESP
El nido (Jaime de Armiñán, 1980) ESP
El niño de la luna (Agustí Villaronga, 1989) ESP
El viaje a ninguna parte (Fernando Fernán Gómez, 1986) ESP
Erik the Viking (Terry Jones, 1989) DUAL+S
Escape from New York (John Carpenter, 1981) VOSE
Excalibur (John Boorman, 1981) VOSE
Fanny och Alexander (Ingmar Bergman, 1982) VOSE
Fanny och Alexander (director's cut) (Ingmar Bergman, 1982) VOSE 
Finye (Souleymane Cissé, 1982) VOSI / VOSF
Fitzcarraldo (Werner Herzog, 1982) VOSE
Full Metal Jacket (Stanley Kubrick, 1987) VOSE
Ga, Ga - Chwala bohaterom (Piotr Szulkin, 1986) VOSE
Garde à vue (Claude Miller, 1981) VOSE
Goitia, un dios para sí mismo (Diego López Rivera, 1989) ESP
Gokudô no onna-tachi (Hideo Gosha, 1986) VOSE
Golem (Piotr Szulkin, 1980) VOSE
Hachiko monogatari (Seijirô Kôyama, 1987) VOSE
Hannah and Her Sisters (Woody Allen, 1986) DUAL+S
Hai zi wang (Chen Kaige, 1987) VOSE
Heaven's Gate (Michael Cimino, 1980) VOSE
Hei Tai Yang 731 (Tun Fei Mou, 1988) VOSI
Hombre mirando al sudeste (Eliseo Subiela, 1986) ESP
Hong gao liang (Zhang Yimou, 1987) VOSE
Hopscotch (Ronald Neame, 1980) VOSE
Huang tu di (Chen Kaige, 1984) VOSE
Idi i smotri (Elem Klimov, 1985) VOSE
Il mistero di Oberwald (Michelangelo Antonioni, 1981) VOSE
Inspecteur Lavardin (Claude Chabrol, 1986) VOSE
Jean de Florette (Claude Berri, 1986) VOSE
Jésus de Montréal (Denys Arcand, 1989) VOSE
Kagemusha (Akira Kurosawa, 1980) VOSE
Kako sam sistematski unisten od idiota (Slobodan Sijan, 1983) VOSE
Kaos (Paolo Taviani & Vittorio Taviani, 1984) VOSE
Kárhozat (Béla Tarr, 1988) VOSE
Khane-ye doust kodjast (Abbas Kiarostami, 1987) VOSE
Kin-Dza-Dza (Georgi Daneliya, 1986) VOSE
Kinski Paganini (Klaus Kinski, 1989) VOSE
Kiryûin Hanako no shôgai (Hideo Gosha, 1982) VOSE
Kita no hotaru (Hideo Gosha, 1984) VOSE
Klassenverhältnisse (Danièle Huillet & Jean-Marie Straub, 1984) VOSE 
Ko to tamo peva (Slobodan Sijan, 1980) VOSE
Kuroi ame (Shôhei Imamura, 1989) VOSE
L'oeuvre au noir (André Delvaux, 1988) VOSE
La belle captive (Alain Robbe-Grillet, 1983) VOSE
La casa de Bernarda Alba (Mario Camus, 1987) ESP
La colmena (Mario Camus, 1982) ESP
La famiglia (Ettore Scola, 1987) VOSE
La gloire de mon père (Yves Robert, 1990) VOSE
La noche de los lápices (Héctor Olivera, 1986) ESP
La notte di San Lorenzo (Paolo Taviani & Vittorio Taviani, 1982) VOSE
La plaça del diamant (Francesc Betriú, 1982) VOSE
La vaquilla (Luis Garcia Berlanga , 1985) ESP
Le bal (Ettore Scola, 1983) SD
Le déclin de l'empire américain (Denys Arcand, 1986) DUAL+S
Les favoris de la lune (Otar Iosseliani, 1984) VOSE
Les fruits de la passion (Shuji Terayama, 1981) VOSE
Les possédés (Andrzej Wajda, 1988) VOSE
Lethal Weapon (Richard Donner, 1987) VOSE
Lili Marleen (Rainer Werner Fassbinder, 1981) VOSE
Lola (Rainer Werner Fassbinder, 1981) VOSE
Looks and Smiles (Ken Loach, 1981) VOSI
Los santos inocentes (Mario Camus, 1984) ESP
Malenkaya Vera (Vasili Pichul, 1988) VOSI
Man of Flowers (Paul Cox, 1983) VOSE
Manon des Sources (Claude Barri, 1986) VOSE
Maratonci trce pocasni krug (Slobodan Sijan, 1982) VOSE
Meetings with Remarkable Men (Peter Brook, 1989) VOSE
Miracle Mile (Steve De Jarnatt, 1988) VOSE
Mis (Stanislaw Bareja, 1981) VOSE
Missing (Constantin Costa-Gavras, 1982) DUAL+S
Mississippi Burning (Alan Parker, 1988) VOSE
Mizu no nai puuru (Kôji Wakamatsu, 1982) VOSE
Momo (Johannes Schaaf, 1986) VOSE
Mon oncle d'Amérique (Alain Resnais, 1980) DUAL+S
Mona Lisa (Neil Jordan, 1986) VOSE
Monty Python Live at the Hollywood Bowl (Terry Hughes & Ian MacNaughton, 1982) VOSE
Moros y cristianos (Luis García Berlanga, 1987) ESP
Moskva slezam ne verit (Vladimir Menshov, 1980) VOSE
Music Box (Constantin Costa-Gavras, 1989) VOSE
Na srebrnym globie (Andrzej Zulawski, 1988) VOSE
Nacional III (Luis García Berlanga, 1982) ESP
Narayama-bushi kô (Shôhei Imamura, 1983) VOSE
Nineteen Eighty-Four (Michael Radford, 1984) DUAL+S
Ningen no yakusoku (Yoshishige Yoshida, 1986) VOSE
Non ci resta che piangere (Roberto Benigni & Massimo Troisi, 1985) VOSE
Nuovo cinema Paradiso (Giuseppe Tornatore, 1988) VOSE
O melissokomos (Theodoros Angelopoulos, 1986) VOSE
O-bi, O-ba - Koniec cywilizacji (Piotr Szulkin, 1985) VOSE
Offret (Andrei Tarkovsky, 1986) VOSE
Once Upon a Time in America (Sergio Leone, 1984) DUAL+S
Ordinary People (Robert Redford, 1980) DUAL+S
Out of Africa (Sydney Pollack, 1985) VOSE
Paris, Texas (Wim Wenders, 1984) VOSE
Patrimonio nacional (Luis García Berlanga, 1981) ESP
Pelle erobreren (Bille August, 1987) VOSE
Permanent Vacation (Jim Jarmusch, 1980) VOSE
Pisma myortvogo cheloveka (Konstantin Lopushansky, 1986) VOSE
Police (Maurice Pialat, 1985) VOSE
Posetitel muzeya (Konstantin Lopushansky, 1989) VOSE
Possession (Andrzej Zulawski, 1981) VOSE
Prince of Darkness (John Carpenter, 1987) VOSE
Przesluchanie (Ryszard Bugajski, 1989) VOSE
Quella villa accanto al cimitero (Lucio Fulci, 1981) VOSE
Querelle (Rainer Werner Fassbinder, 1982) VOSE
Reds (Warren Beatty, 1981) DUAL+S
Rikyu (Hiroshi Teshigahara, 1989) VOSI
Rok spokojnego slonca (Krzysztof Zanussi, 1984) VOSE
Rosalie Goes Shopping (Percy Aldon, 1989) VOSE
Rue cases-nègres (Euzhan Palcy, 1983) VOSE
Runaway Train (Andrei Konchalovsky, 1985) VOSE
Salvador (Oliver Stone, 1986) VOSE
Saturn 3 (Stanley Donen, 1980) VOSE
Scanners (David Cronenberg, 1980) VOSE
Seksmisja (Juliusz Machulski, 1984) VOSE
LARGOMETRAJES 1990-1999
A Ostra e o Vento (Walter Lima Jr., 1997) VOSE
A Simple Plan (Sam Raimi, 1998) VOSE
Abre los ojos (Alejandro Amenábar, 1997) ESP
Agnes of God (Norman Jewison, 1995) VOSE
Ai qing wan sui (Tsai Ming Liang, 1994) VOSE
Alas de mariposa (Juanma Bajo Ulloa, 1991) ESP
Alicia en el pueblo de Maravillas (Daniel Díaz Torres, 1991) ESP
Ame Agaru (Takashi Koizumi, 1999) VOSE
Amo tu cama rica (Emilio Martínez-Lázaro, 1992) ESP
An Angel at My Table (Jane Campion, 1990) VOSE
Another Day in Paradise (Larry Clark, 1998) VOSE
Archangel (Guy Maddin, 1990) VOSE
Bacheha-Ye aseman (Majid Majidi, 1998) VOSE
Bad Boy Bubby (Rolf de Heer, 1993) VOSE
Badkonake sefid (Jafar Panahi, 1995) DUAL+S
Basquiat (Julian Schnabel, 1996) VOSE
Beau travail (Claire Denis, 1999) VOSE
Beautiful Girls (Ted Demme, 1996) DUAL+S
Before the Rain (Milcho Manchevski, 1994) VOSE
Beltenebros (Pilar Miró, 1991) ESP
Beshkempir (Aktan Arym Kubat, 1998) VOSI
Bian Lian (Wu Tianming, 1997) DUAL+S
Blue in the Face (Wayne Wang & Paul Auster, 1995) VOSE
Bokuto kidan (Kaneto Shindô, 1992) VOSE
Boogie Nights (Paul Thomas Anderson, 1997) VOSE
Börn náttúrunnar (Fridrik Thor Fridriksson, 1991) VOSE
Brassed Off (Mark Herman, 1996) VOSE
Brat (Aleksey Balabanov, 1997) VOSE
Bullets Over Broadway (Woody Allen, 1994) VOSE
C'est arrivé près de chez vous (VV. DD., 1992) VOSE
Carla's Song (Ken Loach, 1996) VOSE
Carlito's Way (Brian De Palma, 1993) VOSE
Caro diario (Nanni Moretti, 1993) DUAL+S
Carreteras secundarias (Emilio Martínez-Lázaro, 1997) ESP
Chûgoku no chôjin (Takashi Miike, 1998) VOSE
Chun gwong cha sit (Wong Kar-Wai, 1997) VOSE
Chung Hing sam lam (Wong Kar-Wai, 1994) VOSE
Cop Land (James Mangold, 1997) VOSE
Corazón iluminado (Héctor Babenco, 1996) ESP
Dr. M (Claude Chabrol, 1990) VOSE
Dung che sai duk (Wong Kar-Wai, 1994) VOSE
Duo luo tian shi (Wong Kar-Wai, 1995) VOSE
Earth / 1947: Earth (Deepa Mehta, 1998) VOSE
East Meets West (Kihachi Okamoto, 1995) VOSI
Edward Scissorhands (Tim Burton, 1990) VOSE
El lado oscuro del corazón (Eliseo Subiela, 1992) ESP
Eternal Sunshine of the Spotless Mind (Michel Gondry, 2004) VOSE
Europa Europa (Agnieszka Holland, 1990) VOSE
Event Horizon (Paul W.S. Anderson, 1997) VOSE
Everyone Says I Love You (Woody Allen, 1996) DUAL+S
eXistenZ (David Cronenberg, 1999) VOSE
Exotica (Atom Egoyan, 1994) VOSE
Éxtasis (Mariano Barroso, 1995) ESP
Eyes Wide Shut (Stanley Kubrick, 1999) VOSE
Fargo (Joel Coen, 1996) VOSE
Finding Graceland (David Winkler, 1998) VOSE
Fire (Deepa Mehta, 1996) VOSE
Following (Christopher Nolan, 1998) VOSE
Fukuro no shiro (Masahiro Shinoda, 1999) VOSE
Funny Games (Michael Haneke, 1997) VOSE
Germinal (Claude Berri, 1993) VOSE
Ghost Dog: The Way of the Samurai (Jim Jarmusch, 1999) VOSE
Gô-hime (Hiroshi Teshigahara, 1992) VOSE
Gods and Monsters (Bill Condon, 1998) VOSE
Gohatto (Nagisa Oshima, 1999) VOSE
Good Will Hunting (Gus Van Sant, 1997) VOSE
Goodfellas (Martin Scorsese, 1990) VOSE
Groundhog Day (Harold Ramis, 1993) DUAL+S
Gu ling jie shao nian sha ren shi jian (Edward Yang, 1991) VOSE
Hachi-gatsu no kyôshikyoku (Akira Kurosawa, 1991) VOSE
Hao nan hao nu (Hou Hsiao-Hsien, 1995) VOSE
Happiness (Todd Solondz, 1998)
Heavenly Creatures (Peter Jackson, 1994) VOSE
Himalaya - l'enfance d'un chef (Eric Valli, 1999) VOSE
Huozhe (Zhang Yimou, 1994) VOSE
Il postino (Michael Radford, 1995) DUAL+S
In the Soup (Alexander Rockwell, 1992) VOSE
Immortal Beloved (Bernard Rose, 1994) VOSE
Jaime (António-Pedro Vasconcelos, 1999) VOSE
Ju Dou (Zhang Yimou & Yang Fengliang, 1990) VOSE
Julien Donkey-Boy (Harmony Korine, 1999) VOSE
Juyuso seubgyuksageun (Kim Sang-Jin, 1999) VOSE
Kagerô (Hideo Gosha, 1991) VOSE
Kangwon-do ui him (Hong Sang-soo, 1998) VOSE
Kanzo sensei (Shôhei Imamura, 1998) VOSE
Karakter (Mike van Diem, 1997) VOSE
Kids (Larry Clark, 1995) VOSE
Kikujiro no natsu (Takeshi Kitano, 1999) DUAL+S
Kjærlighetens kjøtere (Hans Petter Moland, 1995) VOSE
Knockin' on Heaven's Door (Thomas Jahn, 1997) VOSE
Koridorius (Sharunas Bartas, 1995) VOSE
L.627 (Bertrand Tavernier, 1992) VOSE
L.A. Confidential (Curtis Hanson, 1997) VOSE
L'enfant de terrasses: Halfaouine (Férid Boughedir, 1990) VOSE
L'homme qui a perdu son ombre (Alain Tanner, 1991) VOSE
La buena estrella (Ricardo Franco, 1997) ESP
La buena vida (David Trueba, 1996) ESP
La cité des enfants perdus (Marc Caro & Jean-Pierre Jeunet, 1995) VOSE
La estrategia del caracol (Sergio Cabrera, 1993) ESP
La fille sur le pont (Patrice Leconte, 1999) DUAL+S
La haine (Mathieu Kassovitz, 1994) DUAL+S
La leggenda del pianista sull'oceano (Giuseppe Tornatore, 1991) VOSE
La madre muerta (Juanma Bajo Ulloa, 1993) ESP
La vendedora de rosas (Víctor Gaviria, 1998) ESP
La vie de bohème (Aki Kaurismäki , 1992) VOSE
La vie de Jésus (Bruno Dumont, 1997) VOSE
La vie rêvée des anges (Érick Zonca, 1998) VOSE
La vita è bella (Roberto Benigni, 1997) VOSE
Lan feng zheng (Tian Zhuangzhuang, 1993) VOSE
Le dîner de cons (Francis Veber, 1998) DUAL+S
Le poulpe (Guillaume Nicloux, 1998) VOSF
Le temps retrouvé, d'après l'oeuvre de Marcel Proust (Raoul Ruiz, 1999) VOSE
Leaving Las Vegas (Mike Figgis, 1995) VOSE
Leningrad Cowboys Meet Moses (Aki Kaurismäki, 1994) VOSE
Les amants criminels (François Ozon, 1999) VOSE
Les amants du Pont-Neuf (Leos Carax, 1991) VOSE
Les enfants du Marais (Jean Becker, 1998) VOSE
Les rendez-vous de Paris (Éric Rohmer, 1995) VOSE
Les roseaux sauvages (André Téchiné, 1994) VOSE
Lock, Stock and Two Smoking Barrels (Guy Ritchie, 1998) DUAL+S
Lone Star (John Sayles, 1996) VOSE
Los lobos de Washington (Mariano Barroso, 1999) ESP
Los peores años de nuestra vida (Emilio Martínez-Lázaro, 1994) ESP
Lost Highway (David Lynch, 1997) VOSE
Ma jiang (Edward Yang, 1996) VOSI
Maboroshi no hikari (Hirokazu Koreeda, 1995) VOSE
Madadayo (Akira Kurosawa, 1992) DUAL+S
Magnolia (Paul Thomas Anderson, 1999) DUAL+S
Malice (Harold Becker, 1993) VOSE
Mallrats (Kevin Smith, 1995) VOSE
Man on the Moon (Milos Forman, 1999) DUAL+S
Manhattan Murder Mystery (Woody Allen, 1993) VOSE
Marsal (Vinko Bresan, 1999) VOSE
Mia aioniotita kai mia mera (Theodoros Angelopouloulos, 1998) VOSE
Mighty Aphrodite (Woody Allen, 1995) VOSE
Miller's Crossing (Joel Coen, 1990) VOSE
Misery (Rob Reiner, 1990) VOSE
Molokh (Aleksandr Sokurov, 1999) VOSE
Night on Earth (Jim Jarmusch, 1991) VOSE
No te mueras sin decirme adónde vas (Eliseo Subiela, 1995) ESP
O Convento (Manoel de Oliveira, 1995) VOSE
Ôdishon (Takashi Miike, 1999) VOSE
Ossos (Pedro Costa, 1997) VOSE
Paran daemun (Kim Ki-duk, 1998) VOSE
Parenti serpenti (Mario Monicelli, 1992) VOSE
París Tombuctú (Luis García Berlanga, 1999) ESP
Pecker (John Waters, 1998) VOSE
Phantoms (Joe Chappelle, 1998) VOSE
Pidä huivista kiinni, Tatjana (Aki Kaurismäki, 1994) VOSE
Pikunikku (Shunji Iwai, 1996) VOSE
Priveste înainte cu mânie (Nicolae Margineanu, 1993) VOSE
Profundo carmesí (Arturo Ripstein, 1996) ESP
Pulp Fiction (Quentin Tarantino, 1994) VOSE
Qing shao nian nuo zha (Ming-liang Tsai, 1992) VOSE
Qiu Ju da guan si (Zhang Yimou, 1992) VOSE
Raining Stones (Ken Loach, 1993) VOSE
Rang-e khoda (Majid Majidi, 1999) VOSE
Reversal of Fortune (Barbet Schroeder, 1990) DUAL+S
Ringu (Hideo Nakata, 1998) VOSE
Rosencrantz and Guildenstern Are Dead (Tom Stoppard, 1990) VOSE
Ruang talok 69 (Pen-Ek Ratanaruang, 1999) VOSE
Running Time (Josh Becker, 1997) VOSE
Russkaya simfoniya (Konstantin Lopushansky, 1994) VOSI
S'en fout la mort (Claire Denis, 1990) VOSE
Sabrina (Sydney Pollack, 1995) VOSE
Safe (Todd Haynes, 1995) VOSE
Samt el qusur (Moufida Tlatli, 1994) VOSE
Santitos (Alejandro Springall, 1999) ESP
Sátántangó (Béla Tarr, 1994) VOSE
Savrseni krug (Ademir Kenovic, 1997) VOSE
Schindler's List (Steven Spielberg, 1993) VOSE
Schtonk! (Helmut Dietl, 1992) VO 
Scrooged (Richard Donner, 1998) DUAL+S
Secrets & Lies (Mike Leigh, 1996) VOSE
Shadows and Fog (Woody Allen, 1991) VOSE
Shijushichinin no shikaku (Kon Ichikawa, 1994) VOSE
Shine (Scott Hicks, 1996) VOSE
Shonen jidai (Masahiro Shinoda, 1990) VOSE 
Sib (Samira Makhmalbaf, 1998) VOSE
Sicario (José Ramón Novoa, 1994) ESP
Sicilia! (Danièle Huillet & Jean-Marie Straub, 1999) VOSE
Slacker (Richard Linklater, 1991) VOSE
Sleepy Hollow (Tim Burton, 1999) VOSE
Smoke (Wayne Wang & Paul Auster, 1995) VOSE
Someone Else's America (Goran Paskaljevic, 1995) VOSE
Sôseiji (Shinya Tsukamoto, 1999) VOSE
State of Grace (Phil Joanou, 1990) VOSE
Strange Days (Kathryn Bigelow, 1995) VOSE
Sus ojos se cerraron (Jaime Chávarri, 1997) ESP
Sydney (Paul Thomas Anderson, 1996) VOSE
Tank Girl (Rachel Talalay, 1995) VOSE
The Big Lebowski (Joel Coen, 1998) VOSE
The Butcher Boy (Neil Jordan, 1997) VOSE
The Commitments (Alan Parker, 1991) DUAL+S
The Crow (Alex Proyas, 1994) VOSE
The Devil's Advocate (Taylor Hackford, 1997) VOSE
The Last Seduction (John Dahl, 1994) VOSE
The Long Day Closes (Terence Davies, 1992) VOSE
The Neon Bible (Terence Davies, 1995) VOSE
The Remains of the Day (James Ivory, 1993) VOSE
The Straight Story (David Lynch, 1999) VOSE
The Sunshine Boys (John Erman, 1995) VOSE
The Thin Red Line (Terrence Malick, 1998) DUAL+S
The Thirteenth Floor (Josef Rusnak, 1999) VOSE
The Usual Suspects (Bryan Singer, 1995) VOSE
The Virgin Suicides (Sofia Coppola, 1999) VOSE
The Wind in the Willows (Terry Jones, 1996) VOSI
Things to Do in Denver When You're Dead (Gary Fleder, 1995) VOSE
Three Businessmen (Alex Cox, 1998) VOSE
To meteoro vima tou pelargou (Theodoros Angelopoulos, 1991) VOSE
To vlemma tou Odyssea (Theodoros Angelopoulos, 1995) VOSE
Todo es mentira (Álvaro Fernández Armero, 1994) ESP
Todos a la cárcel (Luis García Berlanga, 1993) ESP
Total Recall (Paul Verhoeven, 1990) VOSE
Tous les matins du monde (Alain Corneau, 1991) VOSE
Trainspotting (Danny Boyle, 1996) DUAL+S
Trees Lounge (Steve Buscemi, 1996) VOSE
Trois couleurs: Blanc (Krzysztof Kieslowski, 1994) VOSE 
Trois couleurs: Bleu (Krzysztof Kieslowski, 1993) VOSE
Trois couleurs: Rouge (Krzysztof Kieslowski, 1994) VOSE
Trois vies & une seule mort (Raoul Ruiz, 1996) VOSE
Trys dienos (Sharunas Bartas, 1992) VOSE
Tu nombre envenena mis sueños (Pilar Miró, 1996) ESP
Tulitikkutehtaan tyttö (Aki Kaurismäki, 1990) VOSE
Un été à La Goulette (Férid Boughedir, 1995) VOSE
Un lugar en el mundo (Adolfo Aristarain, 1992) ESP
Underground (Emir Kusturica, 1995) VOSE
Urga (Nikita Mikhalkov, 1991) VOSE
Utomlyonnye solntsem (Nikita Mikhalkov, 1994) VOSE
Vale Abraão (Manoel de Oliveira, 1993) VOSE
Vor (Pavel Chukhrai, 1997) VOSE
Waking Ned (Kirk Jones, 1998) VOSE
LARGOMETRAJES 2000-2009
¿Quien mató a la llamita blanca? (Rodrigo Bellott, 2006) ESP
2 Days in Paris (Julie Delpy, 2007) VOSE
24 Hour Party People (Michael Winterbottom, 2002) VOSE
27 dakarguli kotsna (Nana Djordjadze, 2000) VOSE
28 Days Later (Danny Boyle, 2002) VOSE
35 rhums (Claire Denis, 2008) VOSE
36 Quai des Orfèvres (Olivier Marchal, 2004) VOSE
53 días de invierno (Judith Colell, 2006) ESP
8 citas (Peris Romano & Rodrigo Sorogoyen, 2008) ESP
8 femmes (François Ozon, 2002) VOSE
99 francs (Jan Kounen, 2007) VOSE
À l'origine (Xavier Giannoli, 2009) VOSE
A London férfi (Béla Tarr & Ágnes Hranitzky, 2007) VOSE
A Serious Man (Joel Coen & Ethan Coen, 2009) DUAL+S
About Schmidt (Alexander Payne, 2002) VOSE
Ai no mukidashi (Shion Sono, 2008) VOSE
Ai no yokan (Masahiro Kobayashi, 2007) VOSE
Ajami (Scandar Copti & Yaron Shani, 2009) VOSE
Akai hashi no shita no nurui mizu (Shôhei Imamura, 2001) VOSE
Akasia (Park Ki-hyeong, 2003) VOSE
Ali Zaoua, prince de la rue (Nabil Ayouch, 2000) VOSE
Alice (Marco Martins, 2005) VOSE
Amalia (Carlos Coelho da Silva, 2008) VO
Amén. (Constantin Costa-Gavras, 2002) VOSE
American Gun (Aric Avelino, 2005) VOSE
Angel-A (Luc Besson, 2005) VOSE
Anything Else (Woody Allen, 2003) VOSE
Après vous... (Pierre Salvadori, 2003) VOSE
Aquele Querido Mês de Agosto (Miguel Gomes, 2008) VOSE
Aro Tolbukhin en la mente del asesino (VV. DD., 2002) ESP
Around the Bend (Jordan Roberts, 2004) VOSE
Arpointeu (Kong Su-chang, 2004) VOSE 
Astronautas (Santi Amodeo, 2003) ESP
Atanarjuat (Zacharias Kunuk, 2001) VOSE
Atonement (Joe Wright, 2007) VOSE
Autohystoria (Raya Martin, 2007) VOSE
Avaze gonjeshk-ha (Majid Majidi, 2008) VOSE
Azaña (Santiago San Miguel, 2008) VOSE
Bab'Aziz (Nacer Khemir, 2005) VOSE
Bakjwi (Park Chan-wook, 2009) VOSE
Bal-Can-Can (Darko Mitrevski, 2005) VOSE
Baran (Majid Majidi, 2001) DUAL+S
Barbe bleue (Catherine Breillat, 2009) VOSE
Bashing (Masahiro Kobayashi, 2005) VOSE
Battle in Seattle (Stuart Townsend, 2007) VOSE
Beaufort (Joseph Cedar, 2007) VOSE
Belle toujours (Manoel de Oliveira, 2006) VOSE
Bi-mong (Kim Ki-duk, 2008) VOSE
Bienvenido a casa (David Trueba, 2006) ESP
Birth (Jonathan Glazer, 2004) VOSE
Bloody Sunday (Paul Greengrass, 2002) VOSE
Brat 2 (Aleksei Balabanov, 2000) VOSE
Brick (Rian Johnson, 2005) VOSE
Brúðguminn (Baltasar Kormákur, 2008) VOSE
Buda az sharm foru rikht (Hana Makhmalbaf, 2007) VOSE
Bubba Ho-tep (Don Coscarelli, 2002) VOSE
C.S.A.: The Confederate States of America (Kevin Willmott. 2004) VOSE
Caché (Michael Haneke, 2005) VOSE
Cadillac Records (Darnell Martin, 2008) VOSE
California Dreamin' (Nesfarsit) (Cristian Nemescu, 2007) VOSE
Cantando dietro i paraventi (Ermanno Olmi, 2003) VOSE
Captain Abu Raed (Amin Matalqa, 2007) VOSE
Carlston za Ognjenku (Uros Stojanovic, 2008) VOSE
Carnage (Roman Polanski, 2011) VOSE
Cassandra's Dream (Woody Allen, 2007) VOSE
Celda 211 (Daniel Monzón, 2009) ESP
Cerro Torre: Schrei aus Stein (Werner Herzog, 2001) VOSE
Chakushin ari (Takashi Miike, 2003) VOSE
Children of Men (Alfonso Cuarón, 2006) VOSE
Chinese Coffee (Al Pacino, 2000) VOSE
Cinco días sin Nora (Mariana Chenillo, 2008) ESP
Code inconnu: Récit incomplet de divers voyages (Michael Haneke, 2000) VOSE
Coeurs (Alain Resnais, 2006) VOSE
Cold Souls (Sophie Barthes, 2009) VOSE
Colour Me Kubrick: A True...ish Story (Brian W. Cook, 2005) VOSE
Concursante (Rodrigo Cortés, 2007) ESP
Control (Anton Corbijn, 2007) VOSE
Conversations with Other Women (Hans Canosa, 2005) VOSE
Crazy Heart (Scott Cooper, 2009) VOSE
Creation (Jon Amiel, 2009) VOSE
Cum mi-am petrecut sfarsitul lumii (Catalin Mitulescu, 2006) VOSE
Cypher (Vincenzo Natali, 2002) VOSE
Dancer in the Dark (Lars von Trier, 2000) VOSE
Dans ma peau (Marina de Van, 2002) VOSE
Dansen (Pernille Fischer Christensen, 2008) VOSE
Daratt (Mahamat-Saleh Haroun, 2006) VOSE
Dare mo shiranai (Hirokazu Koreeda, 2004) VOSE
Das weisse Band: Eine deutsche Kindergeschichte (Michael Haneke, 2009) VOSE
Dawn of the Dead (Zack Snyder, 2004) VOSE
De grønne slagtere (Anders Thomas Jensen, 2003) VOSE
De la guerre (Bertrand Bonello, 2008) VOSE
Dead Man’s Shoes (Shane Meadows, 2004) VOSE
Dear Wendy (Thomas Vinterberg, 2005) VOSE
Delirious (Tom DiCillo, 2006) VOSE
DeUsynlige (Erik Poppe, 2008) VOSE
Diary of the Dead (George A. Romero, 2007) VOSE
District 9 (Neill Blomkamp, 2009) VOSE
Dolls (Takeshi Kitano, 2002) VOSE
Don't Come Knocking (Win Wenders, 2005) VOSE
Dou niu (Guan Hu, 2009) VOSE
Eagle Vs Shark (Taika Cohen, 2007) VOSE
Ebolusyon ng isang pamilyang Pilipino (Lav Diaz, 2005) VOSI
Efter brylluppet (Susanne Bier, 2006) VOSE
Ein Lied von Liebe und Tod (Rolf Schübel, 2003) VOSE
El laberinto del fauno (Guillermo del Toro, 2006) VOSE
El lado oscuro del corazón 2 (Eliseo Subiela, 2001) ESP
El lápiz del carpintero (Antón Reixa, 2003) ESP
El lobo (Miguel Courtois, 2004) ESP
El mar (Agustí Villaronga, 2000) VOSE
El niño pez (Lucía Puenzo, 2009) ESP
El sueño del perro (Paulo Pécora, 2008) ESP
El viaje hacia el mar (Guillermo Casanova, 2003) ESP
Elling (Petter Naess, 2001) VOSE
Elsker dig for evigt (Susanne Bier, 2002) VOSE
En la ciudad sin límites (Antonio Hernández, 2002) ESP
Englar alheimsins (Fridrik Thor Fridriksson, 2000) VOSE
Escuchando a Gabriel (José Enrique March, 2007) ESP
Et rigtigt menneske (Ake Sandgreen, 2001) VOSE
Eyforiya (Ivan Vyrypaev, 2006) VOSE
Factotum (Bent Hamer, 2005) DUAL+S
Fido (Andrew Currie, 2006) VOSE
Fish Tank (Andrea Arnold, 2009) VOSE
Flandres (Bruno Dumont, 2006) VOSE
Flashbacks of a Fool (Baillie Walsh, 2008) VOSE
Foster Child (Brillante Mendoza, 2007) VOSE
Frágil (Juanma Bajo Ulloa, 2004) ESP
Freedom / Laisve (Sharunas Bartas, 2000) VOSE
Frozen River (Courtney Hunt, 2008) VOSE
Frygtelig lykkelig (Henrik Ruben Genz, 2008) VOSE
Gadkie lebedi (Konstantin Lopushansky, 2006) VOSE
Gangster No. 1 (Paul McGuigan, 2000) VOSE
Garden State (Zach Braff, 2004) VOSE
George Washington (David Gordon Green, 2000) VOSE
Gerry (Gus Van Sant, 2002) VOSE
Geuk jang jeon (Hong Sang-soo, 2005) VOSE
Ghost World (Terry Zwigoff, 2001) VOSE
Gigantes de Valdés (Alejandro Tossenberger, 2008) ESP
Gin gwai (Oxide Pang Chun & Danny Pang, 2002) VOSE
Gokudô kyôfu dai-gekijô: Gozu (Takashi Miike, 2003) VOSE
Gongdong gyeongbi guyeok JSA (Park Chan-Wook , 2000) VOSE
Gosford Park (Robert Altman, 2001) VOSE 
Gran Torino (Clint Eastwood, 2008) VOSE
Hable con ella (Pedro Almodovar, 2002) ESP
Haebyonui yeoin (Hong Sang-soo, 2006) VOSE
Half Nelson (Ryan Fleck, 2006) VOSE
Happy Days (Patricia Rozema, 2000) VOSE
He Died with a Felafel in His Hand (Richard Lowenstein, 2001) VOSE
Heaven on Earth (Deepa Mehta, 2008) VOSE
Heremakono (Abderrahmane Sissako, 2002) VOSE
Heremias Unang aklat - Ang alamat ng prinsesang bayawak (Lav Diaz, 2006) VOSI
Hesus, rebolusyunaryo (Lav Diaz, 2002) VOSI
High Fidelity (Stephen Frears, 2000) VOSE
Hom rong (Ittisoontorn Vichailak, 2004) VOSE
Honogurai mizu no soko kara (Hideo Nakata, 2002) VOSE
Honor de cavalleria (Albert Serra, 2006) ESP
Hotel Rwanda (Terry George, 2004) VOSE
Human Nature (Michel Gondry, 2001) VOSE
Hwal (Kim Ki-duk, 2005) VOSE
Izgnanie (Andrei Zvyagintsev, 2007) VOSE
Il caimano (Nanni Moretti, 2006) VOSE
Il vento fa il suo giro (Giorgio Diritti, 2005) VOSE
In Search of a Midnight Kiss (Alex Holdridge, 2007) VOSE
In the Bedroom (Todd Field, 2001) VOSE
In the Loop (Armando Iannucci, 2009) VOSE
Incident at Loch Ness (Zak Penn, 2004) VOSE
Indigènes (Rachid Bouchareb, 2006) VOSE
Infamous (Douglas McGrath, 2006) VOSE
Ink (Jamin Winans, 2009) VOSE
Intermission (John Crowley, 2003) VOSE
Into the Wild (Sean Penn, 2007) VOSE 
Inugamike no ichizoku (Kon Ichikawa, 2006) VOSE
Invincible (Werner Herzog, 2001) VOSE
Invisible Waves (Pen-Ek Ratanaruang, 2006) VOSE
Irréversible (Gaspar Noé, 2002) VOSE
Italiensk for begyndere (Lone Scherfig, 2001) VOSE
It's All About Love (Thomas Vinterberg, 2003) VOSE
Jagoda u supermarketu (Dusan Milic, 2003) VOSE
Janghwa, Hongryeon (Kim Ji-woon, 2003) VOSE
Je rentre à la maison (Manoel de Oliveira, 2001) VOSE
Jerusalema (Ralph Ziman, 2008) VOSE
Jeux d'enfants (Yann Samuell, 2003) VOSE
Joheunnom nabbeunnom isanghannom (Kim Ji-woon, 2008) VOSE
Junebug (Phil Morrison, 2005) VOSE
Kaabee (Yôji Yamada, 2008) VOSE
Kagadanan sa banwaan ning mga Engkanto (Lav Diaz, 2007) VOSE
Kagami no onnatachi (Yoshishige Yoshida, 2002) VOSE
Kamome Shokudo (Naoko Ogigami, 2006) VOSE
Karaula (Rajko Grlic, 2006) VOSE
Karpuz kabugundan gemiler yapmak (Ahmet Ulucay, 2004) VOSE
Kautokeino-opprøret (Nils Gaup, 2008) VOSE
Keane (Lodge Kerrigan, 2004) VOSE
Khamosh pani (Sabiha Samur, 2003) DUAL+S
Khamsa (Karim Dridi, 2008) VO
Kimssi pyoryugi (Lee Hae-joon, 2009) VOSE
Kinetta (Giorgos Lanthimos, 2005) VOSE
Kippur (Amos Gitai, 2000) VOSE
Kirschblüten - Hanami (Doris Dörrie, 2008) VOSE
Klimt (Raúl Ruiz, 2006) VOSE
Knallhart (Detlev Buck, 2006) VOSE
Koktebel (Boris Khlebnikov & Aleksei Popogrebsky, 2003) VOSE
Kontroll (Nimród Antal, 2003) VOSE
Kûki ningyô (Hirokazu Koreeda, 2009) VOSE
Kutsidazu bidea, Ixabel (Fernando Bernués & Mireia Gabilondo, 2006) VOSE
Kytice (F.A. Brabec, 2000) VOSE
L'âge des ténèbres (Denys Arcand, 2007) VOSE
L'ennemi intime (Florent-Emilio Siri, 2007) VOSE
L'ora di religione (Il sorriso di mia madre) (Marco Bellocchio, 2002) VOSE
La caja 507 (Enrique Urbizu, 2002) ESP
La commune (Paris, 1871) (Peter Watkins, 2000) VOSE
La comunidad (Álex de la Iglesia, 2000) ESP
La flaqueza del bolchevique (Manuel Martín Cuenca, 2003) ESP
La fleur du mal (Claude Chabrol, 2003) VOSE
La nuit de la vérité (Fanta Régina Nacro, 2004) VOSE
La perdición de los hombres (Arturo Ripstein, 2000) ESP
La pianiste (Michael Haneke, 2001) VOSE
La question humaine (Nicolas Klotz, 2007) VOSE
La science des rêves (Michel Gondry, 2006) VOSE
La teta asustada (Claudia Llosa, 2009) VOSE
La vida perra de Juanita Narboni (Farida Benlyazid, 2005) ESP
Lakposhtha parvaz mikonand (Bahman Ghobadi, 2004) VOSE
Le chant des mariées (Karin Albou, 2008) VOSE
Le deuxième souffle (Alain Corneau, 2007) VOSE
Le grand voyage (Ismaël Ferroukhi, 2004) VOSE
Le mystère de la chambre jaune (Bruno Podalydès, 2003) VOSE
Le Parfum de la Dame en noir (Bruno Podalydès, 2005) VOSE
Le placard (Francis Veber, 2001) VOSE
Le premier jour du reste de ta vie (Rémi Bezançon, 2008) VOSE
Le scaphandre et le papillon (Julian Schnabel, 2007) VOSE 
Le temps du loup (Michael Haneke, 2003) VOSE
Les amours d'Astrée et de Céladon (Éric Rohmer, 2007) VOSE
Les Derniers jours du monde (Arnaud Larrieu & Jean Larrieu, 2009) VOSE
Les invasions barbares (Denys Arcand, 2003) DUAL+S
Lichter (Hans-Christian Schmid, 2003) VOSE
Life During Wartime (Todd Solondz, 2009) VOSE
Little Children (Todd Field, 2006) VOSE
Little Miss Sunshine (Jonathan Dayton & Valerie Faris, 2006) VOSE
Liverpool (Lisandro Alonso, 2008) ESP
Lonesome Jim (Steve Buscemi, 2005) VOSE
Looking for Eric (Ken Loach, 2009) VOSE
Los lunes al sol (Fernando León de Aranoa, 2002) ESP
Los paranoicos (Gabriel Medina, 2008) ESP
Lost in Translation (Sofia Coppola, 2003) VOSE
Luo ye gui gen (Zhang Yang, 2007) VOSE
Mah nakorn (Wisit Sasanatieng, 2004) VOSE
Maicling pelicula nañg ysañg Indio Nacional (Raya Martin, 2005) VOSI
Mal día para pescar (Álvaro Brechner, 2009) ESP
Man cheng jin dai huang jin jia (Zhang Yimou, 2006) VOSE
Man in the Chair (Michael Schroeder, 2007) VOSE
Man with the Screaming Brain (Bruce Campbell, 2005) VOSE
Map of the Sounds of Tokyo (Isabel Coixet, 2009) VOSE
Marmoulak (Kamal Tabrizi, 2004) VOSE
Más pena que gloria (Víctor García León, 2001) ESP
Match Point (Woody Allen, 2005) DUAL+S
Me and You and Everyone We Know (Miranda July, 2005) VOSE
Mei Lanfang (Chen Kaige, 2008) VOSE
Melancholia (Lav Diaz, 2008) VOSE
Miehen työ (Aleksi Salmenperä, 2007) VOSE
Milarepa (Neten Chokling, 2006) VOSE
Milyang (Lee Chang-dong, 2007) VOSE
Min dît (Miraz Bezar, 2009) VOSE
Moartea domnului Lazarescu (Cristi Puiu, 2005) VOSE
Mon meilleur ami (Patrice Leconte, 2006) VOSE
Monday (Hiroyuki Tanaka, 2000) VOSE
Moon (Duncan Jones, 2009) VOSE
Morfiy (Aleksey Balabanov, 2008) VOSE
Moulin Rouge (Baz Luhrmann, 2001) VOSE
Mr. Brooks (Bruce A. Evans, 2007) VOSE
Mr. Nobody (Jaco Van Dormael, 2009) VOSE
Mrtav 'ladan (Milorad Milinkovic, 2002) VOSE
Mua len trau (Minh Nguyen-Vo, 2004) VOSE
Mulholland Dr. (David Lynch, 2001) VOSE
Musíme si pomáhat (Jan Hrebejk, 2000) VOSE
Mutual Appreciation (Andrew Bujalski, 2005) VOSE
My Name Is Bruce (Bruce Campbell, 2007) VOSE
My Son, My Son, What Have Ye Done (Werner Herzog, 2009) VOSE
Nabbeun namja (Kim Ki-duk, 2001) VOSE
Namgeuk-ilgi (Yim Pil-Sung, 2005) VOSE
Nang mai (Pen-Ek Ratanaruang, 2009) VOSE
Nanjing! Nanjing! (Lu Chuan, 2009) VOSE
Ne touchez pas la hache (Jacques Rivette, 2007) VOSE
Nefes: Vatan sagolsun (Levent Semerci, 2009) VOSE
Next Attraction (Raya Martin, 2008) VOSI
Niceland (Population: 1.000.002) (Friðrik Þór Friðrikasson, 2004) VOSE
No Man's Land (Danis Tanovic, 2001) VOSE
Nói albínói (Dagur Kári, 2003) VOSE
Noise (Henry Bean, 2007) VOSE
Noise (Matthew Saville, 2007) VOSE
Noodle (Ayelet Menahemi, 2007) VOSE*
Northfork (Michael Polish, 2003) VOSE
Nothing Personal (Urszula Antoniak, 2009) VOSE
Now showing (Raya Martin, 2008) VOSI
Nowhere Boy (Sam Taylor Wood, 2009) VOSE
O Brother, Where Art Thou? (Joel Coen, 2000) DUAL+S
Ober (Alex van Warmerdam, 2006) VOSE
Odgrobadogroba (Jan Cvitkovic, 2006) VOSE
Offscreen (Christoffer Boe, 2006) VOSE
Offside (Jafar Panahi, 2006) VOSE
Ojos que no ven (Francisco J. Lombardi, 2003) ESP
Oldboy (Park Chan-wook, 2003) VOSE
Omagh (Pete Travis, 2004) DUAL+S
Once (John Carney, 2006) DUAL+S
Osama (Siddiq Barmak, 2003) VOSE
Paradise Now (Hany Abu-Assad, 2005) VOSE
Pauline et Paulette (Lieven Debrauwer, 2001) VOSE
Perrier's Bounty (Ian Fitzgibbon, 2009) VOSE
Picking Up the Pieces (Alfonso Arau, 2000) DUAL+S
Pieces of April (Peter Hedges, 2003) VOSE
Pingpong (Matthias Luthardt, 2006) VOSE
Ploy (Pen-Ek Ratanaruang, 2007) VOSE
Pollock (Ed Harris, 2000) VOSE
Pornografia (Jan Jakub Kolski, 2003) VOSE
Postia pappi Jaakobille (Klaus Härö, 2009) VOSE
Punch-Drunk Love (Paul Thomas Anderson, 2002) VOSE
Qian li zou dan qi (Zhang Yimou, 2005) VOSE
Quanto Vale Ou É Por Quilo? (Sergio Bianchi, 2005) VOSE
Quills (Philip Kaufman, 2000) VOSE
Red Road (Andrea Arnold, 2006) VOSE
Rescue Dawn (Werner Herzog, 2006) VOSE
Reykjavik-Rotterdam (Óskar Jónasson, 2008) VOSE
Riri Shushu no subete (Shunji Iwai, 2001) VOSE
Rodeu-mubi (Kim In-shik, 2002) VOSE
Romanzo criminale (Michele Placido, 2005) VOSE
Rosso come il cielo (Cristiano Bortone, 2006) VOSE
Ruang rak noi nid mahasan (Pen-Ek Ratanaruang, 2003) VOSE
Russkiy kovcheg (Aleksandr Sokurov, 2002) VOSE
Safar e Ghandehar (Mohsen Makhmalbaf, 2001) VOSE
Saibogujiman kwenchana (Park Chan-wook, 2006) VOSE
Saint John of Las Vegas (Hue Rhodes, 2009) VOSE
Sakebi (Kiyoshi Kurosawa, 2006) VOSE
Salinui chueok (Bong Joon-Ho, 2003) DUAL+S
Samaria (Kim Ki-duk, 2004) VOSE
San qiang pai an jing qi (Zhang Yimou, 2009) VOSE
Satanás (Andrés Baiz, 2007) ESP
Sauvage innocence (Philippe Garrel, 2001) VOSE
Scoop (Woody Allen, 2006) VOSE
Seom (Kim Ki-duk, 2000) VOSE
Serbis (Brillante Mendoza, 2008) VOSE
Serenity (Joss Whedon, 2005 VOSE
Sexy Beast (Jonathan Glazer, 2001) VOSE
Shi gan (Kim Ki-duk, 2006) VOSE
Shi mian mai fu (Zhang Yimou, 2004) VOSE
Shilje sanghwang (Kim Ki-Duk, 2000) VOSE
Si le vent soulève les sables (Marion Hänsel, 2006) VOSE
Singularidades de uma Rapariga Loira (Manoel de Oliveira, 2009) VOSE
Snow Cake (Marc Evans, 2006) VOSE
Solaris (Steven Soderbergh, 2002) VOSE
Solntse (Aleksandr Sokurov, 2005) VOSE
Sólo quiero caminar (Agustín Díaz Yanes, 2008) ESP
Sora no ana (Kazuyoshi Kumakiri, 2001) VOSE
Sous le sable (François Ozon, 2000) VOSE
Sud pralad (Apichatpong Weerasethakul, 2004) VOSE 
Sud sanaeha (Apichatpong Weerasethakul, 2002) VOSE
Sunshine (Danny Boyle, 2007) VOSE
Sulanga Enu Pinisa (Vimukthi Jayasundara, 2005) VOSE
Sideways (Alexander Payne, 2004) VOSE
Sleep Dealer (Alex Rivera, 2008) ESP
Small Time Crooks (Woody Allen, 2000) VOSE
Snatch (Guy Ritchie, 2000) VOSE
Somers Town (Shane Meadows, 2008) VOSE
Soom (Kim Ki-duk, 2007) VOSE
Sorstalanság (Lajos Koltai, 2005) DUAL+S
Soul Kitchen (Fatih Akin, 2009) VOSE
Spun (Jonas Åkerlund, 2002) VOSE
Spy Sorge (Masahiro Shinoda, 2003) VOSE
Special (Hal Haberman & Jeremy Passmore, 2006) VOSE
Spider (David Cronenberg, 2002) VOSE
Star Spangled to Death (Ken Jacobs, 2004) VO
Starukhi (Gennadi Sidorov, 2003) VOSE
Stoned (Stephen Woolley, 2005) VOSE
Storytelling (Todd Solondz, 2002) VOSE
Stranded: Náufragos (María Lidón, 2002) DUAL
Sügisball (Veiko Õunpuu, 2007) VOSE
Sukedachi-ya Sukeroku (Kihachi Okamoto, 2001) VOSE
Sukiyaki Western Django (Takashi Miike, 2007) VOSE
Sun taam (Johnnie To & Ka-Fai Wai, 2007) VOSE
Sur mes lèvres (Jacques Audiard, 2001) VOSE
Svetat e golyam i spasenie debne otvsyakade (Stephan Komandarev, 2008) VOSE
Sveti Georgije ubiva azdahu (Srdjan Dragojevic, 2009) VOSE
Sweet Sixteen (Ken Loach, 2002) VOSE
Sylvia (Christine Jeffs, 2003) VOSE
Synecdoche, New York (Charlie Kaufman, 2008) VOSE
Syriana (Stephen Gaghan, 2005) VOSE
Taare Zameen Par (Aamir Khan, 2007) VOSE
Taking Woodstock (Ang Lee, 2009) VOSE
Tambours sur la digue (Ariane Mnouchkine, 2003) VOSR
Tamo i ovde (Darko Lungulov, 2009) VOSE
Tatt av kvinnen (Petter Næss, 2007) VOSE
Tejút (Benedek Fliegauf, 2007) SD
Telets (Aleksandr Sokurov, 2001) VOSE
Temporada de patos (Fernando Eimbcke, 2004) ESP
Tetro (Francis Ford Coppola, 2009) VOSE
Teza (Haile Gerima, 2008) VOSF
The Bad Lieutenant: Port of Call - New Orleans (Werner Herzog, 2009) VOSE
The Beach (Danny Boyle, 2000) VOSE
The Brown Bunny (Vincent Gallo, 2004) VOSE
The Curse of the Jade Scorpion (Woody Allen, 2001) DUAL+S
The Departed (Martin Scorsese, 2006) VOSE
The Dreamers (Bernardo Bertolucci, 2003) VOSE
The Favourite Game (Bernar Hébert, 2003) VOSI 
The Good Thief (Neil Jordan, 2002) DUAL+S
The GoodTimesKid (Azazel Jacobs, 2005) VOSI
The Hours (Stephen Daldry, 2002) VOSE
The Hurt Locker (Kathryn Bigelow, 2008) VOSE
The King Is Alive (Kristian Levring, 2001) VOSE
The Ladykillers (Joel Coen & Ethan Coen, 2004) VOSE
The Last Station (Michael Hoffman, 2009) VOSE
The Lovely Bones (Peter Jackson, 2009) VOSE
The Magdalene Sisters (Peter Mullan, 2002) VOSE
The Man from Earth (Richard Schenkman, 2007) VOSE
The New World (Terrence Malick, 2005) VOSE
The Old Man Who Read Love Stories (Rolf de Heer, 2001) VOSE
The Piano Tuner of Earthquakes (Timothy Quay & Stephan Quay, 2005) VOSE
The Proposition (John Hillcoat, 2005) VOSE
The Rutles 2: Can't Buy Me Lunch (Eric Idle, 2002) VOSE
The Secret Life of Words (Isabel Coixet, 2005) VOSE
The Station Agent (Thomas McCarthy, 2003) VOSE
The Stoning of Soraya M. (Cyrus Nowrasteh, 2008) VOSE
The Tragedy of Hamlet (Peter Brook, 2002) VOSE
The Wild Blue Yonder (Werner Herzog, 2005) VOSE
The Wrestler (Darren Aronofsky, 2008) VOSE 
Things We Lost in the Fire (Susanne Bier, 2007) VOSE
To verdener (Niels Arden Oplev, 2008) VOSE
Tôkyô sonata (Kiyoshi Kurosawa, 2008) VOSE
Transylvania (Tony Gatlif, 2006) VOSE
Tres días (F. Javier Gutiérrez, 2008) ESP
Trilogia: To livadi pou dakryzei (Theodoros Angelopoulos, 2004) VOSE
Trouble Every Day (Claire Denis, 2001) VOSE
Tulpan (Sergei Dvortsevoy, 2008) VOSE
Twelve and Holding (Michael Cuesta, 2005) VOSE
Two Lovers (James Gray, 2008) VOSE
Ubu król (Piotr Szulkin, 2003) VOSE
Um Filme Falado (Manoel de Oliveira, 2003) VOSE
Un amour à taire (Christian Faure, 2005) VOSE
Un homme sans l'Occident (Raymond Depardon, 2002) VOSE
Un mundo maravilloso (Luis Estrada, 2006) ESP
Un prophète (Jacques Audiard, 2009) VOSE
Vai e Vem (João César Monteiro, 2003) VOSE
Valhalla Rising (Nicolas Winding Refn, 2009) VOSE
Van Diemen's Land (Jonathan auf der Heide, 2009) VOSE
Visions of Europe (VV. DD., 2004) VOSE
Visitors (VV. DD., 2009) VOSE
Viva Riva! (Djo Munga, 2010) VOSI
Vodka Lemon (Hiner Saleem, 2003) VOSE
Vratné lahve (Jan Sverák, 2007) VOSE
Water (Deepa Mehta, 2005) VOSE
Welkkeom tu Dongmakgol (Park Kwang-hyun, 2005) VOSE
Wer früher stirbt, ist länger tot (Marcus H. Rosenmüller, 2006) VOSE
Werckmeister harmóniák (Béla Tarr, 2000) VOSE
Whisky (Juan Pablo Rebella & Pablo Stoll, 2004) ESP
White Material (Claire Denis, 2009) VOSE
Wilbur Wants to Kill Himself (Lone Scherfig, 2002) VOSE
Wonder Boys (Curtis Hanson, 2000) DUAL+S
Wristcutters: A Love Story (Goran Dukic, 2006) VOSE
Xingfu shiguang (Zhang Yimou, 2000) VOSE
Y tu mamá también (Alfonso Cuarón, 2001) ESP
Yeo-haeng-ja (Ounie Lecomte, 2009) VOSE
Yeojaneun namjaui miraeda (Hong Sang-soo, 2004) VOSE
Yeopgijeogin geunyeo (Jae-young Kwak, 2001) VOSE
Yi Yi (Edward Yang, 2000) VOSE
Ying xiong (Zhang Yimou, 2002) VOSE
Yôkai daisensô (Takashi Miike, 2005) VOSE
Yûheisha - terorisuto (Masao Adachi, 2007) VO
Zatoichi (Takeshi Kitano, 2003) VOSE
Želary (Ondrej Trojan, 2003) VOSE
Zivot je cudo (Emir Kusturica, 2004) VOSE
Zycie jako smiertelna choroba przenoszona droga plciowa (Krzysztof Zanussi, 2000) VOSE

LARGOMETRAJES 2010-2012
A Torinói ló (Béla Tarr & Ágnes Hranitzky, 2011) VOSE
Africa United (Debs Gardner-Paterson, 2010) VOSE
Akmareul boattda (Kim Ji-woon, 2010) VOSE
Alpeis (Yorgos Lanthimos, 2011) VOSE
Another Earth (Mike Cahill, 2011) VOSE
Aurora (Cristi Puiu, 2010) VOSE
Beginners (Mike Mills, 2011) VOSE
Beli, beli svet (Oleg Novkovic, 2010) VOSE
Bellflower (Evan Glodell, 2011) VOSE
Bir Zamanlar Anadolu'da (Nuri Bilge Ceylan, 2011) VOSE
Black Swan (Darren Aronofsky, 2010) VOSE
Blackthorn (Mateo Gil, 2011) DUAL+S
Boker tov adon Fidelman (Yossi Madmony, 2011) VOSE
Book chon bang hyang (Hong Sang-soo, 2011) VOSE
Boy (Taika Cohen, 2010) VOSE
Brestskaya krepost (Aleksandr Kott, 2010) VOSE
Buenas noches, España (Raya Martin, 2011) SD
Cesare deve morire (Paolo Taviani & Vittorio Taviani, 2012) VOSE
Coriolanus (Ralph Fiennes, 2011) VOSE
Cosmopolis (David Cronenberg, 2012) VOSE
Des hommes et des dieux (Xavier Beauvois, 2010) VOSE
Detachment (Tony Kaye, 2011) VOSE
Di si zhang hua (Chung Mong-Hong, 2010) VOSE
Drive (Nicolas Winding Refn, 2011) VOSE
El cuaderno de barro (Isaki Lacuesta, 2011) VOSE
El páramo (Jaime Osorio Márquez, 2011) ESP
Eva (Kike Maíllo, 2011) ESP
Faust (Aleksandr Sokurov, 2011) VOSE
Filme do Desassossego (João Botelho, 2010) VOSE
Finisterrae (Sergi Caballero, 2010) VOSE
Four Lions (Christopher Morris, 2010) VOSE
Geu-dae-leul Sa-rang-hab-ni-da (Chang-min Chu, 2011) VOSE
God Bless America (Bobcat Goldthwait, 2011) VOSE
Habemus Papam (Nanni Moretti, 2011) VOSE
Habitación en Roma (Julio Medem, 2010) VOSE
Happythankyoumoreplease (Josh Radnor, 2010) VOSE
Haru tono tabi (Masahiro Kobayashi, 2010) VOSE
Hereafter (Clint Eastwood, 2010) DUAL+S
Holy Flying Circus (Owen Harris, 2011) VOSE
Hysteria (Tanya Wexler, 2011) VOSE
I Melt with You (Mark Pellington, 2011) VOSE
Incendies (Denis Villeneuve, 2010) VOSE
Intouchables (Olivier Nakache & Eric Toledano, 2011) VOSE
J. Edgar (Clint Eastwood, 2011) VOSE
Jack Goes Boating (Philip Seymour Hoffman, 2010) VOSE
Jin líng shí san chai (Zhang Yimou, 2011) VOSE
Jodaie Nader az Simin (Asghar Farhadi, 2011) VOSE
Juan de los Muertos (Alejandro Brugués, 2011) ESP
Jûsan-nin no shikaku (Takashi Miike, 2010) VOSE
Kinyarwanda (Alrick Brown, 2011) VOSI 
Kiseki (Hirokazu Koreeda, 2011) VOSE
Kongen av Bastøy (Marius Holst, 2010) VOSE
Kyatapirâ (Kôji Wakamatsu, 2010) VOSE
L'autre Dumas (Safy Nebbou, 2010) VOSE
L'exercice de l'État (Pierre Schöller, 2011) VOSE
L'ultimo terrestre (Gian Alfonso Pacinotti, 2011) VOSE
La source des femmes (Radu Mihaileanu, 2011) VOSE
La vida de los peces (Matías Bize, 2010) ESP
Las acacias (Pablo Giorgelli, 2011) ESP
Le gamin au vélo (Jean-Pierre Dardenne & Luc Dardenne, 2011) VOSE
Le Havre (Aki Kaurismäki, 2011) VOSE
Like Crazy (Drake Doremus, 2011) VOSE
Loong Boonmee raleuk chat (Apichatpong Weerasethakul, 2010) VOSE
Love (William Eubank, 2011) VOSE
Margin Call (J.C. Chandor, 2011) VOSE
Martha Marcy May Marlene (Sean Durkin, 2011) VOSE
Mai Wei (Kang Je-gyu, 2011) VOSE
Melancholia (Lars von Trier, 2011) VOSE
Mistérios de Lisboa (Raoul Ruiz, 2010) VOSE
Nar (Ümit Ünal, 2011) VOSE
Ni à vendre, ni à louer (Pascal Rabaté, 2010) SD
Nihon bundan: Heru doraibâ (Yoshihiro Nishimura, 2010) VOSE
No habrá paz para los malvados (Enrique Urbizu, 2011) ESP
O Estranho Caso de Angélica (Manoel de Oliveira, 2010) VOSE
O le tulafale (Tusi Tamasese, 2011) VOSE
Oslo, 31. August (Joachim Trier, 2011) VOSE
Pagwidwin Sanai (Woo Min-ho, 2010) VOSE
Pasuggun (Yoon Sung-hyun, 2010) VOSE
Pietà (Kim Ki-duk, 2012) VO
Polisse (Maïwenn Le Besco, 2011) VOSE
Primos (Daniel Sánchez Arévalo, 2011) ESP
Puro mula (Enrique Perez Him, 2011) ESP
Q (Laurent Bouhnik, 2011) VOSE
Rare Exports: A Christmas Tale (Jalmari Helander, 2010) VOSE
Sàidékè balái (Wei Te-Sheng, 2011) VOSE
Saranghanda, saranghaji anneunda (Lee Yoon-ki, 2011) VOSE
Saya-zamurai (Hitoshi Matsumoto, 2011) VOSE
Schlafkrankheit (Ulrich Köhler, 2011) VOSE
Septien (Michael Tully, 2011) VOSE
Shame (Steve McQueen, 2011) VOSE
Shan zha shu zhi lian (Zhang Yimou, 2010) VOSE
Shi (Lee Chang-dong, 2010) VOSE
Siglo ng pagluluwal (Lav Diaz, 2011) VOSI
Sleeping Beauty (Julia Leigh, 2011) VOSE
Submarino (Thomas Vinterberg, 2010) VOSE
Sykt lykkelig (Anne Sewitsky, 2010) VOSE
Take Shelter (Jeff Nichols, 2011) VOSE
Terraferma (Emanuele Crialese, 2011) VOSE
The Angels' Share (Ken Loach, 2012) VOSE
The Artist (Michel Hazanavicius, 2011) VOSE
The Best Exotic Marigold Hotel (John Madden, 2011) VOSE
The Deep Blue Sea (Terence Davies, 2011) VOSE
The Guard (John Michael McDonagh, 2011) VOSE
The Tree of Life (Terrence Malick, 2011) VOSE
 
 
INDICE DOCUMENTALES
 
Death Mills (Billy Wilder, 1945) VO
Deseret (James Benning, 1995) VO
Deux fois cinquante ans de cinéma français (Jean-Luc Godard & Anne-Marie Miéville, 1995) VOSE
Die fliegenden Ärzte von Ostafrika (Werner Herzog, 1969) VOSE
Die große Ekstase des Bildschnitzers Steiner (Werner Herzog, 1974) VOSE
Die Verwandlung der Welt in Musik (Werner Herzog, 1996) VO
Dokfa nai meuman (Apichatpong Weerasethakul, 2000) VOSE
Dokument Fanny och Alexander (Ingmar Bergman, 1986) VOSE
Dont Look Back (D.A. Pennebaker, 1967) VOSE
Drifters (John Grierson, 1929) MUDA
Dworzec (Krzysztof Kieslowski, 1980) VOSE
Earthlings (Shaun Monson, 2007) VOSE
Echos aus einem düsteren Reich (Werner Herzog, 1990) VOSE
Edgar Allan Poe: Love, Death and Women (Louise Lockwood, 2010) VOSE
El derecho de vivir en paz (Carmen Luz Parot, 1999) VOSE
El náufrago de la Calle Providencia (Rafael Castanedo & Arturo Ripstein, 1971) ESP
El sopar (Pere Portabella, 1974) ESP
Elegiya zhizni. Rostropovich. Vishnevskaya. (Aleksandr Sokurov, 2006) VOSI
Eraserhead Stories (David Lynch, 2001) VO
Esta no es la vida privada de Javier Krahe (Ana Murugarren & Joaquín Trincado, 2005) ESP
Exit Through the Gift Shop (Banksy, 2010) VOSE
Fabryka (Krzysztof Kieslowski, 1971) VOSE
Fernando Pessoa (Ricardo Rezende, 2007) VOSE
Finis Terrae (Jean Epstein, 1929) MUDA+S
Flamenco, Flamenco (Carlos Saura, 2010) ESP
Gadajace glowy (Krzysztof Kieslowski, 1980) VOSE
Gasherbrum - Der leuchtende Berg (Werner Herzog, 1985) VO
Genghis Blues (Roko Belic, 1999) VOSE
Glaube und Währung - Dr. Gene Scott, Fernsehprediger (Werner Herzog, 1980) VO
Glocken aus der Tiefe - Glaube und Aberglaube in Rußland (Werner Herzog, 1995) VO
God Grew Tired of Us: The Story of Lost Boys of Sudan (Christopher Quinn, 2006) VOSE
Gonzo: The Life and Work of Dr. Hunter S. Thompson (Alex Gibney, 2008) VOSE
Grizzly Man (Werner Herzog, 2005) VOSE
Hayao Miyazaki to Ghibli Bijutsukan (Goro Miyazaki, 2005) VOSE
Hearts and Minds (Peter Davis, 1974) VOSE
Hearts of Darkness: A Filmmaker's Apocalypse (VV. AA., 1991) VOSE
High School (Frederick Wiseman, 1968) VO
Hoop Dreams (Steve James, 1994) VOSE
Hôtel Terminus (Marcel Ophüls, 1988) DUAL
How much Wood would a Woodchuck chuck... (Werner Herzog, 1976) VO
Huie's Predigt (Werner Herzog, 1980) VO
I clowns (Federico Fellini, 1970) VOSE
Ichikawa Kon monogatari (Shunji Iwai, 2006) VOSE
Ikite wa mita keredo: Ozu Yasujirô den (Kazuo Inoue, 1983) VOSE
Il mio viaggio in Italia (Martin Scorsese, 1999) VOSE
Imaginadores (Daniela Fiore, 2008) ESP
Ingmar Bergman - 3 dokumentärer om film, teater, Farö (Marie Nyreröd, 2004) VOSE
Inside Job (Charles Ferguson, 2010) VOSE
Inside Rooms: 26 Bathrooms, London & Oxfordshire, 1985 (Peter Greenaway, 1985) VO
Jag Mandir (Werner Herzog, 1991) VOSI
Jamás leí a Onetti (Pablo Dotta, 2010) ESP
Janela da Alma (João Jardim & Walter Carvalho, 2001) VOSE
Janis (Howard Alk, 1974) VOSE
Jesus Christus Erlöser (Peter Geyer, 2008) VOSE
Julianes Sturz in den Dschungel (Werner Herzog, 2000) VO
Kerouac, the Movie (John Antonelli, 1985) VOSE
Kobiety pracujace (Piotr Szulkin, 1978) SD
Koyaanisqatsi (Godfrey Reggio, 1982) SD
L'enfer d'Henri-Georges Clouzot (Serge Bromberg & Ruxandra Medrea, 2009) VOSE
Là-bas (Chantal Akerman, 2006) VOSP
La ciudad y el campo (Fernando G. Mantilla & Carlos Velo, 1934) ESP
La guerrilla de la memoria (Javier Corcuera, 2002), ESP
La maleta mexicana (Trisha Ziff, 2011) VOSE
La Soufrière - Warten auf eine unausweichliche Katastrophe (Werner Herzog, 1971) VOSE
Ladoni (Artour Aristakisian, 1994) VOSE
Land des Schweigens und der Dunkelheit (Werner Herzog, 1971) VOSE
Le chagrin et la pitié (Marcel Ophüls, 1969) VOSE
Le chant du Styrène (Alain Resnais, 1958) VOSE
Le fond de l'air est rouge (Chris Marker, 1977) VOSE
Le mystère Koumiko (Chris Marker, 1965) VOSE 
Le tombeau d' Alexandre (Chris Marker, 1992) VOSE
Le voyage extraordinaire (Serge Bromberg & Eric Lange, 2011) VOSE
Lektionen in Finsternis (Werner Herzog, 1992) VOSE
Leonard Cohen: I'm Your Man (Lian Lunson, 2005) VOSE
Les Luthiers: Unen canto con humor (VV. DD., 1999) ESP
Les maîtres fous (Jean Rouch, 1955) VOSE
Les statues meurent aussi (Chris Marker & Alain Resnais, 1953) VOSE
Lettre de Sibérie (Chris Marker, 1957) VOSE
Level Five (Chris Marker, 1997) VOSE
Lightning in a Bottle (Antoine Fuqua, 2004) VO
Lightning Over Water (Wim Wenders & Nicholas Ray, 1980) VOSE
Little Dieter Needs to Fly (Werner Herzog, 1997) VOSE
Llach: La revolta permanent (Lluís Danés, 2006) ESP
Loin du Vietnam (VV. DD., 1967) VOSE
Los 5 Faust de F.W. Murnau (Luciano Berriatúa, 2002) ESP
Mardkants yerkire (Artavazd Pelechian, 1966) SD
Martin Scorsese Presents the Blues 1 - Feel Like Going Home (Martin Scorsese, 2003) VOSE
Martin Scorsese Presents the Blues 2 - The Soul of a Man (Wim Wenders, 2003) VOSE
Martin Scorsese Presents The Blues 3 - The Road to Memphis (Richard Pearce, 2003) VOSE
Martin Scorsese Presents The Blues 4 - Warming by the Devil's Fire (Charles Burnett, 2003) VOSE
Martin Scorsese Presents The Blues 5 - Godfathers and Sons (Marc Levin, 2003) VOSE
Martin Scorsese Presents The Blues 6 - Red, White & Blues (Mike Figgis, 2003) VOSE
Martin Scorsese Presents The Blues 7 - Piano Blues (Clint Eastwood, 2003) VOSE
Más allá de la alambrada: La memoria del horror (Pau Vergara, 2005) ESP
Medardo Pantoja (Jorge Prelorán, 1969) SD
Méditerranée (Jean-Daniel Pollet & Volker Schlöndorff, 1963) VOSE
Megacities (Michael Glawogger, 1998) VOSE
Mein liebster Feind - Klaus Kinski (Werner Herzog, 1999) VOSE
Men of the Lightship (David MacDonald, 1940) VO
Menq (Artavazd Peleshian, 1969) SD
Mit mir will keiner spielen (Werner Herzog, 1976) VOSE
Mones com la Becky (Joaquim Jordà & Núria Villazán, 1999) VOSE
Monty Python: Almost the Truth - The Lawyers Cut (VV. DD., 2009) VO
Monty Python's Flying Circus: Live at Aspen (Paul Miller, 1998) VO
Monty Python in Aberystwyth (James Strong, 2009) VO
Murnau's 4 Devils: Traces of a Lost Film (Janet Bergstrom, 2003) VOSE
Muzykanci (Kazimierz Karabasz, 1960) VOSE
Naqoyqatsi (Godfrey Reggio, 2002) SD
Neue Welten - Hinter dem europäischen Horizon (Werner Herzog, 2000) VO
Nice Time (Alain Tanner & Claude Goretta, 1957) SD
Nihon eiga no hyaku nen (Nagisa Ôshima, 1995) VOSE
Ningen jôhatsu (Shôhei Imamura, 1967) VOSE
No Direction Home: Bob Dylan (Martin Scorsese, 2005) VOSE
Notater fra Kina (Jørgen Leth, 1986) VOSI
Nuit et brouillard (Alain Resnais, 1955) VOSE
Obitateli (Artavazd Pelechian, 1970) SD
Occupation 101 (Abdallah Omeish & Sufyan Omeish, 2006) VOSE
Olympia: 1. Teil - Fest der Völker (Leni Riefenstahl, 1938) VOSE
Olympia: 2. Teil - Fest der Schönheit (Leni Riefenstahl, 1938) VOSE
Où gît votre sourire enfoui? (Pedro Costa & Thierry Lounas, 2001) VOSE
Overdos (Martin Borgs, 2010) VOSE
Pilgrimage (Werner Herzog, 2001) SD
Pina (Wim Wenders, 2011) VOSE
Playing for Change: Peace Through Music (Mark Johnson & Jonathan Walls, 2008) VOSE
Powaqqatsi (Godfrey Reggio, 1988) SD
Pour l'Espagne (Frédéric Rossif, 1963) VOSE
Pour la suite du monde (VV. DD., 1963) VOSI
Praejusios dienos atminimui (Sharunas Bartas, 1990) SD
Pretty as a Picture: The Art of David Lynch (Toby Keeler, 1991) VOSE
Python Night: 30 Years of Monty Python (Terry Jones & Elaine Shepherd, 1999) VO
Queen: Days Of Our Lives (Matt O'Casey, 2011) VOSE
Queen Live at Wembley '86 (Gavin Taylor, 1986) VO
Religulous (Larry Charles, 2008) VOSE
Ryakushô renzoku shasatsuma (Masao Adachi, 1969) VOSE
Salesman (VV.DD., 1968) VOSE
Sans soleil (Chris Marker, 1983) VOSE
Secret Origin: The Story of DC Comics (Mac Carter,2010) VOSE
Sekigun-P.F.L.P: Sekai sensô sengen (Masao Adachi & Kôji Wakamatsu, 1971) VOSI
Senna / Ayrton Senna: Beyond the Speed of Sound (Asif Kapadia, 2010) VOSE
Sherman's March (Ross McElwee, 1986) VO
Shoah (Claude Lanzmann, 1985) VOSE
South (Frank Hurley, 1919) MUDA+S
Szpital (Krzysztof Kieslowski, 1977) VOSE
Tales from the Script (Peter Hanson, 2009) VOSE
Tempo di viaggio (Andrei Tarkovsky & Tonino Guerra, 1983) VOSE
That's Entertainment! (Jack Haley Jr., 1974) VOSE
The Battle of San Pietro (John Huston, 1945) VOSE
The Charles Bukowski Tapes (Barbet Schroeder, 1987) VOSE
The Children of Leningradsky (Hanna Polak & Andrzej Celinski, 2005) VOSE
The Cutting Edge: The Magic of Movie Editing (Wendy Apple, 2004) VOSE
The Endurance: Shackleton's Legendary Antarctic Expedition (George Butler, 2000) DOB
The Gentleman Tramp (Richard Patterson, 1975) VO
The People vs. George Lucas (Alexandre O. Philippe, 1975) VO
The Pythons: Somewhere in Tunisia, Circa A.D. 1979) VO
The Realms of the Unreal (Jessica Yu, 2005) VOSE
The Rolling Stones Rock and Roll Circus (Michael Lindsay-Hogg, 1996) VOSE
The Roots of Monty Python / Monty Python in the Beginning (Rachael Griffith, 2005) VO
The Secret Life of Brian (Will Yapp, 2007) VO
The Take (Avi Lewis, 2004) VOSE
The Thin Blue Line (Errol Morris, 1988) VOSE
The Tramp and the Dictator (Kevin Brownlow & Michael Kloft, 2002) VOSI
The Truth About Fidel Castro Revolution (Victor Pahlen, 1959) VO
The Unknown Marx Brothers (David Leaf, 1993) VOSE
The White Diamond (Werner Herzog, 2004) VOSE
Tie Xi Qu: West of the Tracks (Wang Bing, 2003) VOSE
Tod für fünf Stimmen (Werner Herzog, 1995) VOSE
Tokyo 58 (VV. DD., 1958) VOSI
Tôkyô orimpikku (Kon Ichikawa, 1965) VOSE
Tokyo-Ga (Wim Wenders, 1985) VOSE
Totally Bill Hicks (Ruppert Edwards, 1994) VOSE
Triumph des Willens (Leni Riefenstahl, 1935) VOSE
Trop tôt, trop tard (Danièle Huillet & Jean-Marie Straub, 1992) VO
Trumbo (Peter Askin, 2007) VOSE
Une étudiante d'aujourd'hui (Eric Rohmer, 1966) VOSE
Une histoire de vent (Joris Ivens, 1988) VO
Universal Horror (Kevin Brownlow, 1998) DUAL+S
Unknown Chaplin (Kevin Brownlow & David Gill, 1983) VOSE
Val Lewton: The Man in the Shadows (Kent Jones, 2007) VOSE
Vincent Price: The Versatile Villain (Kerry Jensen, 1997) VOSE
Visions of Light (VV.DD., 1992) VOSE
War Photographer (Christian Frei, 2001) VOSE
Werner Herzog Eats His Shoe (Les Blank, 1980) VOSE
What the Pythons Did Next… (Jon Riley, 2007) VO
Wheel of Time (Werner Herzog, 2003) DUAL
When We Were Kings (Leon Gast, 1996) VOSE
White Light/Black Rain The Destruction of Hiroshima and Nagasaki (Steven Okaza, 2007) VOSE
Wild Man Blues (Barbara Kopple, 1997) DUAL+S
Wodaabe - Die Hirten der Sonne. Nomaden am Südrand der Sahara (Werner Herzog, 1989) VOSE
Workingman's Death (Michael Glawogger, 2005) VOSE
Yo no sé qué me han hecho tus ojos (Sergio Wolf & Lorena Muñoz, 2003) ESP
Young @ Heart (Stephen Walker & Sally George, 2007) VOSE
Zycie codzienne (Piotr Szulkin, 1975) SD

SERIE DOCUMENTAL

Comic Book Men (Kevin Smith, 2012) VOSE
Cosmos (Carl Sagan, 1980) DUAL+S
Histoire(s) du cinéma (Jean-Luc Godard, 1988-1998) VOSE
The Story of Film An Odyssey (Mark Cousins, 2011) VOSE 

STAND-UP

Bill Hicks: One Night Stand (Ellen Brown, 1991) VOSE
Bill Hicks: Sane Man (Kevin Booth & David Johndrow, 1989) VOSE
Bill Hicks Relentless (Chris Bould, 1992) VOSE
Bill Hicks Revelations (Chris Bould, 1993) VOSE
Les Luthiers: Las obras de ayer (VV.DD., 2002)
Les Luthiers: Los premios Mastropiero (VV.DD, 2006...
Les Luthiers: Todo por que rías (VV. DD., 2000) 
Rubianes solamente (Carles Gené, 2003) ESP
 
 
INDICE ANIMACIÓN
LARGOMETRAJES DE ANIMACIÓN

Fimfárum 2 (VV. DD., 2006) VOSE
Fimfárum Jana Wericha (Aurel Klimt & Vlasta Pospísilová, 2002) VOSE
Fire and Ice (Ralph Bakshi, 1983) VOSE
Flåklypa Grand Prix (Ivo Caprino, 1975) VOSE
Vals Im Bashir (Ari Folman, 2007) VOSE
Victory Through Air Power (VV. DD., 1943) VOSE
Waking Life (Richard Linklater, 2001) VOSE
Wall-E (Andrew Stanton, 2008) VOSE 
Watership Down (Martin Rosen, 1978) VOSE
When the Wind Blows (Jimmy T. Murakami, 1986) DUAL+S
Wizards (Ralph Bakshi, 1977) VOSE
Wood & Stock: Sexo, Orégano e Rock'n'Roll (Otto Guerra, 2006) VOSE
Xiao Qian (Andrew Chan, 1997) VOSE
Zarafa (Rémi Bezançon & Jean-Christophe Lie, 2012) VOSE

SERIALES DE ANIMACIÓN:

Burakku ragûn (Sunao Katabuchi, 2006) DUAL+S
Clerks (VV. DD., 2000) VOSE
Don Quijote de la Mancha (Cruz Delgado, 1978) ESP
Kaubôi bibappu (Shinichirô Watanabe, 1998) VOSE
Pat & Mat (Lubomir Benes, 1976-2003) SD
Proishozhdenie Vidov (Rinat Gazizov, 1993) SD
Saint Seiya (Yasuhito Kikuchi & Kôzô Morishita, 1986-1989) DUAL+S
Sherlock Holmes (VV. DD., 1984) DOB
The Canterbury Tales (VV. DD., 1998-2000) VO
Trimata glupatzi (Donyo Donev, 1970-1992) SD
Volshebnik Izumrudnogo Goroda (VV. DD., 1974) VO 
Wacky Races (William Hanna & Joseph Barbera, 1968) DUAL+S

CORTOMETRAJES DE ANIMACIÓN:

78 Tours (Georges Schwizgebel, 1985) SD
A Colour Box (Len Lye, 1935) SD
A Herb Alpert & the Tijuana Brass Double Feature (John Hubley, 1966) SD
A Short Love Story in Stop Motion (Carlos Lascano, 2008) SD
A Tale of Rock (Stephen Payne & John Godwin, 2007) SD
Adam (Peter Lord, 1991) SD
Allegretto (Oskar Fischinger, 1936) SD
Amerlock (Jacques-Rémy Girerd, 1988) SD
Annie & Boo (Johannes Weiland, 2004) VOSE
Archandel Gabriel a paní Husa (Jirí Trnka, 1964) SD
Around Perception (Pierre Hébert, 1968) SD
Astronauts (Matthew Walker, 2005) SD
Au bout du fil (Paul Driessen, 1974) SD
Au bout du monde (Konstantin Bronzit, 1999) SD
Automania 2000 (John Halas, 1964) VO
Avrora (Roman Kachanov, 1973) VOSI
Bambi Meets Godzilla (Marv Newland, 1969) SD
Begone Dull Care (Evelyn Lambart & Norman McLaren, 1966) SD
Bingo (Chris Landreth, 1998) VO
Biohazard 4D: Executer (Daisuke Okamoto, 2000) VOSE
Birthday Boy (Sejong Park, 2004) VOSE
Blackfly (Christopher Hinton, 1991) SD
Blind Date (Nigel Davies, 2010) SD
Blinkity Blank (Norman McLaren, 1955) SD
Blitz Wolf (Tex Avery, 1942) VOSE
Bob's Birthday (David Fine & Alison Snowden, 1993) VO
Boundin’ (Bud Luckey & Roger Gould, 2003) VOSE
Bremenskie muzykanty (Inessa Kovalevskaya, 1969) VOSI
Broken Down Film (Osamu Tezuka, 1985) SD
Bunny (Chris Wedge, 1998) SD
Calypso Is Like So (Bruno Collet, 2003) SD
Carrotblanca (Douglas McCarthy, 1995) VOSE
Cavallette (Bruno Bozzetto, 1990) SD
Charade (John Minnis, 1984) VOSE
Christopher Crumpet (Robert Cannon, 1953) VO
Claymation Comedy of Horrors Show (Barry Bruce, 1991) VO
Closed Mondays (Bob Gardiner & Will Vinton, 1974) VO
Coal Black and de Sebben Dwarfs (Robert Clampett,1943) VO
Crac (Frédéric Back, 1981) SD
Creature comforts (Nick Park, 1989) VOSE
Christmas Craker (VV. DD., 1964) SD
Cúilín Dualach (Nora Twomey, 2004) VOSE
Czarny kapturek (Piotr Dumala, 1983) SD
Day & Night (Teddy Newton, 2010) VOSE
Delivery (Till Nowak, 2005) SD
Der Fuehrer's Face (Jack Kinney, 1942) VOSE
Deti v nebe kjolna (Maxim Polyakov & Natalia Berezovaya, 1997) SD
Devochka i delfin (Rozaliya Zelma, 1979) SD
Dig (John Hubley, 1972) SD
Dog (Suzie Templeton, 2001) VOSE
Dojoji temple (Kihachiro Kawamoto, 1976) SD
Don Quixote (Ub Iwerks, 1934) SD
Dozhd (Elizabeta Skvortsova, 1998) SD
Dreams of the Rarebit Fiend: Bug Vaudeville (Winsor McCay, 1921) MUDA
Dreams of the Rarebit Fiend: The Flying House (Winsor McCay, 1921) MUDA
Dreams of the Rarebit Fiend: The Pet (Winsor McCay, 1921) MUDA
Duck Amuck (Chuck Jones, 1953) VO
Education for Death (Clyde Geronimi, 1943) VO
Een griekse tragedie (Nicole Van Goethem, 1985) SD
Egle zalciu karaliene (Aurika Seleniene & Algirdas Selenis, 2003) SD
Ego jena Kouritsa (Igor Kovaliyov, 1989) VOSE
El ladrón de muñecas (Fernando Cortizo, 2007) ESP
El muro (Sergio Arau, 1998) SD
El ultimátum evolutivo (Pablo Llorens, 2009) ESP
El viaje de Said (Coke Riobóo, 2007) ESP
En marchant (Ryan Larkin, 1969) SD
Enter Life (Faith Hubley, 1981) SD
Entre deux soeurs (Caroline Leaf, 1990) VO
Españistán, de la Burbuja Inmobiliaria a la Crisis (Aleix Saló, 2011) ESP
Estória do Gato e da Lua (Pedro Serrazina, 1997) VOSE
Etuda z Alba (Michaela Pavlátová, 1987) SD
Every Child (Eugene Fedorenko, 1979) VO
Evolution (Michael Mills, 1971) SD
Ex-Child (Jacques Drouin, 1994) SD
Ex-E.T. (VV. DD., 2008) SD
Ex Libris (Garik Seko, 1983) SD
Famous Fred (Joanna Quinn, 1997) VO
Fantasmagorie (Émile Cohl, 1908) MUDA
Father and Daughter (Michaël Dudok de Wit, 2000) SD
Felix in Hollywood (Otto Messmer, 1923) MUDA
Fifty Percent Grey (Ruairi Robinson, 2001) VOSE
Film, film, film (Fyodor Khitruk, 1968) SD
Five O'clock (Anna Illyna, 1997) SD
Flip's Circus (Winsor McCay, 1921) MUDA
Fluidy (Andrzej Kondratiuk, 1967) SD
Fly (Alan Short, 2010) SD
Food Fiction (Nik Skavinsky, 2009) SD
For the Birds (Ralph Eggleston, 2000) SD
Frank Film (Caroline Mouris & Frank Mouris, 1973) VO
Free Radicals (Len Lye, 1958) SD
From Darkness (Nora Twomey, 2002) SD
Gagarin (Alexij Kharitidi, 1995) SD
Garto (Luis Gómez, 2006) SD
George and Rosemary (David Fine & Alison Snowden, 1987) VO
Gerald Mc Boing Boing (Robert Cannon, 1951) VO
Geri's Game (Jan Pinkava, 1997) SD
Gertie on Tour (Winsor Mccay, 1921) MUDA
Gertie the Dinosaur (Winsor McCay, 1914) MUDA
Girls Night Out (Joanna Quinn, 1986) VO
Gora dinozavrov (Rasa Strautmane, 1967) VO
Gravitáció (Ferenc Rófusz, 1984) SD
Great (Isambard Kingdom Brunel) (Bob Godfrey, 1975) VO
Grom ne gryanet (Vladlen Barbe, 1988) SD
Hambuster (VV. DD., 2010) SD
Harpya (Raoul Servais, 1979) SD
Harvie Krumpet (Adam Elliot, 2003) VOSE
Hash (Andrey Sokolov, 2001) SD
High Note (Chuck Jones, 1960) SD
Hing sees (Riho Unt, 2002) VOSE
Histoire tragique avec fin heureuse (Regina Pessoa, 2006) VOSE
Hola? (Santiago Grasso, 2008) SD
Holding Your Breath (Anthony Lucas, 2001) VO
Hotell E (Priit Pärn, 1992) SD
How a Mosquito Operates (Winsor McCay, 1912) MUDA
How Wings Are Attached to the Backs of Angels (Craig Welch, 1996) SD
Humdrum (Peter Peake, 1998) VO
Humorous Phases of Funny Faces (J. Stuart Blackton, 1906) MUDA
Hunger (Peter Földes, 1974) SD
I Live in the Woods (Max Winston, 2008) VO
I Met the Walrus (Josh Raskin, 2007) VO
Ibarâdo Jikan (Naohisa Inoue, 2007) SD
Icarus Montgolfier Wright (Osmond Evans, 1962) VO
In Absentia (Timothy Quay & Stephen Quay, 2000) SD
In the Rough (Paul Taylor, 2004) SD
Inspirace (Karel Zeman, 1949) SD
Io so chi sono (Simone Massi, 2006) VOSE
Is It Always Right to Be Right? (Lee Mishkin, 1970) VO
Isabelle Au Bois Dormant (Claude Cloutier, 2007) SD
Ivan / Juan (Stepan Biryukov & Konstantin Arefyev, 2003) SD
Jean-François (Tom Haugomat & Bruno Mangyoku, 2009) SD
Jolly Roger (Mark Baker, 1999) SD
Jumping (Osamu Tezuka, 1984) SD
K yugu ot severa (Andrey Sokolov, 2003) SD
Knick Knack (John Lasseter, 1989) SD
Ko-Ko's Earth Control (Dave Fleischer, 1928) SD
Kocho-sensei to Kujira (Koji Yamamura, 2007) VOSI
Komposition in Blau (Oskar Fischinger, 1935) SD
Koshach'ya Progulka (Dmitri Naoumov, 2004) SD
Koshki i Kloun (Natasha Golovanova, 1988) VOSI
Král Lávra (Karel Zeman, 1950) SD
Krysar (Jirí Barta, 1986) VO
Kung Fu Cooking Girls (Jin Roh, 2011) VOSI
L'homme qui plantait des arbres (Frédéric Back, 1987) VOSE
L'idée (Berthold Bartosch, 1932) SD
La course à l'abîme (Georges Schwizgebel, 1992) SD
La joie de vivre (Anthony Gross & Hector Hoppin, 1934) SD
La Lupe i en Bruno (Marc Riba & Anna Solanas, 2005) SD
La mort de Tau (Jérôme Boulbès, 2001) SD
La Salla (Richard Condie, 1996) VOSI
Last Fall (Andreas Thomsen, 2011) SD
Latex (Andrey Sokolov, 2000) SD
Le balayeur (Serge Elissalde, 1990) VOSE
Le chapeau (Michèle Cournoyer, 2000) SD
Le château de sable (Co Hoedeman, 1977) SD
Le concert de M. et Mme. Kabal (Walerian Borowczyk, 1962) VO
Le nez (Alexander Alexeieff & Claire Parker, 1963) SD
Le pas (Piotr Kamler, 1975) SD
Le petit soldat (Paul Grimault, 1947) SD
Le Royaume (VV. DD., 2010) SD
Leisure (Bruce Petty, 1976) VO
Léontine (Claire Courtois & Fabienne Mouillac, 2005) SD
Les chiens isolés (VV. DD., 2011) VOSI
Les jeux des anges (Walerian Borowczyk, 1964) SD
Lev a pisnicka (Bretislav Pojar, 1959) SD
Lifted (Gary Rydstrom, 2006) SD
Light Forms (Malcolm Sutherland, 2010) SD
Lily and Jim (Don Hertzfeldt, 1997) VO
Lisa i zayats (Yuriy Norshteyn, 1973) VOSE
Little Nemo (Winsor McCay & J. Stuart Blackton, 1911) MUDA
Loom (VV. DD., 2010) SD
Love & Theft (Andreas Hykade, 2010) SD
Luxo Jr. (John Lasseter, 1986) SD
Lykantropia (Piotr Dumala, 1981) SD
Madeline (Robert Cannon, 1952) VO
Maestro (Géza M. Tóth, 2005) SD
Manipulation (Daniel Greaves, 1991)
Margarita (Alex Cervantes, 2009) SD
Margarita (Svetlana Petrova & Natalia Berezovaya, 1997) SD
Mariza (Constantine Krystallis, 2008) SD
Maska crvene smrti (Branko Ranitovic & Pavao Stalter, 1969) SD
Meet Meline (Virginie Goyons & Sebastien Laban, 2010) SD
Mest kinematograficheskogo operatora (Wladyslaw Starewicz, 1912) MUDA
Mighty Antlers (Sune Reinhardt Fogtmann, 2011) SD
Milch (Igor Kovalyov, 2005) VO
Mizu no Kotoba (Yasuhiro Yoshiura, 2002) VOSE
Mononoke-hime (Hayao Miyazaki, 1997) VOSE
Monsieur Pointu (André Leduc & Bernard Longpré, 1975) SD
Moonbird (John Hubley, 1959) VO
Moongirl (Henry Selick, 2005) VO
Morgan and Destiny's Eleventeenth Date The Zeppelin Zoo (Joseph Gordon-Levitt, 2010) VO
Morgan M. Morgansen's Date with Destiny (Joseph Gordon-Levitt, 2010) VO
Mori no densetsu (Osamu Tezuka, 1987) SD
Moy zelenyy krokodil (Vadim Kurchevskiy, 1966) VOSE
Muramasa (Osamu Tezuka, 1987) SD
My Name is Maria (Elio Quiroga, 2009) VO
My Universe Inside Out (Faith Hubley, 1996) VO
Nespavanje ne ubija (Marko Meštrovic, 2010) VOSI
Ningyo (Osamu Tezuka, 1964) SD
Obras (Hendrick Dusollier, 2004) SD
Odnazhdy (Oktiabrina Potapova, 2002) SD
Of Stars and Men (John Hubley, 1964) SD
One Man Band (Mark Andrews & Andrew Jiménez, 2005) SD
Oni (Kihachiro Kawamoto, 1972) VOSE
Oktapodi (VV. DD., 2007) SD
Out of the Innkwell: Invisible Ink (Dave & Max Fleischer, 1921) MUDA
Over Time (VV. DD., 2005) SD
Pandore (VV. DD., 2009) SD
Partly Cloudy (Peter Sohn, 2009) SD
Pas à deux (Monique Renault & Gerrit van Dijk, 1988) SD
People, People, People (John Hubley, 1976) SD
Perpetuum Mobile (Raquel Ajofrin & Enrique García, 2006) ESP
Pigeon: Impossible (Lucas Martell, 2009) SD
Porgand! (Pärtel Tall, 2003) SD
Presto (Doug Sweetland, 2008) SD
Push (Osamu Tezuka, 1987) VOSI
Ranshe Ja Zhil U Mora (Svyatoslav Ushakov, 1997) SD
Reason and Emotion (Bill Roberts, 1943) VO
Red Hot Riding Hood (Tex Avery, 1943) VO
Red's Dream (John Lasseter, 1987) SD
Regaré con lágrimas tus pétalos (Juan Carlos Marí, 2003) ESP
Renaissance (Christian Volckman, 2006) VOSE
Repete (Michaela Pavlátová, 1995) SD
Return of the Blowfly (Alban Gily & Julien Vray, 2011) VO
Rikki-Tikki-Tavi (Chuck Jones, 1975) VOSE
Ritterschlag (Sven Martin, 2003) SD
Rockfish (Tim Miller, 2004) SD
Roller Coaster Rabbit (Rob Minkoff, 1990) VO
Roof Sex (Pes, 2001) SD
Rooty Toot Toot (John Hubley, 1951) VO
Ruka (Jiri Trnka, 1965) SD
Ryan (Chris Landreth, 2004) VOSE
Satiemania (Zdenko Gasparovic, 1978) SD
Second Class Mail (Alison Snowden, 1985) SD
Seiltänzer (Raimund Krumme, 1986) VOSE
Sensology (Michel Gagné, 2010) SD
Shyol tramvay 9 (Stepan Koval, 2002) VOSI
Skeleton Woman (Edith Pieperhoff, 2005) VOSF
Spheres (Norman McLaren & René Jodoin, 1969) SD
Strange Invaders (Cordell Barker, 2002) VOSF
Stubble Trouble (Joseph E. Merideth, 2000) SD
Suisei (Koji Yamamura, 1987) SD
Shan shui qing (Wei Te, 1988) SD
Shizuku (Osamu Tezuka, 1965) SD
Sinyaya Luzha (Catherine Maximova, 2004) SD
Sisyphus (Marcell Jankovics, 1975) SD
Skazka skazok (Yuriy Norshteyn, 1979) VOSI
Snow-White (Dave Fleischer, 1933) VO
Souseiki (Osamu Tezuka, 1968) VO
Sovietskie igrushki (Dziga Vertov, 1924) MUDA
Steamboat Willie (Ub Iwerks & Walt Disney, 1928)
Street Musique (Ryan Larkin, 1972)
Street of Crocodiles (Stephen Quay & Timothy Quay, 1986) SD
Strings (Wendy Tilby, 1991) SD
SuperMoine (VV. DD., 2005) SD
Svatopluk a jeho synove cili pravdivy konec... (Bohuslav Sramek & Jaroslav Bocek, 1968) VO
Svyato (Prazdnik) (Maria Stepanova, 2002) SD
Switchcraft (Konstantin Bronzit, 1994) SD
Sztuka spadania (Tomek Baginski, 2004) SD
Tables of Content (Wendy Tilby, 1986) SD
Tachaaan! (Rafael Cano, 2009) SD
Tango (Zbigniew Rybczynski, 1980) SD
Tall Time Tales (Faith Hubley, 1992) SD
Taratata (Frédéric Back, 1977) SD
Technological Threat (Bill Kroyer, 1988) SD
Ter land, ter zee en in de lucht (Paul Driessen, 1980) SD
The Adventures of André and Wally B. (Alvy Ray Smith, 1984) SD
The Apprentice (Richard Condie, 1991) SD
The Astronomer's Dream (Malcolm Sutherland, 2009) SD
The Backwater Gospel (Bo Mathorne, 2010) VOSE
The Band Concert (Wilfred Jackson, 1935) SD
The Big Bang and Other Creation Myths (Faith Hubley, 1981) SD
The Big Snit (Richard Condie, 1985) VO
The Box (Friz Freleng & Hawley Pratt, 1967) SD
The Box Man (Nirvan Mullick, 2002) SD
The Cabinet of Jan Svankmajer (Quay Brothers & Keith Griffiths, 1984) SD
The Cat Came Back (Cordell Barker, 1988) SD
The Cat Piano (Eddie White & Ari Gibson, 2009) VOSE
The Cat with Hands (Robert Morgan, 2001) VOSE
The Centaurs (Winsor McCay, 1921) MUDA
The Chubbchubbs! (Eric Armstrong, 2002) VO/DOB
The Crunch Bird (Ted Petok, 1971) VO
The Cricket in Times Square (Chuck Jones, 1973) VO
The End (Chris Landreth, 1995) VO
The External World (David O'Reilly, 2010) VO
The Family That Dwelt Apart (Yvon Mallette, 1974) VO
The Flying Man (George Dunning, 1962) SD
The Fox Sisters (Stine Nymand Svensson & Elianna Morningstar Hansen, 2010) VO
The Frog, the Dog and the Devil (Bob Stenhouse, 1976) VO
The Great Cognito (Will Vinton, 1982) VO
The Greatness (Yi Zhou, 2010) SD
The Hat (Faith Hubley & John Hubley, 1964) VO
The Hill Farm (Mark Baker, 1989) SD
The Hole (John Hubley, 1962) SD
The Little Matchgirl (Roger Allers, 2006) SD
The Little Prince (Will Vinton, 1979) VOSE
The Man with the Beautiful Eyes (Jonathan Hodgson, 1999) VOSE
The Moon and the Son: An Imagined Conversation (John Canemaker, 2005) VO
The Pearce Sisters (Luis Cook, 2007) SD
The Runt (Andreas Hykade, 2006) VO
The Saga of Biorn (VV. DD., 2010) VO
The Sandman (Paul Berry, 1991) VO
The Selfish Giant (Peter Sander, 1971) VOSE
The Sinking of the Lusitania (Winsor McCay, 1918) MUDA
The Skeleton Dance (Walt Disney, 1929) SD
The Snail of The Slope (Vladimir Todorovic, 2009) SD
The Snowman (Dianne Jackson & Jimmy T. Murakami, 1982) SD
The Soliloquist (Ma Kuang Pei, 2008) VOSI
The Spine (Chris Landreth, 2009) VO
The Street (Caroline Leaf, 1976) VO
The Sweater (Sheldon Cohen, 1980) VO
The Tender Tale of Cinderella Penguin (Janet Perlman, 1981) SD
The Violinist (Ernest Pintoff, 1959) VOSI
The Werepig (O güerepork) (Samuel Ortí Martí, 2008) VOSE
The White Seal (Chuck Jones, 1975) VOSE
This Way Up (Adam Foulkes & Alan Smith, 2008) VOSE
Tihaya Istoriya (Alexei Demin, 2003) SD
Tin Toy (John Lasseter, 1988) SD
Trail Mix-Up (Barry Cook, 1993) VO
Tol''ko dlya sobak (Maxim Polyakov, 2001) SD
Tout Rien (Frédéric Back, 1980) SD
Tsaplya i zhuravl (Yuriy Norshteyn, 1974) VOSE
Tsumiki no ie (Kunio Katô, 2008) SD
Tummy Trouble (Ron Minkoff, 1989) VO
Tyap, Lyap - malyary! (Garri Bardin, 1984) SD
Une Histoire Vertébrale (Jérémy Clapin, 2004) SD
Varmints (Marc Craste, 2008) SD
Vasana (Maria Stepanova, 2006) SD
Vegeterrible (Henrik Soenniksen & Benjamin Nielsen, 2010) SD
Voed Mij (Niels Dekker, 2010) SD
Voyage to Next (Faith Hubley & John Hubley, 1974) VO
Wallace and Gromit in 'A Matter of Loaf and Death' (Nick Park, 2008) VOSE
Wat's Pig (Peter Lord, 1996) SD
What Light (Sarah Wickens, 2009) SD
When the Day Breaks (Amanda Forbis & Wendy Tilby, 1999) SD
Who's Hungry (David Ochs, 2009) SD
Windy Day (John Hubley & Faith Hubley, 1968) VO
Wolnosc nogi (Piotr Dumala, 1989) SD
Ya Idu Iskat (Vladimir Fessenko, 1992) SD
Yankee Doodle Cricket (Chuck Jones, 1975) VO
Yozhik v tumane (Yuriy Norshteyn, 1975) VOSE
Zero (Christopher Kezelos, 2010) VOSE
Zuckerkandl! (John Hubley, 1968) VO
Zudusi sniega (Vladimir Lesciov, 2007) SD


RECOPILACIONES DE CORTOMETRAJES:

Akcja Animacja filmy najnowsze (VV. DD., 2009) VO
Animated Soviet Propaganda (VV. DD., 1924-1984) VOSI
Antologia Polskiej Animacji Eksperymentalnej (VV., 2008) VOSI
Byeol-byeol I-ya-gi (VV. DD., 2005) VO
Caprinos eventyrlige verden (Ivo Caprino, 1949-1975) VOSI / VO
Cartoon Crazys - Banned & Censored (VV. DD., 1931-1946) VO
Dumbland (David Lynch, 2002) VOSE
Filmy Animowane do Muzyki Klasycznej (VV. DD., 1989-1996) SD
Fuyu no hi (VV.DD., 2003) VOSE
Jan Svankmajer: The Complete Short Films (Jan Svankmajer: The Complete Short Films (Jan Svankmajer, 1964-1992) VOSI/ SD
Japanese Anime Classic Collection (VV. DD., 1928-1950) VO
Kihachiro Kawamoto Film Works (1968-1990) (Kihachiro Kawamoto, 2002) VOSE/VOSI
Looney Tunes Golden Collection (VV. DD., 1930-1968) VOSE / VO
Masters of Russian Animation (VV. DD., 1962-1990) VOSI
Max Fleischer's Color Classics: Somewhere in Dreamland (Dave Fleischer, 1934-1940) VO/SD
Mondo Plympton (Bill Plympton, 2006) VOSE
Rembrandt Films Greatest Hits (Gene Deith & Jirí Brdecka, 1961-1967) VO
The Best of Zagreb Film - Volume One (VV. DD., 1962-1996) SD
The Best of Zagreb Film - Volume Two (VV. DD., 1959-1989) SD
The Complete Uncensored Private Snafu (VV. DD., 1943-1946) VO
Walt Disney's Silly Symphony (VV. DD., 1929-1939) VOSE / DOB
Walt Disney Treasures - Disney Rarities - Celebrated Shorts (VV. DD. 1923-1962) VOSE
Walt Disney Treasures - Mickey Mouse in Black and White (VV. DD., 1928-1935) VOSE 
Walt Disney Treasures - The Adventures of Oswald the Lucky Rabbit (Walt Disney & Ub Iwerks, 1925-1928) VOSE
Warner Bros Home Entertainment Academy Awards Animation Collection (VV. DD., 1936-1962) VOSE/VOSI
Yoji Kuri Sakuhin Shu (Yoji Kuri, 2007) VO
 
 
INDICE CORTOMETRAJES Y SERIES

SERIES


Alfred Hitchcock Presents (Season One) (VV. DD., 1955) DUAL+S
Alfred Hitchcock Presents (Season Two) (VV. DD., 1956) DUAL+S 
At Last the 1948 Show (Ian Fordyce, 1967) VO
Community (Dan Harmon, 2009-2012) VOSE
Crematorio (Jorge Sánchez-Cabezudo, 2011) ESP
Do Not Adjust Your Set (Humphrey Barclay & Ian Davidson, 1967) VO
Fawlty Towers (John Howard Davies & Bob Spiers, 1975) DUAL+S
Firefly (Joss Whedon, 2002-2003) VOSE
Life's Too Short (VV. DD., 2011) VOSE
Misfits (Howard Overman, 2009) VOSE
Monty Python's Flying Circus (Ian MacNaughton & John Howard Davies, 1969-1974) VOSE
Ripping Yarns (Jim Franklin, Alan Bell & Terry Hughes, 1976) VO
Sherlock (Mark Gatiss & Steven Moffat, 2010) VOSE
The Big Bang Theory (Chuck Lorre & Bill Prady, 2007) VOSE
The Wire (David Simon, 2002-2008) VOSE
Treme (David Simon & Eric Overmyer, 2010) VOSE

MINI SERIES

¿Qué fue de Jorge Sanz? (David Trueba, 2010) ESP
Black Mirror: 15 Million Merits (Charlie Brooker, 2011) VOSE
Black Mirror: The Entire History of You (In Memorian) (Charlie Brooker, 2011) VOSE
Black Mirror: The National Anthem (Charlie Brooker, 2011) VOSE
Carlos (Olivier Assayas, 2010) VOSE
Centennial (VV. DD., 1978) VOSE
Dom za vesanje (extended version) (Emir Kusturica, 1989) VOSE
Dr. Horrible's Sing-Along Blog (Joss Whedon, 2008) VOSE
Generation Kill (David Simon, 2008) DUAL+S
L'homme qui rit (Jean Kerchbron, 1971) VO
La meglio gioventù (Marco Tullio Giordana, 2003) VOSE
Le avventure di Pinocchio (Luigi Comencini, 1972) VOSE
Mistérios de Lisboa (Raúl Ruiz, 2010-2011) VOSE
Monty Python's Fliegender Zirkus (Ian MacNaughton, 1971) VOSE
Monty Python's Personal Best (Harry K. Garvin, 2006) VOSE
Oda Nobunaga (Sadao Nakajima, 1992) VOSE
Proceso a Mariana Pineda (Rafael Moreno Alba, 1984) ESP
Riget (Lars von Trier & Morten Arnfred, 1994) VOSE
Riget II (Lars von Trier, Morten Arnfred, 1997) VOSE
Shogun (Jerry London, 1980) VOSE
Takeda Shingen (Sadao Nakajima, 1990) VOSI
Terry Pratchett's Going Postal (Jon Jones, 2010) VOSE
Terry Pratchett's Hogfather (Vadim Jean, 2006) VOSE
Terry Pratchett's The Colour of Magic (Vadim Jean, 2008) VOSE
The Corner (David Simon, 2000) VOSE
The Mahabharata (Peter Brook, 1989) VOSE
Too Big to Fail (Curtis Hanson, 2011) VOSE

CORTOMETRAJES

15 días (Rodrigo Cortés, 2000) ESP
A Burlesque on Carmen (Charles Chaplin, 1915) MUDA
A Busy Day (Charles Chaplin, 1914) MUDA
A Day's Pleasure (Charles Chaplin, 1919) MUDA
A Dog's Life (Charles Chaplin, 1918) MUDA
A Film Johnnie (George Nichols, 1914) MUDA
A Jitney Elopement (Charles Chaplin, 1915) MUDA
A Letter to Uncle Boonmee (Apichatpong Weerasethak, 2009) VOSE
A Night in the Show (Charles Chaplin, 1915) MUDA
A Night Out (Charles Chaplin, 1915) MUDA
A Sense of History (Mike Leigh, 1992) VOSE
A Tale of Two Cities (William Humphrey, 1911) MUDA
A Woman (Charles Chaplin, 1915) MUDA
Adiós Toby, adiós (Ramón Barea, 1995) ESP
Adolfo (Sophie Delaage, 2006) ESP
Akixo (Juanma Bajo Ulloa, 1989) ESP
Aquel ritmillo (Javier Fesser, 1995) ESP
An Evening of Edgar Allan Poe (Kenneth Johnson, 1972) VOSE
Babel (Hendrick Dusollier, 2008) SD
Behind the Screen (Charles Chaplin, 1916) MUDA
Between Showers (Henry Lehrman, 1914) MUDA
Blonde Cobra (Ken Jacobs, 1963) VO
By the Sea (Charles Chaplin, 1915) MUDA
Cachorro (Miguel Albaladejo, 1996) ESP
Camille (Ralph Barton, 1926) MUDA
Campeones (Antonio Conesa, 1997) ESP
Cara sucia (Santiago Zannou, 2004) ESP
Cashback (Sean Ellis, 2004) VOSE
Caught in a Cabaret (Mabel Normand, 1914) MUDA
Caught in the Rain (Charles Chaplin, 1914) MUDA
Cruel, Cruel Love (George Nichols & Mack Sennett, 1914) MUDA
Dafnis y Cloe (Antoni Padrós, 1969)
Darkened Room (David Lynch, 2002) VOSE
Der Bräutigam, die Komödiantin und der Zuhälter (Danièle Huillet & Jean-Marie Straub, 1968) VO
Die beispiellose Verteidigung der Festung Deutschkreuz (Werner Herzog, 1967) VOSE
Dientes de leche (Claus Groten, 2004) ESP
Ditirambo vela por nosotros (Gonzalo Suárez, 1967) ESP
Dnevnik Glumova (Sergei M. Eisenstein, 1923) MUDA
Dog Star Man (Stan Brakhage, 1962) MUDA
Dottie Gets Spanked (Todd Haynes, 1993) DUAL+S
Dough and Dynamite (Charles Chaplin, 1914) MUDA
Easy Street (Charles Chaplin, 1917) MUDA
Ekpombi (Theodoros Angelopoulos, 1968) VOSE
El columpio (Álvaro Fernández Armero, 1992) ESP
El corazón delator (Alfonso S. Suárez, 2003) ESP
El cumpleaños de Carlos (José Javier Rodríguez Melcon, 2001) ESP
El horrible ser nunca visto (Gonzalo Suárez, 1966) ESP
El reino de Víctor (Juanma Bajo Ulloa, 1989) ESP
El secdleto de la tlompeta (Javier Fesser, 1995) ESP
El sueño de la maestra (Luis García Berlanga, 2002) ESP
Elégia (Zoltán Huszárik, 1965) SD
Éramos pocos (Borja Cobeaga, 2005) ESP
És tard (Marc Recha, 1994) VOSE
Gai dimanche (Jacques Tati & Jacques Berr, 1935) VOSE
Galls (Maurici Jiménez, 2004) ESP
Gazapkhulis sagamo (Giuli Chokhonelidze, 1972) SD
Gentlemen of Nerve (Charles Chaplin, 1914) MUDA
George Lucas in Love (Joe Nussbaum, 1999) VOSE
Getting Acquainted (Charles Chaplin, 1914) MUDA
Goal! (Benoît Cohen, 1991) SD
Hamles (Jerzy Skolimowski, 1960) SD
Héraclite l'obscur (Patrick Deval, 1967) VOSE
Herakles (Werner Herzog, 1962) VOSE
His Favorite Pastime (George Nichols, 1914) MUDA
His Musical Career (Charles Chaplin, 1914) MUDA
His New Job (Charles Chaplin, 1915) MUDA
His New Profession (Charles Chaplin, 1914) MUDA
His Prehistoric Past (Charles Chaplin, 1914) MUDA
His Regeneration (Gilbert M. 'Broncho Billy' Anderson, 1915) MUDA
His Trysting Place (Charles Chaplin, 1914) MUDA
Histoire immortelle (Orson Welles, 1968) VOSE
Hold Me While I'm Naked (George Kuchar, 1966) VO
How to Make Movies (Charles Chaplin, 1918) MUDA
I Miss Sonia Henie (VV. AA., 1971) VOSI
In the Park (Charles Chaplin, 1915) MUDA
It's Not Just You, Murray! (Martin Scorsese, 1964) VOSE
Katok i skripka (Andrei Tarkovsky, 1961) VOSE
Kid Auto Races at Venice (Henry Lehrman, 1914) MUDA
Kievskiy Freskiy (Sergei Parajanov, 1965) SD
Kitchen Sink (Alison Maclean, 1989) VO
Klostret i Sendomir (Victor Sjöström, 1920) MUDA+S
L'étoile de mer (Man Ray, 1928) MUDA+S
La aldea maldita (Florián Rey, 1930) MUDA
La chambre (Chantal Akerman, 1972) SD
La commune (Armand Guerra, 1914) MUDA
La jetée (Chris Marker, 1962) VOSE
La luxure (Jacques Demy, 1962) VOSE
La souriante Madame Beudet (Germaine Dulac, 1922) VOSE
La vuelta al Bulín (José A. Ferreyra, 1926) MUDA
Laughing Gas (Charles Chaplin, 1914) MUDA
Le bel indifférent (Jacques Demy, 1957) VOSI
Les horizons morts (Jacques Demy, 1951) SD
Letzte Worte (Werner Herzog, 1968) VOSE
Liberty (Leo McCarey, 1929) MUDA+S
Long Live Philippine Cinema! (Raya Martin, 2009) SD
Lothringen! (Danièle Huillet & Jean-Marie Straub, 1994) VOSE
Mabel at the Wheel (Mabel Normand & Mack Sennett, 1914) MUDA
Mabel's Busy Day (Mabel Normand, 1914) MUDA
Mabel's Married Life (Charles Chaplin, 1914) MUDA
Mabel's Strange Predicament (Henry Lehrman & Mack Sennett, 1914) MUDA
Making a Living (Henry Lehrman, 1914) MUDA
Marihuana (Dwain Esper, 1936) VO
Massnahmen gegen Fanatiker (Werner Herzog, 1969) VOSI
Mosaico criollo (Eleuterio Iribarren, 1929) MUDA
Mouse Heaven (Kenneth Anger, 2004) SD
My Dad Is 100 Years Old (Guy Maddin, 2005) VOSE
N[eon] (Dave McKean, 2002) VOSF
Nice and Friendly (Charles Chaplin, 1922) MUDA
Oczy uroczne (Piotr Szulkin, 1977) SD
One A.M. (Charles Chaplin, 1916) MUDA
Paddle to the Sea (Bill Mason, 1969) VOSE
Pardon Us (James Parrott, 1931) DUAL+S
Pay Day (Charles Chaplin, 1922) MUDA
Plastic Bag (Ramin Bahrani, 2009) VOSE
Police (Charles Chaplin, 1916) MUDA
Recreation (Charles Chaplin, 1914) MUDA
Report (Bruce Conner, 1967) VO
Scorpio Rising (Kenneth Anger, 1964) VO
Se vende un tranvia (Juan Estelrich, 1959) ESP
Seven Chances (Buster Keaton, 1925) MUDA+S
Shanghaied (Charles Chaplin, 1915) MUDA
Shoulder Arms (Charles Chaplin, 1918) MUDA
Sidasti baerin (Rúnar Rúnarsson, 2004) VOSE
Sirenas (Fernando León de Aranoa, 1994) ESP
Sounds from a Town I Love (Woody Allen, 2001) VOSE
Sunnyside (Charles Chaplin, 1919) MUDA
Tango Tangles (Mack Sennett, 1914) MUDA
The Adventurer (Charles Chaplin, 1917) MUDA
The Bank (Charles Chaplin, 1915) MUDA
The Bespoke Overcoat (Jack Clayton, 1956) VOSE
The Bond (Charles Chaplin, 1918) MUDA
The Champion (Charles Chaplin, 1915) MUDA
The Count (Charles Chaplin, 1916) MUDA
The Cure (Charles Chaplin, 1917) MUDA
The Face on the Bar Room Floor (Charles Chaplin, 1914) MUDA
The Fatal Mallet (Mack Sennett, 1914) MUDA
The Fireman (Charles Chaplin, 1916) MUDA
The Floorwalker (Charles Chaplin, 1916) MUDA
The Idle Class (Charles Chaplin, 1921) MUDA
The Immigrant (Charles Chaplin, 1917) MUDA
The Knockout (Charles Avery, 1914) MUDA
The Masquerader (Charles Chaplin, 1914) MUDA
The Navigator (Donald Crisp & Buster Keaton, 1924) MUDA+S
The New Janitor (Charles Chaplin, 1914) MUDA
The Pawnshop (Charles Chaplin, 1916) MUDA
The Pilgrim (Charles Chaplin, 1923) MUDA+S
The Professor (Charles Chaplin, 1919) MUDA
The Property Man (Charles Chaplin, 1914) MUDA
The Rink (Charles Chaplin, 1916) MUDA
The Rounders (Charles Chaplin, 1914) MUDA
The Sacrifice (Charles Chaplin, 1922) MUDA
The Star Boarder (George Nichols, 1914) MUDA
The Tell-Tale Heart (Jules Dassin, 1941) VOSE
The Tramp (Charles Chaplin, 1915) MUDA
The Vagabond (Charles Chaplin, 1916) MUDA
The War Game (Peter Watkins, 1965) VOSE
The Wholly Family (Terry Gilliam, 2011) VO
The Wonderful Wizard of Oz (Otis Turner, 1910) MUDA+S
Those Love Pangs (Charles Chaplin, 1914) MUDA
Tôkyô Kôshinkyoku (Kenji Mizoguchi, 1929) MUDA+S
Track Projections (Raya Martin, 2007) SD
Triple Trouble (Charles Chaplin & Leo White, 1918) MUDA
Twenty Minutes of Love (Charles Chaplin, 1914) MUDA
Ubiytsy (VV.DD., 1956) VOSE
Une histoire d'eau (Jean-Luc Godard & François Truffaut, 1961) VOSE
What's a Nice Girl Like You Doing in a Place Like This? (Martin Scorsese, 1963) VOSE
Within the Woods (Sam Raimi, 1978) VOSE
Work (Charles Chaplin, 1915) MUDA
Záras (Bálint Kenyeres, 1999) SD

RECOPILACIONES DE CORTOMETRAJES:

400 films chronophotographiques (Etienne-Jules Marey, 1890) MUDA
Aria (VV. DD., 1987), VOSE
Buster Keaton Columbia Shorts (Jules White & Del Lord, 1939-1942) VOSI
Chacun son cinéma (VV. DD., 2007) VOSE
Exercices spirituels (Olivier Smolders, 2005) VOSE
Saved from the Flames. 54 Rare and Restored Films (VV. DD., 1896-1944) VO/ MUDA
Silent Shakespeare (VV. DD., 1899-1911) MUDA
The Charlie Chaplin Festival (Charles Chaplin, 1938) MUDA
The Little Rascals - Our Gang (VV. DD., 1930-1937) VO
The Movies Begin (VV. DD., 1894-1913) MUDA
Treasures from American Film Archives (VV. DD., 1893-1885) MUDA/VO
 
 

LISTA DE PELÍCULAS DENUNCIADAS QUE NO VOLVERE A SUBIR:

Mother India (Mehboob Khan, 1957)
The Lord of the Rings (Ralph Bakshi, 1978)
Jin líng shí san chai (Zhang Yimou, 2011)   
Q (Laurent Bouhnik, 2011)
Yongseoneun Eupda (Kim Woo-hyung, 2010)   
Companys, procés a Catalunya (Josep Maria Forn, 1979)
Sanada Yukimura no bouryaku (Sadao Nakajima, 1979)
From the Earth to the Moon (Byron Haskin, 1958)
The Lawless (Joseph Losey, 1950)
Edvard Munch (Peter Watkins, 1974)
Le camion (Marguerite Duras, 1977)
 Teorema (Pier Paolo Pasolini, 1968)
Medea (Pier Paolo Pasolini, 1969)
 Mamma Roma (Pier Paolo Pasolini, 1962)
 Mal día para pescar (Álvaro Brechner, 2009)
 
 

Nema komentara:

Objavi komentar